Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,521

Thursday, May 14th 2009, 9:55pm

wiesz powiadają tak :) Jak pech to pech :)
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,522

Thursday, May 14th 2009, 10:36pm

dobrze pyrki oddam jutro ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,523

Thursday, May 14th 2009, 11:47pm

Jak mam rozbudować się skoro nie mam sórki . A przegrywam walki bo nie mam budynków(eQ mam dobre :rolleyes: ) . A orcha i lowiecka zajeta 25h na 24h .

Ile warty dobry kastet ?

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Anubis" (May 15th 2009, 2:12pm)


1,524

Friday, May 15th 2009, 4:12pm

nic nie jest już wart .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,525

Friday, May 15th 2009, 6:27pm

No i tak nie mam ;]

1,526

Friday, May 15th 2009, 6:40pm

'nic nie jest wart' a atakujecie nim xD (3 osoby mnie w nim odwiedziły dzisiaj xD)
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,527

Friday, May 15th 2009, 6:44pm

leży u nas w zk i się nim wymieniają :)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,528

Friday, May 15th 2009, 7:53pm

no ale jest wart z 50 pr także wiesz nic specjalnego, ale zawsze można nim uzupełnić inną broń jednoręczną
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,529

Friday, May 15th 2009, 8:21pm

taa zajebiste uzupełnienie ...
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,530

Friday, May 15th 2009, 8:21pm

no uzupełnienie zbyt trudne pojęcie dla Ciebie? to jest coś takiego, że masz dobrą broń jednołapną i nie masz do niej drugiej to bierzesz dobry kastet...
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "David" (May 15th 2009, 8:26pm)


1,531

Friday, May 15th 2009, 8:32pm

yyy wiem co znaczy słowo "uzupełnienie"(zapewne ku twemu zaskoczeniu). Po prostu kastetu za takowe nie uważam .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,532

Friday, May 15th 2009, 8:53pm

może nie dla Ciebie ale dla słabszych się przydaje
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,533

Friday, May 15th 2009, 8:54pm

Już lepiej sobie kupić glocka albo uzi sklepowe
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,534

Friday, May 15th 2009, 9:16pm

wypraszam sobie, sama biegałam z kastetem ;] i z kastetem wbiłam co wbiłam, dopiero od niedawna mam pałeczkę ;]
ale co racja, to racja, teraz kastet to złom ;)
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,535

Saturday, May 16th 2009, 1:41pm

tak samo jak dobry krótki łuk, dobry glock itp a jednak dużo jeszcze ludzi chodzi z tym. Ja mam teraz 2 dobre zwinne sztylet i pałkę i mi pasuje:P
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,536

Sunday, May 17th 2009, 12:27am

Sol ty posrANCU... .:))))) sprzedajesz te pieprzone doskonałe kusze czy nie??

1,537

Sunday, May 17th 2009, 9:57am

... :huh:
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,538

Sunday, May 17th 2009, 10:13am

Sol kogo jest to ak :) ?
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,539

Sunday, May 17th 2009, 10:19am

legiona , z orchą czyni cuda ;)
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,540

Sunday, May 17th 2009, 10:44am

widziałem ;)
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.