Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, April 15th 2009, 2:00pm

Preminium

Oyun esnasında macera veya saldırı hakkı gelme süresi oldukça uzun. Preminium süresi biten oyuncular için bu dahada uzun olacaktır. Bence bu oyuna bağlamak yerine uzaklaştırma şeklinde sonuç bulur. Preminium süresi biten oyuncuların bu haklarının gelmesi daha kısa sürede gelmesi mantıklı olabilir. Maksat para kazanmaksa bir script yardımıylı google reklamları kullanılabilir. Yani oyuncu online iken oyuncunun karşısına çıkması ve buna tıklaması. Oyunda şuan 700 kişi mevcut eminim preminium hakları biteceği için bir çok kişi bırakacaktır. Dediğim şekilde bir uygulama yapılırsa hem oyuncu oyundan sıkılmaz hemde kazanç fazla olabilir. 700*2=1400 günde 1400 tıklama oldukça kazançlı olur diye düşünüyorum. Sonuçta oyuncuların oyuna bağlanması için daha fazla haklar tanınmalı diye düşünüyorum. İlginize.

2

Friday, April 17th 2009, 12:21am

Sevgili Echibles;

Öncelikle fikirlerinizi bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. BloodWars ekibi olarak daha önce uygulanmamış bir ilke imza atıp Türkiye için 7 günlük premium hakkı verdik. Normalde bu süre diğer tüm sunucumlarımızda 3 gün ile sınırlıdır. Saldırı sürelerini kısaltmak için TAKSİ inşa etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca Premium hesap sahipleri Premium seçenekleri altında saldırı, casusluk ve gezinti sürelerini kısaltmaya yarıyan 10 günlük premium hesap karşılığında ekstra bir premium özellikle bu süreleri kısaltabilirler. Çok yakın zamanda SMS servisimiz de hizmete geçecektir. Ayrıca Premium hesap oyunumuzda diğer online oyunlarla kıyaslandığında gerçekten çok cazip olup 9.99€ euro karşılığında 6 ay gibi koca bir süre hizmet alınabilmektedir. Bu ücret oyunun geliştirilmesi ve sunucu bakımları için temin edilen bir bağış niteliğindedir. Amacımız sizi oyun oynakren reklamlara boğmak değil daha rahat bir ortamda oyunu oynayabilmenizi sağlamaktor. Diğer bir gerçekte şudur ki kimse oyun oynarken açılıp duran pop-up reklamları yada oyununuzu rahatsız edecek reklamları bu tarz oyunlar oynarken istemeyecektir. Oyun Türkiye'de yeni olduğu için sayımız şuan itibariyle hiçte küçümsenecek durumda değil. Ayrıca oyun gün geçtikçe güzelleşen yakın sürede klan savaşlarını başlamasıyla çok daha zevkli bir hal alcaktır.

Tekrardan ilginize teşekkür eder başarılar dilerim.
r1: TNT (OP) - BW Team

3

Wednesday, May 20th 2009, 3:29am

Sevgili Echibles;
Sunduğun teklif gerçekden iyi ama doğrusunu söylemek gerekirse her oyuna girdiğimde karşıma reklam çıkması benım canımı sıkar :) en azından ben kendim için konuşuyorum. Tabiki senin görüşünede saygı duyuyorum sakın yanlış anlama...

Sevgili TNT;

SMS Sistemi Ne zaman devreye girer ve Kontor Yada Faturalı hatlar için Fiyat ne kadar olur .?

Ayrıca Bunun yanında bir banka hesap numarası olacakmı ? (hesap no olursa daha çok işime gelir) :)

4

Sunday, May 24th 2009, 2:36pm

Şuan zaten SMS servisi çalışmaları devam etmektedir. Sonuçlandığında faturalı ve kontörlü hatlar için fiyatlar netleşecektir. Ayrıca şuan banka havalesi ile yapılabilecek premium hesap satışları kullanıma açıktır. SWIFT (Yurt Dışına Havale) ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.
r1: TNT (OP) - BW Team

Bu konuyu değerlendir