Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

3,661

Sunday, June 6th 2010, 9:30pm

kto??

narazie mam satysfakcję bo na R5 WENDIGO ubiliśmy. To znaczy soczia...Mnie tam nie było ale kuzyn był ;)


:D

Btw. już Cię widzę z tym kontem moderatorskim na UK, jak Ty 2 zdań nie potrafisz po angielsku sklecić :P

NieCiemniak - itemów na dsk. i wyżej nie podbija się na farta :)

DonJuan - nikt nie będzie tworzył nowych rozwiązań tylko po, żeby weszły na jeden serwer. Szczególnie mało popularny.

3,662

Monday, June 7th 2010, 6:28am

Caen :P Mam wrażenie, że sugerujesz coś tym cytatem :D :D

Albo nie :P zdaje mi się tylko :)

Hmm trza Caena dodać do opowiadania ;P xD :D

3,663

Monday, June 7th 2010, 4:17pm

am wrażenie, że sugerujesz coś tym cytatem :D :D


Podpisuję się wszystkimi kończynami xD
Może jako....mędrzec ? :D

3,664

Monday, June 7th 2010, 10:18pm

nie, jako zły charakter :D:D

Będzie to wampir który przewidzi kataklizm necropoli... ale my go powstrzymamy i zabijemy :D :D no ale wkoncu wyjdzie że przeżyje i się zmieni :D

3,665

Monday, June 7th 2010, 11:23pm

lepiej go do końca zabić xD
Może znów się zmieni i wtedy zniszczy całą nekropolię ? (i wróci do swojej Morii :D)

3,666

Tuesday, June 8th 2010, 9:31pm

nie bo jak go uśmiercę to on mnie na tr uśmierci ^^ :D:D

Zrobimy z niego ogrodnika ;)

3,667

Wednesday, June 9th 2010, 3:49pm

Alıntı

Caen napisał(a)

Alıntı

\CRUNK/ napisał(a)
powiem tak, na serwerze tureckim gra może z 50 (w tym z 30 polaków) osób aktywnie, kilkanaście z premium i... bawią się dobrze, grają już ponad rok niektórzy.

Więc to nie ilość a jakość i zaangażowanie się liczy:)


Zasługa dobrego operatora ;P


<rotfl>
PS. Crunk to Mnil ;]

3,668

Wednesday, June 9th 2010, 5:53pm

Hmm wbijaj tu . . . . :P gdzie ja jestem... :D :D :D

3,669

Wednesday, June 9th 2010, 6:07pm

kto??

narazie mam satysfakcję bo na R5 WENDIGO ubiliśmy. To znaczy soczia...Mnie tam nie było ale kuzyn był ;)


:D

Btw. już Cię widzę z tym kontem moderatorskim na UK, jak Ty 2 zdań nie potrafisz po angielsku sklecić :P

NieCiemniak - itemów na dsk. i wyżej nie podbija się na farta :)

DonJuan - nikt nie będzie tworzył nowych rozwiązań tylko po, żeby weszły na jeden serwer. Szczególnie mało popularny.



Tiaaaa :P
Sugerujesz coś??
Po prostu piszę ;)
Że ubiliśmy go na R5 bo byłem tam na koncie kuzyna (bo byłem u niego a on poszedł sobie kawę zrobić)
I napisałem do soczia czy nie moglibyśmy dołlaczyć. napisałem staty i się zodziła ;) I byłem...Więc mam w tym i swój udział :P ALe se niemyśl że to jest zasiadanie bo ja się nie loguję na jego postać (nie znam passów) Tylko przy okazji jak u niego byłem od napisałem ;)

PS
Co do tego UK ;) Nie chciałbym tu napisać kto nie umi zdań po angielsku skleić. Od 7 msc(około) siedzęw Kanadzie (London Ontario) bez przerwy ;) Owszem...wcześniej angielskiego prawie nie umiałem. ALe chodziłem tam do specjalnej szkoły nauki angielskiego i się nauczyłem ;)

Pozdro ;P
The end ;(

3,670

Wednesday, June 9th 2010, 9:52pm

Twoje wysiłki w Pręgierzu wskazują na coś przeciwnego.

I nie, nie sugerowałem zasiadania. Chciałem zwrócić uwagę, że podpinanie się pod czyjeś sukcesy jest cokolwiek żałosne. (Tak jak "wygraliśmy wyścig F1" gdy Kubica dobrze pojedzie, albo "mamy medal") Już pomijam, że nie wierzę w żadnego kuzyna ani Twój udział.

NieCiemniak - wiem. Każdy operator i smod wie ;)


Co do tego UK ;) Nie chciałbym tu napisać kto nie umi zdań po angielsku skleić. Od 7 msc(około) siedzęw Kanadzie (London Ontario) bez przerwy ;) Owszem...wcześniej angielskiego prawie nie umiałem. ALe chodziłem tam do specjalnej szkoły nauki angielskiego i się nauczyłem ;)

Pozdro ;P

"Nie umi" :rolleyes:

Taaak, jesteś w Kanadzie a posty piszesz z Neostrady...

Nie chcę Cię ani obrażać, ani przeczołgać, ale naprawdę powinieneś porozmawiać z jakimś psychologiem. Może macie jakiegoś w szkole? Bo Twoje nałogowe kłamanie może Ci zmarnować życie i ktoś powinien Ci w tej sprawie pomóc.

3,671

Thursday, June 10th 2010, 8:17am

ahaha :D
dobry jesteś Caen ;)
Owszem loguję się z neostrady :P Ale mam neostrade w Kanadzie kupionąw Polsce podczas mojej wizyty ;) A te pisania w pręgierzu to jeszcze przed nauką angielskiego i używałem translatora
A te przykładzik dot. Kubicy ->nie wypał...Sorry ale podałeś zły przykład :P Jak widać jesteś bardzo słabo zainteresowany sportem
The end ;(

3,672

Thursday, June 10th 2010, 9:42am

Toushiro miałem ostatnio szkolenia... W zakresie Neostrady/Orange i z tego co mi wiadomo nie można jej przenieść :P

Caen..... Masz gg czy tylko PW bo jest sprawa niecierpiąca zwłoki ;)

Jak tak to na pisz w jakich seś godzinach ;)

3,673

Thursday, June 10th 2010, 12:30pm

ahaha :D
dobry jesteś Caen ;)
Owszem loguję się z neostrady :P Ale mam neostrade w Kanadzie kupionąw Polsce podczas mojej wizyty ;)


:D TPSA dostarcza Ci net do Kanady? Oj, facet... Jak tam sobie wolisz.

3,674

Thursday, June 10th 2010, 1:37pm

Oj facet... to ile w końcu on ma lat bo się gubię ??

3,675

Thursday, June 10th 2010, 5:32pm

tiaaa ;)
mam 1 roczek :P
The end ;(

3,676

Thursday, June 10th 2010, 5:57pm

Bez urazy ale po stylu pisania nie wskazuje nic na to abyś miał więcej niż 18 lat... max 18...

3,677

Friday, June 11th 2010, 2:11pm

tiaaa...powiedz jeszcze że mam mniej niż 10 :P
The end ;(

3,678

Friday, June 11th 2010, 5:23pm

po tym co piszesz to na prawdę bardzo mocno się nad tym zastanawiam...

3,679

Sunday, June 13th 2010, 1:09pm

Niech ma ile tam chce. To chyba znaczenia nie ma ;]

EDIT: Widzieliście Kronosa ?

Jest do ubicia, ale ma wypas broń i DMG ;]
Kryt: 5172 o.O

3,680

Sunday, June 13th 2010, 1:58pm

Nie jest do ubicia, nie na tę chwilę. Żeby był do ubicia, to go trzeba zacząć trafiać, a nawet żaden snajper tyle sposta nie wyciągnie. Samymi lucky shotami tyle hp nie zdejmiesz.