Giriş yapmadınız.

1

Saturday, September 12th 2009, 7:47pm

MULTI HESAP: Black_Jack + many other

ID: 1168
Character: Black_Jack

ID: 1170
Character: asi123

ID: 3504
Character: asd123

ID: 3517
Character: dante55

ID: 3549
Character: furkan0

ID: 3580
Character: naber

ID: 3567
Character: ati12

ID: 1171
Character: beowolf

ID: 3518
Character: fuko

Multi hesap / Multiaccount - permanent ban

ID: 1254
Character: cela67

Hesap bakıcılığı + pushing - 14 days

black_Jack

Misafir

2

Saturday, September 12th 2009, 9:08pm

ban

Merhaba Bloodwars Yönetimi

Black_Jack dante55 asd123 asi acontları farklı kişilere aittir.aynı ofis içinde
aynı network ağını ve aynı bilgisayarları kulanıyoruz ve bu yüzden
girişlerimiz multi hesap diye geçiyor sanırım biz ottoman clanında
bulunan bir kaç kişi aynı ofis içinde çalışıyoruz ve sepultra ve
reddragon nun banlarının açılmasını istiyorum iyi çalışmalar

black_Jack

Misafir

3

Saturday, September 12th 2009, 9:10pm

Hello Boloodwars management

Black_Jack asiasd123 dante55... different people from the same office network via the same network are connected to the game

from the same computer for office work in the same we're in the game

reddragon and sepultra We want to open the forbidden

good work

4

Saturday, September 12th 2009, 10:05pm

No report of playing from one IP, pushing (sending points for free), identical time of logging to the game, non-existent single logs.
These are not people from one network, it's one person playing on multiple accounts from ONE COMPUTER.

Mülayim

Misafir

5

Saturday, September 12th 2009, 10:16pm

Ne oldu yin

Caen sana daha öncede söyledik aynı işyerinden oynuyoruz neden anlamıyorsun arkadaş?? oyun oynama şevkimizi kaçırıyorsun ama lütfen banları açarmısın??

Mülayim

6

Sunday, September 13th 2009, 12:05am

I don't mind your enthusiasm, it's breaking the regulations that bothers me.

Mülayim

Misafir

7

Sunday, September 13th 2009, 3:46am

....

I'm sorry I bothered.......... us understand your a.....

Black_Jack

Misafir

8

Sunday, September 13th 2009, 9:18am

ban

cean oyunu çoklu oynayan ben değildim yeğenlerimdi lüfen kaldır ban ı pc ye şifre koydum bi daha bnm çarımdan baska çar açılmayacak ltfen kaldır devam edebileyim söz veriyorum aynı pc den ikinci bi karakter giremeyecek

Black_Jack

Misafir

9

Sunday, September 13th 2009, 9:28am

CEVAP: Ne oldu yin

Caen sana daha öncede söyledik aynı işyerinden oynuyoruz neden anlamıyorsun arkadaş?? oyun oynama şevkimizi kaçırıyorsun ama lütfen banları açarmısın??

Mülayim
abi yardım edin baskı yapında açtıralım bnm zerre bi hatam yok çünkü diğer karakterlerle gire ben değildim

10

Sunday, September 13th 2009, 2:11pm

RE: CEVAP: Ne oldu yin

Mülayim
abi yardım edin baskı yapında açtıralım bnm zerre bi hatam yok çünkü diğer karakterlerle gire ben değildim
Logs say otherwise.

Mülayim

Misafir

11

Sunday, September 13th 2009, 5:01pm

.....

Yau ben sepultra ile reddragon banlandı sandım yine öyle yazmışsınız ayrıca black jack ve celal 67 banlanmış sanırım valla baskı yapsakda adam anlamıyor yapacak bişi yok dikkatli oynayın şu oyunu diyorum ama neyse ban süren bitene kadar bekleyeceksin ...

Black_Jack

Misafir

12

Sunday, September 13th 2009, 5:13pm

CEVAP: .....

Yau ben sepultra ile reddragon banlandı sandım yine öyle yazmışsınız ayrıca black jack ve celal 67 banlanmış sanırım valla baskı yapsakda adam anlamıyor yapacak bişi yok dikkatli oynayın şu oyunu diyorum ama neyse ban süren bitene kadar bekleyeceksin ...
ingilizcem olmadığı için sizden alıntı yapamaya çalıştım isimlei değiştirmeyi unutmuşum biz hile falan yapmadık
sadece 1 bilgisayarımız oldugu için sadece hepimiz bundan giriyoruz bu suçsa ban açılsada girmiyicem abi ben haberiniz olsun benimle beraber oynayan bütün arkadaşlarımıda uyarıcam bu oyuna devam etmemeleri için size ii eğlenceler.....

Mülayim

Misafir

13

Sunday, September 13th 2009, 6:03pm

....

hacı ben ne yapayım daha öncede aynı şekilde arkadaşlarımızı banladılar o kadar uğraşmamıza rağmen açmıyorlar sen şimdi fevri davranma bekle ban süren bitince girersin ... elimden bişi gelse yapacam ama malesef ...

black_Jack

Misafir

14

Sunday, September 13th 2009, 6:50pm

CEVAP: ....

hacı ben ne yapayım daha öncede aynı şekilde arkadaşlarımızı banladılar o kadar uğraşmamıza rağmen açmıyorlar sen şimdi fevri davranma bekle ban süren bitince girersin ... elimden bişi gelse yapacam ama malesef ...
abi sana dediğim bişi yok da olanlara kızıyorum böyle saçma bişi olurmu neyse biraz zaman geçsin sinirim geçerse girerim abi zaten..

Mülayim

Misafir

15

Sunday, September 13th 2009, 10:03pm

.....

Sıkma canını oyun bu klandasınız halen sizi bekliyorum ...

16

Monday, September 14th 2009, 12:58am

Alıntı

VIIIa. Bir IP adresinden, aynı server üzerinde birden fazla kişi oynamak isterlerse; operatore bunu bildirmek zorundadırlar ya da bunun mümkün olmadığı durumlarda yönetici acil bir karakter yaratabilir. Rapor tek bir kişi tarafından yapılabilir , fakat ilgili bütün kullanıcıların giriş bilgilerini içermelidir.

VIIIb. Görevin yerine getirilmemsi durumunda, yönetici veya operator ; aynı server üzerinde IP adresini kullanarak BÜTÜN hesapları bloklayabilir.

Alıntı

IX. İtme ve çekme hareketleri yasaktır.

İtme ve Çekme:
a. item veya puanların bir hesaptan diğerine transferi karakter için normal olmayan sonuçlar doğurması,
You CAN play from one computer, but you can't break the rules while doing it. And you did, notoriously.

Besides, you want me to believe, that 7-8 people sit at one computer, changing every 5 minutes? :rolleyes:

Black_Jack

Misafir

17

Monday, September 14th 2009, 5:46am

Alıntı

VIIIa. Bir IP adresinden, aynı server üzerinde birden fazla kişi oynamak isterlerse; operatore bunu bildirmek zorundadırlar ya da bunun mümkün olmadığı durumlarda yönetici acil bir karakter yaratabilir. Rapor tek bir kişi tarafından yapılabilir , fakat ilgili bütün kullanıcıların giriş bilgilerini içermelidir.

VIIIb. Görevin yerine getirilmemsi durumunda, yönetici veya operator ; aynı server üzerinde IP adresini kullanarak BÜTÜN hesapları bloklayabilir.

Alıntı

IX. İtme ve çekme hareketleri yasaktır.

İtme ve Çekme:
a. item veya puanların bir hesaptan diğerine transferi karakter için normal olmayan sonuçlar doğurması,
You CAN play from one computer, but you can't break the rules while doing it. And you did, notoriously.

Besides, you want me to believe, that 7-8 people sit at one computer, changing every 5 minutes? :rolleyes:
tamam admin ostum bnm cezam ne zaman bitecek eki çünkü diğer karakterlerin çoğundan haberim bile yoktu diğer karakterlerin oyuncuları daha 10 yaşına ve ben işe gittiğim zaman girenlern ve takas yapanlardı ne zaman kalkar cezam dostum:S

18

Tuesday, October 13th 2009, 12:43pm

ID: 1254
Character: celal67

ID: 4494
Character: dieprof

Multi hesap / Multiaccount - permanent ban