Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,861

Tuesday, May 26th 2009, 4:15pm

tygrysku :D tu cię nie sięgnę, ale gdzie indziej :D a poza tym wiesz ze za tydzień w krk jestem ;p bój się :D :p
że też się wcześniej nie kapłam xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,862

Tuesday, May 26th 2009, 4:18pm

gdzie indziej sie nie boje :D :D :D

fajnie bedzie kotek:D:D:D w krakowie:D :love:

1,863

Tuesday, May 26th 2009, 4:20pm

no tak ;p obronki wygrywasz "D to wpadnij ty do mnie :D za jakieś 15 minut ;p bo w lucku jeszcze siedzę^^
wyjdziesz po mnie na dworzec?? xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,864

Tuesday, May 26th 2009, 4:21pm

wpadne napewno ale wieczorkiem bo mykam prace skonczyc

a na dworzec zalezy kiedy to bedzie bo moge sie nie wyrobic:D:D:D

1,865

Tuesday, May 26th 2009, 4:26pm

na dworzecz to w najbliższą niedzielę xD
a wieczorem czekam :D ale lipa bo nocki pożyczyłam na wojnę NG vs BD :D i tak bez nocek to nie wiem czy cię wpuszczę xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,866

Tuesday, May 26th 2009, 4:32pm

nawet wiem komu nocki pozyczylas :D

a wieczorkiem i tak mnie kotek wpuscisz:D

fajnie bedzie:D:D:D

1,867

Tuesday, May 26th 2009, 4:42pm

trzasnę ci drzwiami przed nosem ciastkowy :D :love: :*
poza tym jak ty tak możesz kobietę bic??xD chociaz ostatnio jak mnie odwiedzałeś to ja wygrałam^^
.
.
.
Sol, Ninka cię zaprasza do CK :D:D:D przyjedź xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,868

Tuesday, May 26th 2009, 4:51pm

łat da fak :P ???
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,869

Tuesday, May 26th 2009, 5:07pm

haha :D Ninka dba o moje konto :D to działanie zapobiegawcze xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,870

Tuesday, May 26th 2009, 6:33pm

ekspy właśnie dupa z tym, że narazie tylko palna na ekspy się liczy a ja sposta mało:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,871

Tuesday, May 26th 2009, 6:51pm

hehe zaliczyłem już nawet 10 pielg na r7 :)a mam dopiero 26 lvl :)

1,872

Tuesday, May 26th 2009, 6:53pm

No dropł mi Słoneczny Pierścień . Nareszcie coś porządnego . :whistling: Gwyn ma sygnet , ja pierścionek . Musze od niego go kupić . Tylko jak ? :wacko:


Ja mam dopiero 32 lvl . Ale wyciągam 12 sposty(ze swojego eQ) + 28 z treningu = 40 sposty . jakbym pożyczył db łowiecką to będzie 49 bez budynku.

1,873

Tuesday, May 26th 2009, 6:58pm

""jeszcze zanim kupisz od Gwyna to Ci brakuje w chuj poziomów do założenia go:]

dobrą kuszę chce ktoś kupić?
欲しいと思うか? 韓国ūメール秒?

"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "David" (May 26th 2009, 7:13pm)


1,874

Tuesday, May 26th 2009, 7:14pm

jp rulez ^^
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,875

Tuesday, May 26th 2009, 7:16pm

mój ulubiony język:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,876

Tuesday, May 26th 2009, 7:25pm

coz, ja sie tak doglebnie nigdy nie bede go uczyc, ale opanowac mam zamiar ^^
mam juz dosc niespojnych przekladow na angielski...
nie wspominajac o cudach jakie sie tworza gdy przetlumaczy sie 'to cos' z angielskiego na polski :D
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,877

Tuesday, May 26th 2009, 8:48pm

""jeszcze zanim kupisz od Gwyna to Ci brakuje w chuj poziomów do założenia go:]
Zanim uzbieram tyle PR to bede mial dawno 41 poziom :P

1,878

Tuesday, May 26th 2009, 9:05pm

anubis
a amu masz?
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,879

Tuesday, May 26th 2009, 9:20pm

Nie mam . Ale i tak nie mam drugiego ringa więc nie będę miał setu . A niby skąd mam wziąć 20k na sygnet gwyna .


Kurde palna na tym poziomie jest ciężka do wygrywania(wszystkie walki w mściwym przegrywam)
Gdybym mógł załozyć db ak47 , albo chociaż db demona sizi .....

1,880

Tuesday, May 26th 2009, 9:30pm

http://r1.tr.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=b46e06e81b
oczywiscie na wlasnym sprzecie...
jakby koles mial lepsza bron to by mnie jeszcze bardziej rozsmarowal
kup sobie 2 dobre uzi i jedziesz ^^
swoja droga...
chce ktos kupic plastiowy amu ??
lub
ma ktos do sprzedania plastikowe pierscionki ??
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!