Giriş yapmadınız.

1

Monday, September 14th 2009, 1:48pm

Kradzież itemów / sarcana

Od razu na wstępie powiem że nie mam czasu na tłumacza więc proszę o wyrozumiałoś.

Mam takie pytanie/ wątpliwości odnośnie kilku graczy takich jak : sarcana, sizia.
Mam wrażenie że pod twoim nosem (Cean) odpierdala się niezły push. Chodzi mi o pewne itemy
które z tego co pamiętam należały do gracza gwyneblid a nagle po pewnym czasie jego nieobecności
(3 miechy) znalazły się na kontach tych dwóch . Wiem to bo zauważyłem je w zk. Nie wydaje mi się
żeby gwynblid nagle pojawił się i posprzedawał te itemy, więc wydaje mi się że sarcana po prostu najzwyczajniej
w świecie je ukradł.
Zgłaszam to bo mam dość przechwalania się tego gracza. Sprawdz to wszystko bo to jest po prostu nie fair że
ja gram a taki ktoś po prostu ma wszystko za darmo. Mija się to chyba z celem. Wiem że zależy ci na tym żeby ten server funkcjonował
bo i tak mało graczy tu gra ale nie takim kosztem , Jeśli sobie nie radzisz i/lub nie potrafisz zauważyć takiego uchybienia od regulaminu to
może zrezygnuj bo to nie ma sensu . Jest wielu lepszych adminów którzy potrafią wykonywać swoje obowiążki rzetelnie.


Czekam na szybkie wyjaśnienia. (radzę prześwietlić handle)
za to według regulaminu powinien być stały ...

Z kwesti moim zdaniem oczywistych nie napisze mojego nicku gdyż wiem jak są traktowani uczciwi gracze w pszysłości.

Itemy które budzą moje wątpliwości :
szmaragdowy ring szczęścia
dobra słoneczna brans.
orchideia
d. klan .
itd. te wszystkie itemy byly w zk a nie pamiętam żeby sarcana je znalazł.

Babcia samo zuo

Misafir

2

Monday, September 14th 2009, 1:53pm

w końcu ktoś otwarcie o tym powiedział. Zgadzam się należy to sprawdzić.













---------------



przepraszam za oszukania

Babcia samo zuo

Misafir

3

Monday, September 14th 2009, 2:07pm

for pepole who don't anderstand polish

Translat by my father. english tcher

I will say on admission (preamble; enter) at once that so, please, < ask > on translator about time not mum < beguile > < have > wyrozumiałoś. Such question beguile doubts in relation to like several players / sarcana, sizia. Impression beguile that under your nose not bad ( ) Cean odpierdala push. Belonged to player about certain from this that walk me which (who) remember itemy gwyneblid but suddenly < snap > they have been placed for (after) its (his) certain time of absence on these accounts two (two) ( 3 ) miechy. I know it because I have noticed (have remarked) it (them) in (to) zk. It does not issue me that (in order to) suddenly < snap > it has appeared gwynblid and it has sold it itemy, so, it issues me that it has stolen it (them) in the light of most usually simply sarcana. I report it because this player mum < beguile > < have > enough przechwalania. Everything it play Sprawdz because there is simply not fair that I play but everything anybody < somebody > has such simply for nothing. Probably, it is passed with purpose. I know that it depends on it it that (in order to) this server functioned because and so not enough (little) players here play < game > but not such cost, if you do not advise and\or you fail it can notice (remark) resign from instruction book (order) such lapse because does not have it meaning. Is to execute many better which (who) be able honestly adminów obowiążki. I wait for fast explanations. ( Advise (consult) shine through ) mum < beguile > < have > hope < stuff > handle that this time sometime it will not expire as it have on 14 days place bana. It will not write my nick with (from) obvious in my opinion kwesti because I know as honest players are treated in (to) pszysłości. My doubts wake up which (who) Itemy emerald ring of luck sunny good < goods (right) > brans. orchideia d. Clan. Etc. in (to) this all itemy byly zk but I do not remember that (in order to) it has found it (them) sarcana.

4

Monday, September 14th 2009, 2:17pm

dobra ale może nie róbcie sobie jaj bo to według mnie naprawdę poważna sprawa i wydaje mi się że potrzebna jest tu odpowiedz Cean. Więc proszę sobie darować komentarze takie jak wyżej babci itd. Nie bagatellizujmy tego zdarzenia.



Tyle odemnie .,

5

Monday, September 14th 2009, 2:22pm

o cean się pojawił to zaraz się wszystko wyjaśni.

"caen" please :P

Benzer konular