Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,401

Friday, May 8th 2009, 10:31pm

jak cos

to mlody kaczorek ja nie w kaczkach:D:D:D tylko akademi na cds nie zasluguje za cienki jestem :D :D :D

1,402

Friday, May 8th 2009, 10:33pm

kaczorek to też kaczka ;) więc nie zniżaj się tak :)
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,403

Friday, May 8th 2009, 10:35pm

my tu jedna wielka rodzina ;)
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,404

Friday, May 8th 2009, 10:35pm

a wlasnie mam pytanko

jak mozna z ak awansowac do cds. trzeba miec tam znajomych czy jak:D:D:D

1,405

Friday, May 8th 2009, 10:44pm

albo dobry nadzwyczajnie drop albo szybkie bicie pkt ;)
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,406

Friday, May 8th 2009, 10:47pm

wlasnie

jak szybkie bicie pkt to nie mega drop:D troszke zle zaczolem ale moze cos da sie zrobic:D

czyli znajomi nie wchodza w gre zeby awansowac do cds:D:D:D

1,407

Friday, May 8th 2009, 10:49pm

nie , a jak tak to jakim znajomym byś się posłużył ;> ?
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,408

Friday, May 8th 2009, 10:58pm

przede wszystkim, to żeby wejśc do kaczek to szefowa musi lvle wbijac xD bo wolnych miejsc brak ;p
a dalej to juz różne kryteria selekcji ;)
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,409

Friday, May 8th 2009, 11:01pm

moze kolezanka szefowa mnie przyjmie

do waszego klanu skad wiesz tou ja tu nie mam zadnych znajomych na tym serwerze wiec raczej nie da rady:D:D:D

1,410

Friday, May 8th 2009, 11:59pm

hahaha

wkoncu ubilem mutanta bo trafilemm na niego:D:D:D

1,411

Saturday, May 9th 2009, 12:13am

graty ;)
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.


1,412

Saturday, May 9th 2009, 12:17am

o widze że nowa kaczuszka sie urodziła ;)
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,413

Saturday, May 9th 2009, 12:50am

bo kaczuszki sa puszyste, mięciutkie i żółciutkie :D i każdy chce byc kaczuszką :D i ja wszystkie kaczuszki koffam :D xD :love:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,414

Saturday, May 9th 2009, 1:03am

wylazłem ze skorupki. :DDDD

1,415

Saturday, May 9th 2009, 11:07am

dzień dobry wszystkim w ten piękny sobotni poranek :D :love:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,416

Saturday, May 9th 2009, 11:09am

Dzień dobry :love:
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,417

Saturday, May 9th 2009, 11:24am

kolejny żółciutki dzień. :D

1,418

Saturday, May 9th 2009, 12:29pm

mogłoby być cieplej:P X(
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "David" (May 9th 2009, 12:44pm)


1,419

Saturday, May 9th 2009, 1:01pm

siemka siemka :)

1,420

Saturday, May 9th 2009, 5:21pm

to sobie popisaliśmy :P
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"