Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, October 6th 2009, 4:10pm

banlanan oyuncular hakkında

merhaba..

banlanan oyuncuların (geçici olarak banlananlar hariç) neden hala sıralamada gözüktüklerini merak ediyorum.
boşuna yer kapladıklarını düşünüyorum.
bununla ilgili birşeyler yapılabilir mi?

2

Thursday, October 8th 2009, 8:35am

CEVAP: banlanan oyuncular hakkında

merhaba..

banlanan oyuncuların (geçici olarak banlananlar hariç) neden hala sıralamada gözüktüklerini merak ediyorum.
boşuna yer kapladıklarını düşünüyorum.
bununla ilgili birşeyler yapılabilir mi?

in english:

Hi ..
banned players (except for additions to temporarily ban) I wonder why they still appear in the rankings.
I think they are useless space.
something can be done about it?

3

Thursday, October 15th 2009, 3:19am

up for moderator

4

Thursday, October 15th 2009, 11:10am

Banned accounts are deleted after a certain amount of time. Before that they just appear in rankings, as any other account. You'll have to put up with it a little longer, these few positions in a ranking don't make this much of a difference ;)

5

Thursday, October 15th 2009, 10:07pm

ok thanx..