Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, September 14th 2009, 3:23pm

PUSH: Gwynebleidd, Sarcana, Sizia

ID: 253
Character: Gwynebleidd

ID: 194
Character: Sarcana

Multi Hesap / Multiaccount + Push - permanent ban

ID: 78
Character: Sizia

Account sitting + Push - permanent ban

2

Monday, September 14th 2009, 3:34pm

Za co ban ? Te itemki które dostałem były zapłacone więc nie wiem za co ten ban... Można się jakoś dogadać np mogę oddać jakieś itemki albo prki bo to 3 graczy mniej, a widać że serv upada.
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

3

Monday, September 14th 2009, 3:41pm

Za co ban ? Te itemki które dostałem były zapłacone więc nie wiem za co ten ban...
Myślę, że pierwszy post dość jasno to opisuje. Za wyczyszczenie konta Gwynebleidd z itemów do spółki z Sarcana.

Za co ban ? Te itemki które dostałem były zapłacone więc nie wiem za co ten ban... Można się jakoś dogadać np mogę oddać jakieś itemki albo prki bo to 3 graczy mniej, a widać że serv upada.
Dwóch graczy, w dodatku łamiących regulamin. Na tę chwilę nie widzę możliwości odwołania, ale zawsze możesz spróbować po 30 dniach.

4

Monday, September 14th 2009, 3:44pm

Ja nic nie wiedziałem, że Sarcana ma multi z Gwynem. Dostałem tylko itemki za które zapłaciłem. Nie można jakoś oddać tych itemów i skrócić bana ?
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

5

Monday, September 14th 2009, 3:47pm

Character: Gwynebleidd isn't mine . See the logs IP

Not noticed that i pay for items other items . So in my opinion haven't push . I pay . Sizia sell me solar muska and yuzuck ( i give items - no push ) Sizia bought some items from Gwynebleidd . And I decided to buy items from Sizii ( But not all of which are bought Sizia ) . I paid for those items So what is it? I paid too little? In such a case.How much do I pay extra for those items? Account administration?

6

Monday, September 14th 2009, 4:08pm

Character: Gwynebleidd isn't mine . See the logs IP
You know what? I did. :rolleyes:

Alıntı

Ja nic nie wiedziałem, że Sarcana ma multi z Gwynem. Dostałem tylko
itemki za które zapłaciłem. Nie można jakoś oddać tych itemów i skrócić
bana ?
Ja Cię proszę. Ogołociłeś konto Gwynebleidd z itemów, po czym przesłałeś je na konto Sarcana. Jeśli będzie Ci z tym lepiej, to mogę zmienić kwalifikację na "współudział" ale wymiaru kary to nie zmieni. Zwłaszcza, że występowało zasiadanie z kontem Sarcana.

7

Monday, September 14th 2009, 4:10pm

No dobra niech Ci będzie. Czyli nie ma szans odwołania szybciej niż po 30 dniach ? Np oddania itemów na konto administracyjne ?
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

8

Monday, September 14th 2009, 4:13pm

No dobra niech Ci będzie. Czyli nie ma szans odwołania szybciej niż po 30 dniach ? Np oddania itemów na konto administracyjne ?
Oddanie itemów byłoby warunkiem odbanowania PO 30 dniach.

9

Monday, September 14th 2009, 4:15pm

Czyli wszystkich co mam z konta gwyna tak ? A moich straconych itemów wartych ponad 50k już nie odzyskam ?
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

LATIKA

Stajyer

Mesajlar: 55

Konum: Stoke on Trent

  • Özel mesaj gönder

10

Monday, September 14th 2009, 4:16pm

ale ten server jest troszke inny to moze zmniejszymy wymiar kary?

Kazdy gracz sie liczy a teraz odejdze 2 z topki i nawet nie bedzie jak 16 atakow wykoszystac?


LATIKA

11

Monday, September 14th 2009, 4:17pm

Czyli wszystkich co mam z konta gwyna tak ? A moich straconych itemów wartych ponad 50k już nie odzyskam ?
Takie rozmowy możemy prowadzić za 30 dni. Narobiliście takiego bigosu z tymi wymianami między Twoim kontem a Sarcany, że w tej chwili trudno mi powiedzieć kto i co musiałby pooddawać, aby móc się odwoływać.

12

Monday, September 14th 2009, 4:19pm

Okej, a nie można chociaż zmniejszyć dni do odwołania np na 14 i potem oddać itemki ?
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

13

Monday, September 14th 2009, 4:19pm

Konto Gwynebleidd posiada nie jaki NIKERIO z r1 .

Ej caen a na reszte mojego tekstu nie odpowiesz ?
Zasiadanie nie zasluguje na perma , zreszta bylo kilka razy i trwalo to po minute , poniewaz Pan sizia nie mogl wrzucic na expe itemu XXX a w klanie potrzebowali tego wiec proszono mnie o to.
A push moze i zasluguje na kare ale zalezy jaki push . Przegladajac logi z rynku bedac tak zdesperowanym nie zauwazyles ze stracilem miedzy innymi db boojową ktore jest tu warta z 20k , diamentowy secik i reszte masz w logach .
Czyste przerzucanie zasluguje na perma
ale ja zaplacilem za itemki . Prosze ocen wartosc itemow kupionych/sprzedanych i ile doplacic ja mam i ile siiza .

14

Monday, September 14th 2009, 4:23pm

Okej, a nie można chociaż zmniejszyć dni do odwołania np na 14 i potem oddać itemki ?
Przy tej skali i premedytacji? Nie.

Alıntı

Ej caen a na reszte mojego tekstu nie odpowiesz ?
PUSH NA JEDNYM IP. Czy ja muszę jeszcze cokolwiek dodawać?

Alıntı

Przegladajac logi z rynku bedac tak zdesperowanym nie zauwazyles ze stracilem miedzy innymi db boojową ktore jest tu warta z 20k , diamentowy secik i reszte masz w logach .
Czyste przerzucanie zasluguje na perma
ale ja zaplacilem za itemki . Prosze ocen wartosc itemow kupionych/sprzedanych i ile doplacic ja mam i ile siiza .
Nic nie "straciłeś" tylko podzieliliście łupy. Chyba że chcesz mi powiedzieć, że itemy o których piszesz są na koncie Gwynebleidd?

15

Monday, September 14th 2009, 4:25pm

b) zasiadanie - ban od 48h do stałego

c) sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja

F) Pushing - od 7 dni do stałego

h) Włamanie - ban stały

Caen: spam in this forum - +1 warning

16

Monday, September 14th 2009, 4:28pm

Dobra, odezwę się za 30 dni o ile serv będzie jeszcze istniał, a panu Klanowicz z FNK bardzo dziękuje :D 11 złotych więcej na smsy ;)
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

17

Monday, September 14th 2009, 4:30pm

Turecki - Jest inny
Nikt cie nie prosił o wypowiadanie sie tu -_-

Caen , nie czytasz moich wiadomsci do konca ?
Spojrz za co kupił SIZIA itemki od Gwyna .
I powiedz mi ile za mało zaplacił ?

A ja kupiłem CZESC tych itemow po zastanowieniu od sizii za DOBRĄ CENE(jezeli nie ile mam zapłacic sizii?? a ile sizii gwynowi?)

18

Monday, September 14th 2009, 4:33pm

ale regulamin jest jeden i obowiązuje chyba wszystkie servery ??
zapytaj np. C47 co o tym sądzi ...

on na pewno by cię zrozumiał i dał 48 h bana

19

Monday, September 14th 2009, 4:35pm

Ja tam nie mam do ciebie pretensji. Wiem, że ban jest słuszny, ale to tylko same plusy :D
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

20

Monday, September 14th 2009, 4:36pm

No on by mi nie dał bana bo mnie lubi ; ) Haha

Nie wstawiaj mi warna musialem mu odpisac

Caen liczy bo sie nie odzywa (dobrzeeee) nie zapomnij ze tutaj wszystko tanie jest .
db smiercionosne gacie(2-3 na servie) powinny 15k byc warte . a tu po 3 k chodzą .
tak samo inne itemy .....