Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,921

Wednesday, May 27th 2009, 1:06am

co znowu źle zrobiłeś?? xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,922

Wednesday, May 27th 2009, 1:08am

to przejscie na gore zakrecilem sie jak mlody:D

1,923

Wednesday, May 27th 2009, 1:12am

hahhahaha xD
nie ma to jak profesjonalny spam na forum xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,924

Wednesday, May 27th 2009, 1:13am

widze ze po pracy juz:D:D:D

1,925

Wednesday, May 27th 2009, 1:16am

czemu tak myślisz??xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,926

Wednesday, May 27th 2009, 1:17am

bo ja to wiem:D jasnowidzem jestem:D

1,927

Wednesday, May 27th 2009, 1:31am

no to ci się przepowiednie nie sprawdzają ;) jeszcze pracuję ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "YEN" (May 27th 2009, 1:43am)


1,928

Wednesday, May 27th 2009, 8:28am

ale spamowisko przez nockę :)

1,929

Wednesday, May 27th 2009, 9:42am

ludzie jak ja bym tak miał pisać jak wy to bym raczej skorzystał z gadu a nie czekać na każdą wiadomość minutę:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,930

Wednesday, May 27th 2009, 10:16am

ale tak jest zabawniej :D poza tym ja nie czekam ;) zaglądam co jakiś czas ;p jak jest co to odpisuję :D
.
.
.
Dawid, ile bedziesz miał zwijki na zadanko?
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,931

Wednesday, May 27th 2009, 12:38pm

się nie udało :(( szkoda
ps jak będzie jeszcze jedna próba na uzurpatorka to proszę o mściwego i nockę jak można to wtedy prawie mi nic nie zrobią ( oprócz palnej :D

1,932

Wednesday, May 27th 2009, 12:41pm

trzeba będzie wziąć teraz palniaka na szefa i powinno być dobrze:]
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,933

Wednesday, May 27th 2009, 12:48pm

wiecie ile bym miał wtedy zwinki??84 :) i do tego 4 ataki :) na pewno by polegli:)

1,934

Wednesday, May 27th 2009, 12:51pm

ja miałem 45 zwinki i 50 siły na swoich itemach tzn pierścień lewitkę od mnila wziąłem:P

jakbym ja miał jeszcze mściwy, nocki i dobrego demona mocy to by było rozjebane wszystko:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,935

Wednesday, May 27th 2009, 12:54pm

jakbyś miał mściwego to nie miał byś lewitki innego biżu :P

1,936

Wednesday, May 27th 2009, 12:56pm

ja z biżu miałem mojego pająka amu lewtike mnila i dobry siły więć dużo bym nie stracił jakbym miał nocki to jeszcze zwinny więcej:)
krillan mogłeś zamiast antyka demona wziąć i wtedy mściwy to byś też wypierdalał:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,937

Wednesday, May 27th 2009, 1:05pm

do demona mi pół lvlu brakuje :p i tak liczyłem i padłem dopiero po 34 atakach ale i tak miałem pecha bo najczęściej trafiałem na palniaka :(

1,938

Wednesday, May 27th 2009, 1:08pm

aha ok jak Yen postawi powinno być lepiej :)
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,939

Wednesday, May 27th 2009, 1:13pm

ale też trochę wkurzony jestem bo miałem aż dwa pudła i chyba uzurpator się na mnie zawziął bo prawie on mnie lał. Chociaż miał dużego farta bo dużo mu ataków siadło :P\
edit mogłem na niego wziąć dobry sztylet samobójcy :P

1,940

Wednesday, May 27th 2009, 2:13pm

idziemy w tym samym eq i bierzemy palnika lub dwóch ;] orchy będę miała 2 na moje zadanko ;]
i idziemy mnil, dawid, zezlo, ja
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."