Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, June 21st 2010, 2:23am

Multi Hesap: gosia, zoRRo, tempac

ID: 5055
Character: zoRRo

ID: 5056
Character: gosia

ID: 5341
Character: tempac

Multi Hesap / Multiaccount: Permanent ban

2

Monday, June 21st 2010, 9:11am

hello
about aoRRo anf gosia
we play togetger with my wife and it was iformed for administrators
about tempac I dont know nothing I will ask my wife wen I see her in work.. it will be 2 - 3 hours
all was ok before problem with gosia's laptop and after her more activation in game
before that she don't play much
we live tohether and in home play from 1 router and for3-4 weeks from one computer I stop she start
and morning we work in same form with 1 internet connection WAN for all places in Poland...

trade all on normal prices

please look about PLAY from 1 IP gosia i poniziak


--------------------------------
same in polish
witam serdecznie gramy z zona razem co było zgłaszane jako gra z 1 IP
o koncie tempak nic nie wiem musze dopytac zone (bedzie w pracy za 2 godziny)
wszystko było ok puki nie zepsuł sie laptop zony i puki nie spodobało sie jej BW... 1 logowanie zrobiła po mnie w ramach "dobrego życia rodzinnego" a że ja za wiele siedziałem to powiedziała że musi sprawdzic co to no i teraz mamy...
od 3-4 tygodni gramy w domu z 1 komputera; ja kończe ona siada i tak sie kombinuje z czasem
no chyba ze w regulaminie jest że musiamy miec odzielne dostepy
w pracy gramy przez WAN z jednym dostepem dla całego kraju....

prosze sprawdzic bo było zgłaszane gra z 1 IP

o tempacu sie dowiem... podejrzewam typowy usmiech mojem ślubnej do kolezanki z pokoju w pracy...
a handel 1 raz kupiłem złom za itemki w cenie rynkowej...

3

Monday, June 21st 2010, 11:29am

Ciągłe przelogowania na jednym komputerze i to nie od "3-4 tygodni" tylko od dawna. Pokrywające się godziny logowań. Niemal identyczne adresy e-mail.

Nie mam żadnych podstaw, by wierzyć że na kontach grają różne osoby. W dodatku nie mam żadnego zgłoszenia gry z jednego IP, jeśli było wysyłane to poproszę o kopię.

4

Monday, June 21st 2010, 11:41am

zgłoszenie było wysyłane zaraz po załorzeniu kont... jestem o tym przekonany
a godziny logowań spox 1 rodzina jaka pracuje w 1 firmie.... w domu ma 1 komputer co do czasu moze faktycznie dłużej ale nie siedze z kalendarzem w reku i nie notuje każdego terminu z gry ważniejsze to szczepienie dziecka czy USG ciazy
a maile jakos nie potrafie znaleźć nakazu by sie bardzo różniły
a jak sie zakłada w ramach informatyk i parnerka robie to bymi było łatwo z tym zyc...
nie bede sie gardłował
ale na 99% jestem przekonany ze wysłałem zgłoszenie o grze z 1 ip
no ale skoro taka decyzja to trudno
szkoda tylko premium na 2 kontach no i kilku procent aktywnych na tym serwerze graczy...

a co do tempac fakt żona przyznaje... w celu zaliczenia zadanka.... wykorzystała koleżanke z pokoju w firmie...

5

Tuesday, June 22nd 2010, 1:04pm

jak rozumiem brak odzewu = końcowa decyzja...

no nic powodzenia zatem

aaa czytający nie wciągajcie do gry rodzin
i zadbajcie by maile was i waszych bliskich nie były do siebie podobne...
no i kolekcjonujcie wszstkie maile (ja otrzymuje ze 40 dziennie /taka praca/ + spam) by w ciagu gry na BW nic wam nie znikło...
chociaż nie pamietam czy zgłoszenia do operatora są potwierdzane mailem czy tylko wiadomością pw na BW

6

Tuesday, June 22nd 2010, 1:32pm

Nie widzę nic, na co potrzebny byłby mój "odzew".

Tak, potwierdzenia zgłoszeń są wysyłane na maila. I nie prosiłbym o kopię, gdyby nie to, że 3 razy sprawdzałem swoją skrzynkę i takiego zgłoszenia nie ma. Możesz być bardzo przekonany że je wysyłałeś, ale skoro nie ma go ani u mnie ani u Ciebie...

I ja naprawdę nie jestem głupi, jest różnica między mailem "podobnym" a mailem należącym ewidentnie do tej samej osoby. Poza tym ma to akurat najmniejsze znaczenie.

7

Tuesday, June 22nd 2010, 1:40pm

zatem prosze zgodnie z regulaminem o zaostrzenie kary
do usunięcia kont z serwera...

8

Wednesday, June 30th 2010, 2:26pm

Wstaję rano, wsuwam strawę
Włączam kompa, spijam kawę
Nastał czas by popracować
Więc zaczynam Was skanować...
Pushing jest! dam ci BAN STAŁY!
Kurcze... przekręt jest za mały...
Muszę znaleźć coś większego,
By dać BANA konkretnego.
Szukam dalej... Zasiadanie!
Walę BANA! Doskonale!
Ślicznie dzionek się zaczyna,
Choć odeszła mi dziewczyna...
A niech idzie i nie wraca!
Znów BAN! Hurra! Ale praca!!!
Multikonto... I co z tego,
Że zgłoszone jest z kolegą?
Biorę kubek, łyk kawusi...
ZIMNA! Za to BAN być musi!
Wchodzę w skargi. Ha! Jest donos!
Gracz chciał konto sprzedać ponoć...
Dla zasady dam mu BANA!
Są dowodów domniemania...
Niech przez miesiąc się tłumaczy,
Może dobry Admin wybaczy...
I tak zwykle się przemęczam...
Zawsze słusznie bany wręczam!
Walcząc co dzień z malwersacją,
Własną się kierując racją.
A że czasem przymknę oko...
I co z tego??? JESTEM SPOKO!!!
Masz z tym problem? To złóż skargę...
Wtedy coś na ciebie znajdę!!!

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "zoRRo" (Jul 13th 2010, 3:38pm)