Giriş yapmadınız.

1

Monday, July 20th 2009, 10:03pm

MULTI HESAP: Mnil, David, ziomek, Morgomir, Rogash, Kharsh, Hwaldar, Tomasz_Badzynski

ID: 21
Character: Mnil

ID: 824
Character: David

ID: 3757
Character: ziomek

ID: 3768
Character: Morgomir

ID: 3769
Character: Rogash

ID: 3770
Character: Kharsh

ID: 3771
Character: Hwaldar

ID: 3784
Character: Tomasz_Badzynski


Multi Hesap / Multiaccount

2

Monday, July 20th 2009, 10:33pm

Mnil and David was raported accounts to TNT.

Last accounts are no my, why i get ban for that, pls tell me.

3

Monday, July 20th 2009, 10:34pm

Mnil and David are brothers. They report iti to TNT
look - MULTI HESAP: Mnil, David


ziomek, Morgomir, Rogash, Kharsh, Hwaldar, Tomasz_Badzynski - account with 1 point. I don't think that mnil creat that accounts. Why ?? Becouse he is Top 1 and he don't need more accounts. Mabey you make mistake :) ( i hope )
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


4

Monday, July 20th 2009, 10:56pm

Of course there are not my!!!

And Me and David are brothers raported long time ago...

5

Tuesday, July 21st 2009, 12:03am

nie bede pisac po angielsku bo kazdy wie e umiem, a nie chce mi sie patrzec jak niektorzy pisza ;| (mowie tak ogolnie nie o mnilu np. :P)
zarty zartami, ale bez przesady...
daj bana reszcie top20 i serwer padnie...
prawo nieprzestrzegane jest prawem martywm, daltego przestrzegac go trzeba, ale prawdziwa madrasc jaka powinien wykazac sie ten co osadza, wyplywa z odrozniania dobra od zla, dar ktory posiadal Salomon...
nie unika watpliwosci ze mnil i david to 2 rozne osoby, jesli nie wierzysz to moge was wszystkich zabrac na piwo, zaden problem...
co do pozostalych kont, ten przypadek to precedens dzieki ktoremu ktos zaproszony do domu moze potworzyc 10 roznych kat z komputera domownika, za co ten dostanie bana...
wiem ze to moze i smieszne ale znam przynajmniej jedna taka osobe, a z pewnoscia jest wiecej o tak skrzywionej psychice i nastawieniu...
wiem ze OP nie moze wiedziec wszystkiego, bo nie jest bogiem, ale decyzje ktore podejmuje wlasnie taka skala sie powinno mierzyc, a prowadzi to do podejmowania decyzji z przyciem pewnych zalozen ktorych OP nie moze (nie wiem czy nie jest :|) bo fizycznie nie moze czegos sprawdzic, co skutkuje pewnym ryzykiem podejmowania dzialan...
wszystko to moze byc zwyklym gadaniem, ktore przeczyta i tak ok 10 do 15 osob, lecz chcialbym tym zwrocic uwage na szkodliwosc takiego dzialania, gdyz niedlugo serwer TR zostanie zamkniety z powodu braku intraty...
byc moze to zadna przyjemnosc byc OP takiego serwera (ja dostalem bana po wiecej niz 24h, nie zalogowales sie (Caen) wczesniej bo i nie miales po co, w sumie i tak tu nic sie nie dzieje, lecz nie znaczy to ze inni nie maja przyjemnosci z grania tutaj !!
nie bede oczekiwal niczego konkretnego, wiem ze twoja (Caen) ocena jest surowa, lecz mam nadzieje ze to co powiedzialem zapadnie ci w pamiec...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

6

Tuesday, July 21st 2009, 12:05am

możliwe że z kawiarenki się goście rejestrowali, ale nie mam pojęcia o co chodzi w tych kontach. ;/

7

Tuesday, July 21st 2009, 12:06am

to naprawdę jakiś obłęd, po co miałbym robić 10 kont sobie! BOŻE!!!.
Zbanujmy cały serwer od razu.

to jakiś absurd.

8

Monday, July 27th 2009, 11:39pm

przepraszam wszystkich za ta konta które miały pomóc w nabiciu repa i ban jest całkowicie słuszny po rozpatrzeniu sprawy.
proszę jednak o skrócenie bana.

9

Tuesday, July 28th 2009, 1:27am

przepraszam wszystkich za ta konta które miały pomóc w nabiciu repa i ban jest całkowicie słuszny po rozpatrzeniu sprawy.
proszę jednak o skrócenie bana.
David - unblocked

Mnil - may be unblocked after 14 days