Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Friday, September 25th 2009, 4:19pm

selam arkadaşlar

Sevgili arkadaşlar merak ettiğim bir konu var,

Karekter sayfasında yer alan ısırma sayısını nasıl artıracağımızı ve nasıl bir yol izleyeceğimizi bilen biri varı acaba?

konuyu açıklarsanız mutlu olurum,teşekkürler,iyi oyunlar.

latent

22

Tuesday, October 6th 2009, 1:07pm

saygından gelen kuşatma

Arkadaşlar bize dost gibi görünüp şu anda nefer isimli arkadaşımıza kuşatma düzenleyen saygın denen oyuncu bundan sonra bir numaralı düşmanımızdır bizden oyun ile ilgili yardımlar itemler alıp şimdi böyle sırtımızdan vurmasını ne kadar doğru bulursunuz bilemem ama bana göre yanlış.Neyse sonuçda bu bir oyun yanlız şunu söyliyim bu odada kesinlikle saygın ile alışverişde bulunulmasın kendisine güvenilmesin bilginize.İyi oyunlar

Ottoman Klan Başkanı

Mülayim

23

Tuesday, October 6th 2009, 3:25pm

Sevgili Mülayim..
Kendi yazında da bahsettiğin gibi bu bir oyun bunu unutmamak lazım..
Ha bunu beni düşman bellemeyin diye yazmıyorum.. Tabii ki oyunun kuralları gereği isteyen isteyene saldırabilir.
Bu konuda kimse kimseye mani olamaz.
Saldıran olursa gücenmem kırılmam bilginiz olsun..
Kolay gelsin..

Not: Bu arada herkes kendi klanına karşı sorumludur. Ben de ona göre davranıyorum.. :|
Ayrıca oyunla ilgili bilgi paylaşımınıza teşekkür ederim, Fakat satılan itemleri bedelini ödeyerek aldım, bedavaya veya hayrına değil...

Son birşey: Axion klanı dağıldıktan ve ottoman ile birleştikten sonra klanınıza başvurum reddedilince şimdiki klanıma girdim.. Bunu da unutmayın

24

Wednesday, October 7th 2009, 12:06am

........

saygın sana bişi diyimmi Osmanlıda olduğu gibi içten osmanlıyı çökerten kişiler olmuştur ben seni onlara benzetiyorum :) ayrıca seni klana almıcam felan dememiştim ama neyse zaten hakketmiyormuşsun istediğini yapabilirsin.Keşke nickinin hakkını verebilseydin....

Ottoman Klan Başkanı

Mülayim

25

Wednesday, October 7th 2009, 12:34am

merhaba arkadaşlar öncelikle bana yapılan kuşatmanın şuan hiçbir önemi yok neticede bu bir oyun mutlaka olacaktır ama oyun genelinde oynayanların yabancı olmasına rağmen bu kuşatmayı bana bir türkün yapması üzüntü verdi.

yani yine bir oyunda olsa türk oldugumuzu gösterdik ve birbirimizi yemeye başladık aynı suan türkiye ye yapıldığı gibi

26

Wednesday, October 7th 2009, 2:51am

ben artık bu konuda yorum yapmayacağım..
herkes istediğini düşünmekte serbesttir..
yanlız olayın klana almak veya almamakla alakası olmadığını söylemek isterim..
bundan önce bir kere daha kuşatma düzenlediğimde only kardeşimin ricası üzerine iptal etmiştim..
ama bu sefer ki tamamen Mülayim in tavrından kaynaklanmaktadır..
Neyse bu konu uzar da uzar..
dediğim gibi bu konuda artık yorum yapmayacağım..
herkese iyi oyunlar..