Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Monday, September 14th 2009, 4:38pm

A ja kupiłem CZESC tych itemow po zastanowieniu od sizii za DOBRĄ CENE(jezeli nie ile mam zapłacic sizii?? a ile sizii gwynowi?)
Teraz już nic nie musicie płacić.

Alıntı

Przegladajac logi z rynku bedac tak zdesperowanym nie zauwazyles ze stracilem miedzy innymi db boojową ktore jest tu warta z 20k , diamentowy secik i reszte masz w logach .
Po co ja Ci mam odpowiadać na kpiny? Na czyim koncie znajduje się set który "straciłeś"?

22

Monday, September 14th 2009, 4:39pm

Na moim :D
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

23

Monday, September 14th 2009, 4:41pm

No wlasnie to chyba dobrze bo ZAPLACILEM za itemy ktore sizia mi sprzedał .

A kupil od gwyna .

Wiec ja tu pushu nie widze .

Mam placic gwynowi za itemy ktore sprzedał mi sizia ?
Kpin nie bylo :D

24

Monday, September 14th 2009, 4:41pm

nie zapomnij ze tutaj wszystko tanie jest .
db smiercionosne gacie(2-3 na servie) powinny 15k byc warte . a tu po 3 k chodzą .
tak samo inne itemy .....
Idąc tym tropem
dobra bojowa ~ 2k .

25

Monday, September 14th 2009, 4:48pm

Nie zapomnij ze luck jest troszke wiecej wart niż bojowe .


No i idac tą wyceną to bojowa 15-20k warta bo to jedna z niewielu +8 na klate(nie mowiac o runach ktore sa w ZK) a jak ktos z tych 100 - 200 osób bedzie chciec miec wlasnego ??
Db bojowa na poczatku serva jest warta z 50k wiec POWTARZAM , tym tropem to 15-20k
I nie mow ze to nie poczatek serva./ tu nie ma nawet poczatku
juz na r10 jest milionpińcsetstodziwińcet wiecej itemkow i to lepszych itemkow niz tu

26

Monday, September 14th 2009, 5:14pm

Na moim :D
NIe, żeby było śmieszniej to na Sarcany.

Został przekazany na konto Sizia po czym "kupiłeś" za niego itemy. I tak kilkanaście transakcji przebiegało. Nie chce mi się obrabiać grafiki, ale to dość zabawnie nawet wygląda w logach.

27

Monday, September 14th 2009, 5:16pm

Jak to na sarcany ? Na nim jest diament od Gwyna :P
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

28

Monday, September 14th 2009, 5:17pm

LOL

MOJ DIAMENTOWY SET

diamentowy PIERSCIEN
diamentowy PIERSCIEN SILY

a amulet sobie kupil od gwyna
a ja kupilem od sizii na bransoletach

no i nie zaplacilem tylko diamentem za diamenta -_-

29

Monday, September 14th 2009, 5:23pm

LOL

MOJ DIAMENTOWY SET

diamentowy PIERSCIEN
diamentowy PIERSCIEN SILY

a amulet sobie kupil od gwyna
a ja kupilem od sizii na bransoletach

no i nie zaplacilem tylko diamentem za diamenta -_-
Aha, czyli teraz sety składają się z dwóch elementów. I jak dałeś dwa pierścienie, a zyskałeś dwie bransolety to "straciłeś set". No, to są ciekawe definicje.

Sarcana - ŻADNA z transakcji przez was przeprowadzonych nie ma nic wspólnego z handlem. To jest kombinowanie, jak by tu zamieszać a przerzucić itemki, w jedną stronę wędrowały itemy wartościowe, w drugą złom. Period.

Odwołania - C47. I życzę powodzenia.

30

Monday, September 14th 2009, 5:26pm

Dzięki :D Tylko, że nie mam zamiaru się odwoływać...
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

31

Monday, September 14th 2009, 5:27pm

W takim razie nie robi roznica czy bym dał TO CO DALEM czy nic ?

To jak to jest wkoncu w bw ? -_- Zaplacilem przeciez.ZA MALO ? to ile mam dopłacic zebyś odbanował ? albo oddam itemki gwynowi/na konto administracyjne i po sprawie, skrocisz ban (zasiadanie zostanie :C ) . Nie mozesz WYMAZAC tego ze jednak dalem przedmioty sporo warte na wymiane sizii .

Nie patrz na handel sizia - gwyn
Interesuje mnie SIZIA - JA
Za malo zaplacilem ??

32

Monday, September 14th 2009, 5:35pm

W takim razie nie robi roznica czy bym dał TO CO DALEM czy nic ?

To jak to jest wkoncu w bw ? -_- Zaplacilem przeciez.ZA MALO ? to ile mam dopłacic zebyś odbanował ? albo oddam itemki gwynowi/na konto administracyjne i po sprawie, skrocisz ban (zasiadanie zostanie :C ) . Nie mozesz WYMAZAC tego ze jednak dalem przedmioty sporo warte na wymiane sizii .

Nie patrz na handel sizia - gwyn
Interesuje mnie SIZIA - JA
Za malo zaplacilem ??
Po pierwsze, nie, przy tej skali i wartości itemów nie ma to znaczenia. Bo dawałeś itemki złomiaste za itemki wartościowe.
Po drugie, o czym my w ogóle rozmawiamy? TY siedziałeś na koncie Gwynebleidd. Multikonto, handel z własnym multikontem (w dodatku mataczony, przez pośrednika), push.

Kończę dyskusję bo to nie ma sensu. Gdzie się możesz odwoływać wiesz.

33

Monday, September 14th 2009, 6:53pm

ale bigos :S :S :S
nie wiem dokładnie, jak to było, ale liczę, że za 30 dni ich odblokujesz, bo inaczej serv padnie :wacko: :wacko:

+1 przyjmę z godnością ;)

34

Tuesday, September 15th 2009, 5:18pm

A mam pytanie . Czy c47 pojawia sie tu na forum ?

35

Tuesday, September 15th 2009, 5:39pm

Tak, choć szybciej zapewne odbierze na forum PL.

osiolek

Misafir

36

Wednesday, September 16th 2009, 6:54am

Push

Drogi Caen
Skoro juz sprawdzasz push to zerknij prosze na handel miedzy graczem osiolek a inymi graczami przed skasowaniem konta
ID: 344

Lista moze sie powiekszyc :)

Pozdrawiam

37

Thursday, October 15th 2009, 2:17pm

Witam . Pisze po polsku bo nie potrafie tego napisac po angielsku :) A translatory tak slabo troche ^^

Minał juz miesiac i chciałbym prosić o odblokowanie warunkowe . Server tak troche cienko, malo ludzi, zawsze to 1 osoba wiec :P

Dziekuje za uwage i pozdrawiam ; ]]

38

Thursday, October 15th 2009, 10:26pm

Edit po konsultacji:

Nie widzę podstaw do odblokowania.

39

Sunday, October 18th 2009, 12:55am

Bede grzeczniutki i wiecej brzydkich rzeczy nie bd robil : )))

Moze masz jakies rzadania . Moge doplacic za itemki naprzyklad.

Konto gwyna zostalo oddane ale przekaze zeby zostalo skasowane .


Warunkowo prosze dac mi szanse, chce pomoc mnilowi na expach (prosil mnie o to :D )

40

Monday, October 19th 2009, 11:13am

Dotyczy obu kont: Sarcana i Sizia

Nie ma możliwości "dopłaty", jest wyłącznie możliwość oddania wszystkich przedmiotów pochodzących z obrabowanego konta na konto administratorskie oraz odkręcenia wszystkich transakcji między waszymi kontami.

Dam listę co ma trafić i gdzie, ale może mi to chwilę zająć. Sami jesteście tu winni - trzeba było nie robić takiego bałaganu z transakcjami...