Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,801

Sunday, May 24th 2009, 9:11pm

panowie i panie, w opor mam zlomku, kto chetny ???
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,802

Sunday, May 24th 2009, 9:27pm

ja wezme ;)
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,803

Sunday, May 24th 2009, 9:46pm

też chcę ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,804

Sunday, May 24th 2009, 11:10pm

ehh... ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,805

Sunday, May 24th 2009, 11:10pm

ahh :D
poszlo do sola
czesc dzis czesc jutro ^^
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,806

Sunday, May 24th 2009, 11:12pm

?? aaa... zlom ^ ^ ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,807

Sunday, May 24th 2009, 11:15pm

jak nie zlom to co :D??
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,808

Sunday, May 24th 2009, 11:16pm

to zależy co ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,809

Sunday, May 24th 2009, 11:18pm

chcialbym sie dowiedziec :D
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,810

Sunday, May 24th 2009, 11:22pm

czego?
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,811

Sunday, May 24th 2009, 11:24pm

co to za 'ehh... ;'
ja tu na zycie zarabiam jak hancock jakis zlom sprzedajac a ty ehhh...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,812

Sunday, May 24th 2009, 11:26pm

a skąd wiesz ze to ehh było do ciebie? ja tak nie napisałam ;] ty tak pomyślałeś ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,813

Sunday, May 24th 2009, 11:27pm

tak, to bylo takie 'ehhh' ktore pisza ludzie ot tak sobie wchodzac na forum i chcac nabic sobie posta ^^
przepraszam ze sie nie domyslilem ^^
poza tym nic nie powiedzialem ze to bylo do mnie :D
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,814

Sunday, May 24th 2009, 11:29pm

co to za 'ehh...

ale zasugerowałeś ;]
a to było dokładnie takie "ehh" westchnąc sobie nie można?
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,815

Sunday, May 24th 2009, 11:32pm

oj mozna mozna :D
poza tym nic nie sugerowalem tylko sie dowiadywalem ^^
moze to i nie do wiary, ale zdarza mi sie nie byc ironicznym...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,816

Sunday, May 24th 2009, 11:33pm

nie do wiary ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,817

Sunday, May 24th 2009, 11:35pm

tutaj jeszcze do wiary, ale jak gadam z kims w 'realu' to prawie zawsze musze dodawac ze moja uwaga nie byla ironiczna...
ludzie sa zenujacy czasami ^^
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,818

Sunday, May 24th 2009, 11:36pm

może i tak ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,819

Sunday, May 24th 2009, 11:37pm

jak zdawkowo ;]
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,820

Sunday, May 24th 2009, 11:39pm

nie widzę powodu dla którego mam się rozpisywac ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."