Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,941

Wednesday, May 27th 2009, 3:02pm

spoko ale do mnila nie będę raczej dołączał bo mu coś nie pasuje,chyba że sam tego,będzie chiał. wiem że mało obrażeń za dałem no cóż ale najwięcej wytrzymałem. Mogłem iść w innym eq i bym miał koło 400-500dmg ale nie wytzymał bym tyle rund :thumbdown:

1,942

Wednesday, May 27th 2009, 3:19pm

miśki ;)
kto by wpadł nam jutro z Uzurpatorem pomóc? ;)
Mathair zrobi tak obleg żeby nie były w tym samym czasie
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,943

Wednesday, May 27th 2009, 7:27pm

zezlo Ty byłeś spoko na uzurkach, niezły bunkier dopiero później to zauważyłem, sorry za msg.:)
zapraszam w tym w czym byłeś:)

1,944

Wednesday, May 27th 2009, 10:32pm

no to kochani, do zobaczenia za 2 tyg(mam nadzieję), od 16 juz mnie oficjalnie nie ma ;/ troszku mi się życie zjebało ;/
powodzenia i wielkich dropów :)
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,945

Wednesday, May 27th 2009, 10:44pm

spoko :) ale też moja wina mogłem wziąć chociaż db rogacza ze zk i było by dużo lepiej

1,946

Thursday, May 28th 2009, 12:47am

Ja prawie 34 lvl mam . Wiec moge iśc jako palniak.
Czapka pasterza
(ma być orcha ? ^^ )
amulet nie wiem
jastrzebi pierscien SiZIi jak bedzie
sloneczny pierscien
spodnie pasterka
db ak 47 (ktos pozyczy na obleg ? :P )


Kto mi sprzeda ŁOWIECKĄ zw/db .

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Anubis" (May 28th 2009, 1:18am)


1,947

Thursday, May 28th 2009, 7:51am

pytanko

İyi Takviyeli Göçebe Kar Maskesi.

co to moze byc czasem nie zmyslow cos?

1,948

Thursday, May 28th 2009, 9:43am

ja już mam d wieszcza

orche/d łowiecką

jastrzębi amu

jasrzębi ring

słoneczny ring

pastuchy

d kałacha.

1,949

Thursday, May 28th 2009, 9:48am

Mnil ;)
wpadłbyś w tym do mnie też? i na uzurpatora i na smoka?
skąd macie orche?
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,950

Thursday, May 28th 2009, 10:50am

jestem smutny Manchester przegrał z tą jebaną barceloną, ale co tylko Cristiano grał, a sam meczu nie wygra reszta to stała w miejscu;/
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,951

Thursday, May 28th 2009, 3:44pm

ja już mam d wieszcza

orche/d łowiecką

jastrzębi amu

jasrzębi ring

słoneczny ring

pastuchy

d kałacha.
Coś jest wgl Twoje ? :D
(ma być orcha ? ^^ )
Jak ja pisalem to miałem na myśli Wasze orchy solmyr, a lowiecka gdzies sie znajdzie jak by sesey nie teges

1,952

Thursday, May 28th 2009, 4:49pm

aha ;) ale ta orcha nie wiem dla kogo miała być bo Yen o nią pytała ;)
Wpadniecie jutro mi pomóc?
Dzisiaj prawie ubiliśmy ale przez 3 nupów po 6pkt sie nie udało

Najlepiej napiszcie do mnie to sie umówimy o której chcecie i co :P
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,953

Thursday, May 28th 2009, 5:06pm

jeszcze na tym serwie tego nie było to ja zacznę :)
wypożyczam prki na razie mam 2k ale zawsze rośnie :) w klanie wiadomo drobne pożyczki do powiedzmy 500pr to za free będę pożyczał a wyższe to się ustali. Dla innych graczy cennik wygląda tak
100pr-1kpr=20pr za jeden dzień
1k lub więcej =30pr za jeden dzień
jeszcze to dopracuje ale na razie tak wygląda cennik :) to tak dla polaków tylko :)
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub zastrzeżenia to śmiało pytać ps jeżeli ktoś weźmie pożyczkę powyżej 2k na dłuższy czas to cena za dzień wygląda tak jak od 100 do 1k :)

1,954

Thursday, May 28th 2009, 5:06pm

İntikamcı Kolye...
na ile wyceniacie ???
i czy ktoras z pań (lub panow pańmi grajacych ^^...) chce zakupic :D?
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,955

Thursday, May 28th 2009, 5:09pm

nie znam się ale wycenił bym to około 2k-3k w tym momencie bo tylko dla kobiet ale moze być coś wiećej wart ale to już niech się wypowiedzą ci co mściwego już kupowali :)
ps po ile tu stoi tak złom sklepowy a po ile w itemach??

1,956

Thursday, May 28th 2009, 5:11pm

80 sklep
65 w itemkach

jak chcesz 2 sklepowe mam...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,957

Thursday, May 28th 2009, 5:12pm

ja też mam sklepowy i chce sprzedać :) i zwykły też mam :) wszystkiego może sie uzbiera koło 180k :P

1,958

Thursday, May 28th 2009, 5:15pm

ja chetnie sklepowy kupie
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,959

Thursday, May 28th 2009, 5:15pm

e to sobie nazbierales ^^
ja jak tylko do 100k dochodzilem to od razu sprzedawalem...
moze sol kupi ??

/ o wilku mowa ^^
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,960

Thursday, May 28th 2009, 5:15pm

ok to ten cennik co wyżej i ile chcesz sklepowego??