Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,781

Saturday, May 23rd 2009, 7:21pm

no to po co ta cała gadka skoro mówisz, że zarówno z orcha + skorpiony jak i demony mogą wymiatać... sam potwierdzasz, że w różny sposób można wygrywać
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,782

Saturday, May 23rd 2009, 11:20pm

zawsze pod białą można się postarać zrobić bunkra ;) i walczyć np takim dsk. fn-fal'em ;)
chociaz wieksze mozliwości na to są na morii
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,783

Saturday, May 23rd 2009, 11:36pm

nie chce mi się ogarniac tematu, wychwyciłam tylko coś o królowaniu białej nad palną, więc pozwolę sobie się nie zgodzic :)
sama teraz biegam z piąstkami i palniaków zamiatam skromnie mówiac, ale na r6 top1 - palnik, top2 - palnik, top3 - demonki ;)
a potem to już różnie leci ;)
taa.. to tyle w temacie.. coś mi się wątek zapodział... xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,784

Sunday, May 24th 2009, 4:39am

no to po co ta cała gadka skoro mówisz, że zarówno z orcha + skorpiony jak i demony mogą wymiatać... sam potwierdzasz, że w różny sposób można wygrywać
etetete ^^
wrocilem z piekarni, wiec nie oczekuj jasnej i klarownej odp. :D
chodzi o to, ze na wysokich poziomach (topka) masz juz prawie ze eq marzen, i wlasciwie wygrywa ten co atakuje
ale patrzac na zwyklych szarych graczy w okolicach 1-1.5k pozycji, to trudno zeby biala wygrywala non stop
pomijajac resety oczywiscie ^^, np. taki ŁM na 52 lvl bodajze, ktory jak sie okazalo mial 5 lub 6k hp w 4-tej strefie (chcialbym wiedziec jakim cudem :D?)
z doskonalym ak i pewnie dobra orcha jest przeciwnikiem nie do pokonania przez osoba na nizszym lvl`u ktora walczy biala...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,785

Sunday, May 24th 2009, 11:09am

Ktoś mówił że na r3 tylko palna jest ?
Ja tam gram i się grubo mylicie . 50 na 50 .
Spójrzcie na któryś z oblężeń ponieżej . Na początku rundy same białe (demony i inne 2h) a od połowy rundy zaczyna się palna.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=616174 << Wojna trwa od 2 tyg i 4 dni pomiedzy TOP 1 i 2 (klanów).


Kazanılan deneyimler karanlıklar ülkesindeki sıralamanızı arttırdı. Yeni seviyeniz 32.
Vampirsel güçler sonucunda izleyen parametre arttırıldı: GÜÇ + 1, ÇEVİKLİK + 1, ŞÖHRET + 1.
O ja jebie . Ale chujowe staty doszły . Siłe dałem na 22 zeby orche zalozyc z dwoma itemkami . zwinnośc na chuj mi , ja palniak . wplywy(jest msciwy i ja łm-nie zawsze z krwią :D ) . o chuj . czemu nie 3 sposty.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Anubis" (May 24th 2009, 12:37pm)


1,786

Sunday, May 24th 2009, 1:32pm

ile wart jest kobra?? powie ktoś??

1,787

Sunday, May 24th 2009, 1:42pm

może z 2k ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,788

Sunday, May 24th 2009, 1:59pm

kto mówi o królowaniu jakiejkolwiek broni Yen?:P
ja właśnie mówię, że to wszystko jest tak zaplanowane iż zarówno biała jak i palna są dobre.

Ixeon - no to jasne, że tak jest, więc nie ma żadnych różnic każdą rasą da się grać i każda jest dobra na swój sposób:P
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,789

Sunday, May 24th 2009, 2:07pm

nie wiem kto mówił, nie chce mi się przez to kopac ponownie.
grałam wszystkimi rasami, znaczy poza przytępioną :D i nie mam zamiaru :D każda ma lepsze i gorsze strony. łapaczy po prostu nie lubię(uprzedzenia osobiste). to że na tr jestem łm to czysty przypadek :D jak zakładałam konto to nie zamierzałam tu grac :D tak dla zabawy więc zrobiłam się chożą blondyną xD no trudno^^ nom... a przewrotny los sprawił, że gram...
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,790

Sunday, May 24th 2009, 2:08pm

ja nie lubię ssaków głupia nazwa źle się kojarzy i głupie arkany:P
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,791

Sunday, May 24th 2009, 2:11pm

arkana zajebiste ;) jak się wie jak ich używac ;)
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,792

Sunday, May 24th 2009, 2:25pm

wolę dać coś od siebie niż komuś podpierdalać albo blokować:p
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,793

Sunday, May 24th 2009, 5:39pm

macie cos pozyczyc do zwinki z broni wiecej niz +8 i klaty i pierscionki na pielge plisss

1,794

Sunday, May 24th 2009, 6:22pm

chce ktoś kupić dobrą kuszę za 1k?? i ciągle mam dobry toporek do rzucania cena spada na 1500pdp
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,795

Sunday, May 24th 2009, 6:27pm

jak spadnie do 500 pr to napisz na priv. Chętnie kupię
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,796

Sunday, May 24th 2009, 6:29pm

toporek czy kuszę?:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,797

Sunday, May 24th 2009, 6:35pm

toporek
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,798

Sunday, May 24th 2009, 6:44pm

Mnilu weźmie już teraz tak mówi:p
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,799

Sunday, May 24th 2009, 6:46pm

mial za 3k wziac ^^
no ale 500 pr to chyba za malo jednak, za tyle mozna sobie dobry dlugi luk kupic a nie toporek
raczej 1k to racjonalna cena
a ja db kusze za 400 pr moge oddac komu...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

1,800

Sunday, May 24th 2009, 6:55pm

a mnilowi to nie wiem na co ten toporek
tak się przecież zachwycał tym swoim oszczepem ;)

1k to też sporo
mi jakoś ta broń do gustu nie przypadła. Walczyłem nią kilka razy i nic specjalnego. Wolę moją d. kusze;)

Na początku chciałeś 5k pamiętam ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well