Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, May 30th 2012, 8:42am

Przejmę konto

Witajcie.

Przybyłem do Was po długiej przerwie od Blood'a. Nie grałem prawie rok i przyszedł czas na powrót do gry.
Jestem doświadczonym graczem i chętnie przejąłbym już jakoś rozwinięte konto.

Być może ktoś mnie kojarzy z Polskich serwerów pod nickami (HeLlI0N,Desmondontidae,Pasibrzuch).

Na turecki zajrzałem poprzez pochlebne opinie graczy które zamieszczone są na forum Blood'a(czyt. polskim)

Jeśli miałby ktosik jakieś zbędne konto lub znał kogoś kto kończy grę to zapraszam na PW.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomości.

PS. Jakby miał ktoś pytania piszcie śmiało

English Version:

Welcome.

I came to you after a long break from Bloodwars. I have not played for nearly a year and it's time to return to the game.
I am an experienced player and would be happy to take over a somehow developed account.

Perhaps someone remembers me from the Polish servers for nicks (HeLlI0N, Desmondontidae, Pasibrzuch).

Turkish I looked through the positive feedback that players are given on the polish BW boad.

If any1 got a free account or know someone who plans to quit the game is welcome to PM.

Best regards and waiting for news.

PS. if someone has a question please write a PM.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Rogaty" (May 30th 2012, 10:03am)


2

Thursday, May 31st 2012, 9:13am

bump 1

3

Thursday, May 31st 2012, 8:16pm

bump 2

Benzer konular