Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1,341

Thursday, May 7th 2009, 3:28pm

można powiedziec że teraz to jak rodzina już jesteśmy ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,342

Thursday, May 7th 2009, 3:30pm

o rotfl :D teraz coś mi świta :D jakieś zamglone obrazy xD
mykam mężu ty mój xD pracowac dalej ;] ktos musi w tym związku zarabiac xD a jak rozwiązałeś kwestię mojego poprzedniego męża??xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,343

Thursday, May 7th 2009, 3:31pm

Gwy masz w domu Łopatę ;) ? albo coś innego :D ale takiego fajnego :)

Żono moja ja sie ucze ;D

Gwy polazł więc sam musze coś tam znaleść :D

ide do piwniczki ^^ ;D
Moje Słówka
Mój przekaz dla świata to przede wszystkim optymizm. Optymizm w trochę
spokojniejszej formie. Chodzi o pozytywne nastawianie do tego, co
przyniesie przyszłość. Tylko tyle... hołduję staroświeckiemu hasłu
„pokój i miłość”.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Toushiro" (May 7th 2009, 3:38pm)


1,344

Thursday, May 7th 2009, 4:01pm

ta łopata to na rafiego??xD biedny xD
.
.
.
dla wszystkich zainteresowanych :D nevidoma na servie xD ale tym razem mamy oddzielne konta xD :p:p:p hihihi xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,345

Thursday, May 7th 2009, 4:14pm

szczęścia xD nick w grze David :P:P
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

1,346

Thursday, May 7th 2009, 4:15pm

Ty mnie zdradzasz z Tou ;( to ja Ciebie z nevidomą :love:
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,347

Thursday, May 7th 2009, 4:21pm

o lol xD coś dużo mam tych mężów widzę xD
nevidomej nie rusz xD ona jest pod moją ochroną xD poza tym pewnie jej się nie będzie chciało tu grac ;p
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,348

Thursday, May 7th 2009, 5:45pm

o ślub był a wesele kiedy??? xD bo weselną byście postawili :thumbsup:

1,349

Thursday, May 7th 2009, 5:48pm

czemu mam nie ruszać xDD
aż taka młoda to nie jest przecież :P
I'm looking for: Elmas Yüzük / Bilezik, Rahatlık Yüzük/Muska, Güneşsel Yüzüğü / Bilezik, Şans Muskası / Yüzüğü

1,350

Thursday, May 7th 2009, 6:15pm

z tego powodu pokój??? ^^

bo wesele. :P?

1,351

Thursday, May 7th 2009, 6:22pm

Sol, no dla Ciebie akurat nie za młoda xD może nawet bym mogła miec takiego Sola w rodzinie xD no i blisko mieszkasz :D
Mnil, nie pokój, tylko zawieszenie broni :p a wesele dopiero będzie... cieszcie się już, bo mnie tu 2 tygodnie nie będzie :(
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

1,352

Thursday, May 7th 2009, 6:24pm

nooo. :P
ale z jakiejś okazji jest to zawieszenie chyba:)

czemu Cię nie będzie?

1,353

Thursday, May 7th 2009, 6:42pm

po prostu jest
i cieszmy się z tego ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,354

Thursday, May 7th 2009, 6:52pm

ale Yen ma nie być, to jest większy problem. :S

1,355

Thursday, May 7th 2009, 6:56pm

dla ciebie pewnie straszny ;p
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


1,356

Thursday, May 7th 2009, 7:09pm

ja tam Ją lubię. :P

i będzie smutno. :(

1,357

Thursday, May 7th 2009, 7:26pm

ja też ją lubię :P
ps już chyba na stałe zagościłem w top 50 :)

1,358

Thursday, May 7th 2009, 7:47pm

szacun:P
jak na pierwsze kroki na bw. :)
teraz tylko dropić. xD

1,359

Thursday, May 7th 2009, 7:49pm

nom tylko żebym chociaż pały na 5 lvl teraz postawić i jakąś broń lepszą od db glocka znaleźć to można pogadać ze słabszymi chociaż :P

1,360

Thursday, May 7th 2009, 9:35pm

czemu nazwa Krillan a zdjęcie Gogety i Trunka?:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"