Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,561

Tuesday, May 19th 2009, 11:57am

Please, speak English and don't be spam!!!!
yigidogan
SIVASLI

Beware! Beware, you get into a row me!

1,562

Tuesday, May 19th 2009, 1:47pm

Please, speak English and don't be spam!!!!

This is polish topic ;) so get lost darly ;)
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,563

Tuesday, May 19th 2009, 2:41pm

yigidogan ;/ kurwa ale mnie to gówno denerwuje;/
Where is borned children like you yigidogan;/?

"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,564

Tuesday, May 19th 2009, 2:44pm

Dawid, nie denerwuj się, złośc piękności szkodzi :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,565

Tuesday, May 19th 2009, 2:45pm

ale on jest zjebany;/

on ma chyba z 10 lat??
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,566

Tuesday, May 19th 2009, 2:51pm

nie, on jest Turkiem :D chyba xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,567

Tuesday, May 19th 2009, 2:55pm

no to zjebanym turkiem... <rzygi>
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,568

Tuesday, May 19th 2009, 3:04pm

oj, widzę, że humor masz dziś taki jak ja ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,569

Tuesday, May 19th 2009, 3:32pm

mnilu po co się chwalisz sprzętem Wolverina ??
Pokaż lepiej z czym ty chodzisz
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,570

Tuesday, May 19th 2009, 3:48pm

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p…&key=b173761cd2
juz mi to nie poprawia nastroju, idę spac
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,571

Tuesday, May 19th 2009, 3:50pm

mnilu po co się chwalisz sprzętem Wolverina ??
Pokaż lepiej z czym ty chodzisz
Ha :thumbup: Kolega wyżej ^^ powiedział prawde . I co że masz 65 lvl ? Oo stanął mi . Nic dodać nic ująć .

1,572

Tuesday, May 19th 2009, 4:30pm

ale się kurwa kłócicie Gwyn byś lepiej nie podpalał czego nie trzeba:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,573

Tuesday, May 19th 2009, 5:07pm


mnilu po co się chwalisz sprzętem Wolverina ??
Pokaż lepiej z czym ty chodzisz
Ha :thumbup: Kolega wyżej ^^ powiedział prawde . I co że masz 65 lvl ? Oo stanął mi . Nic dodać nic ująć .
68 poziom;p
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=53123
kolega nie ma pojęcia w czym chodzę, a mam co nieco. :)

Chociaż czasem coś Ci się w spodniach dzieje, szacun., xD

1,574

Tuesday, May 19th 2009, 5:38pm

Ja pierdziele jak dzieci się kłócicie boże kto ma lepszy sprzęt kto ma więcej pkt ludzie to jest zabawa. To nie jest chyba sprawa życia i śmierci. Zapomnieliście o co chodzi w tej grze ?

Mnie też Sol leje z nie Swoim sprzętem i mnie to już denerwuje ale słucham sobie muzyki i mi przechodzi :)
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,575

Tuesday, May 19th 2009, 5:48pm

Tou rozpoczynasz kłotnie podobną do tej za którą Mnila i Gwyna krytykowałeś xD
jak nie swoim sprzętem?
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,576

Tuesday, May 19th 2009, 5:57pm

Goń się xD ;D wątpię w to abyś miał dobre ak , orche
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,577

Tuesday, May 19th 2009, 6:03pm

no dobra ak jest w trakcie kupowania :P
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,578

Tuesday, May 19th 2009, 6:05pm

no no no ;)
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,579

Tuesday, May 19th 2009, 6:16pm

kupię dobre uzi lub deserta w ostateczności zadowolę się db magnum i jakiś kas z zwinką lub spostem pisać szybko jak cos macie a i sprzedam db kuszę za 600pr i db oszczep za 1.4k :)

1,580

Tuesday, May 19th 2009, 6:22pm

http://r1.tr.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=ca0c50ddfb chyba najwiecej zwinki na serwie ^^ szkoda żę trafiłem na palniaka ale jak mściwy będzie to i palniak będzie mi nie straszny :P( chyba że z db akaczem i orchą :)
ps sprzedam jeszcze db apaszke występku krawat pielgrzyma i szaleńca oraz smoking kobry :)
ps2: i to zwinka na własnym sprzęcie :p