Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

3,161

Friday, September 25th 2009, 3:25pm

a ja nic nie dostałam <beczy> ;(
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,162

Friday, September 25th 2009, 4:33pm

<pociesza> ^^

3,163

Friday, September 25th 2009, 7:15pm

NIeciemniak . Chyba można to określić za spam :D:D

wulgar msg.

3,164

Friday, September 25th 2009, 9:23pm

brak mi slow...
po miesiacu sie loguje i taki burdel zastaje
keanu kotek, co to za akcja z mnilem ???
przeciez kazdy wie ze przkerety robi, nic w tym nowego, wiec i pisac nie bylo po co...
a ze zglosil to tez w sumie tez zadna nowina...
matko jedyna !
kablujecie na siebie, zamiast tego zlaozcie sobie Wi-Fi pauki zainstalujcie :>
zal mi was, tzn. tych co kabluja...
oj biedny dropik, rozumiem jego zale...
niech ten serwer umrze, bedzie swiety spokoj :>

sprzedam ale swoje eq !!!
pr only !!!
wsadze sobie w staty i bede piesciami bic !!!
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,165

Friday, September 25th 2009, 10:15pm

żadne 12 dni później tylko to jak wywaliłem cie z klanu dziecino.


ahh te wasze przekręty, śmieszne to:P
nie będę sie z takim dzieckiem jak keanu droczył, bo naprawdę to co ona odwalała w klanie to jest żenada i gówniarstwo.
i nikt nie będzie mnie obrażał.

od takich ludzi grać się odechciewa.

3,166

Friday, September 25th 2009, 10:21pm

nie wiem ocb, ale ja nie nakablowalbym na nikogo (nawet tecle z r10!) ;]
tak sie nie robi i juz
ktos ci grozi utrata zycia ???
no chyba nie, wiec badzmy powazni...
po prostu mozna zignorowac taka wiadomosc, bo chyba nie bylo ich 10 a zapewne jedna...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,167

Friday, September 25th 2009, 11:55pm

kilka od tego niewyparzonego dziecka więc dzięki bardzo.
na mnie donosili też...

3,168

Saturday, September 26th 2009, 7:08am

CAEN - dlaczego niezarejestrowani znów piszą na forum ? ;)

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

3,169

Saturday, September 26th 2009, 8:26am

Kabel serwerowy skończył gre i usunął postać z tego co widze


siemka Ixeon :P
R1 Konstantinopolis : Patka

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

3,170

Saturday, September 26th 2009, 9:58am

Multipost :D

ludzie macie cos nisko lvl dla mnie czy naprawde juz wam na takim zlomie zalezy ??

co tam porabiasz YEN ? ? :D
R1 Konstantinopolis : Patka

3,171

Saturday, September 26th 2009, 10:06am

ja sprzedaje :)

3,172

Saturday, September 26th 2009, 11:27am


co tam porabiasz YEN ? ? :D

a nic :D jade zaraz do Rotterdamu na weekend^^ wreszcie :love:
a poza tym to Caen nie dał mi nadal warna <beczy> ;(
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,173

Saturday, September 26th 2009, 1:33pm

O boze mnil ty to naprawde jestes jakis inny ...biedne dziecko musi naskarzyc bo ego go boli.

To ze wypozyczylam sprzet i komp wlaczony a ty zabrales mi sprzet i sie upierasz ze mnie nie bylo pisales tak 17-18 a moje ostatnie logowanie 16:33 ale dobra i juz walisz ze robie przekrety w klanie ciekawe jakie od poczatku jak sie zalogowalam poszlam do ciebie do klanu rozwiazal sie poszlam do twojego drugiego i widze ze nie potrzebnie bo jak co do czego to sie wypiniasz .
Fakt potem ubralam sprzet i mnie nie bylo ZDARZA SIE ale masz racje powinni mnie na szubienice wziasc.
A to ze przeklnelam to juz naprawde z ciebie faszystowski czlowiek bo sam pewnie klniesz ile wlezie tylko ja nie polece do twojej mamusi .. .-.- .
Myslisz ze jak masz vice jestes wielki ? No to powodzenia bo juz nei dlugo bedziesz ubijal smoki sam lub z twoimi pseudofanami ..


Patka ostatnio sprzedalam dwa magnumy ... sama bez sprzetu :P.

3,174

Saturday, September 26th 2009, 2:05pm

hyhyhy, ale smieszni sa ludzie :D
naprawde czasami warto byc czlowiekiem, bo mozna sie posmiac z innych :D
dobra, a wiec start
mnil jest inny !
siema patka
mnil, nakablowali na ciebie - to tez jest chore - ale widac dzieciak w piaskownicy musi sie odwdzieczyc
patka, napisz do mnie, a ja ci wieczorkiem odpisze w grze, ode mnie za free dostaniesz co chcesz, ew. jakies zlomy wezme czy co tam masz zeby caen siem nie pszyszepil
| | |
V V V
eve babe, nie ma co plakac, mnil po prostu taki jest, kazdy ma wady :)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,175

Saturday, September 26th 2009, 2:09pm

Kto jest niby tym dzieciakiem z piaskownicy ?

3,176

Saturday, September 26th 2009, 2:10pm

:|
polecam czytanie ze zrozumieniem :)
od razu zaznacze ze nie ty ;)

/edit/
anubis moj ty masta !
nie wysylaj mi na r10 klanowek z prosba o jakis tam sprzet, generalnie zadnych klanowek
jesli nie ma mnie w domu (jak jestem to siedzie online, nie zaszkodzi nigdy odswiezyc bw raz na pare minut) chociaz pare godzin, to gdy wracam skrzynka jest przepelniona
oprocz transakcji handlowych, walk, waznych klanowek, informacji o oblegach, stattystycznie rzecz biorac, dziennie dostaje ok:
~20-25 klanowek od wlasnych graczy, akurat tych ktorzy sa u nas nupami
~20 pm`ow z prosba o sprzet na ekspe, pomoc w oblegu itp.
~20-30 klanowek od ludzi spoza klanu, rzadko kiedy naewt sojusznikow, ktorzy tez prosza o pierdoly o ktore nie prosi sie w klanowkach

i pomine ile wiadomosci na gg mam kiedy zasiadam do lapa/pece

wiec o moj ty smiercionosny mistrzu, nie wysylaj nam klanowek !!!
to moze i nie mile, ale caritasem nie jestesmy i jesli ktorys z nas ma cos na sprzedaz, to WYSTAWIA TO NA FORUM !

niesamowite ze zaczynam podchodzic do tej gry tak samo jak osiou...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Ixeon" (Sep 26th 2009, 2:24pm)


3,177

Saturday, September 26th 2009, 7:56pm

Wlasnie ja nie robiłem problemow z tego że miałaś sprzęt a byłaś of.
Tylko z tych twoich pretensji o to że tak było i to za każdym razem jak cos powiedziałem.

Ixeon sam jestes dzieciakiem skoro grasz w takie gry jak bw w twoim wieku.
( Ka za te parę lat raczej bede mial co robic a nie pisać takie bzdety ma forum jakiejś śmiesznej gry).

Na początku spójrzcie ma siebie.

3,178

Saturday, September 26th 2009, 10:09pm

Wlasnie ja nie robiłem problemow z tego że miałaś sprzęt a byłaś of.
Tylko z tych twoich pretensji o to że tak było i to za każdym razem jak cos powiedziałem.

Ixeon sam jestes dzieciakiem skoro grasz w takie gry jak bw w twoim wieku.
( Ka za te parę lat raczej bede mial co robic a nie pisać takie bzdety ma forum jakiejś śmiesznej gry).

Na początku spójrzcie ma siebie.

Ale ja bylam online o to tu chodzi zrozum .Za kazdym razem?

A grac to sobie kazdy moze i tobie nic do tego .

3,179

Sunday, September 27th 2009, 7:26am

mnil moj mistrzu, ty popatrz sam na siebie :D
jak widac, nie kazdy dorasta w tym wieku, chocby i do pewnej sredniej...
ja tam spogladam na siebie pare razy dziennie i mimo tego iz nie widze zadnych rzonic, to nie widze rzeczy zlych(oprocz tego ze ja jestem zly, no ale notb)/dziwnych/urojonych/chorych/emowych:D/dresiarskich :D
jak jestem w domu to mam odpalone bw, tyle w tym temacie
zapewniam cie ze co w zyciu robiz mam, a ty nie badz pewien swojej przyszlosci, bo jeszcze zanim skonczysz studia to tego swiata ktory znales juz powinno nie byc :)
'w takie gry'
bylem top7 na uni3 ogame
hanba czy honor ???
moim zdaniem zdecydowanie to drugie...
po prostu roznimy sie w podejsciu do gry, majac rozne cele jak i metody potrzebne w ich osiagnieciu, bynajmniej nie mam namysli wyboru rasy postaci ;]

a cokolwiek bys nie powiedzial i jakiego to dojrzalego kontrargumentu nie znalazl, fakt faktem pozostanie ze i tak szujka jestes zglaszajac eve :)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,180

Sunday, September 27th 2009, 10:39am

/edit/
anubis moj ty masta !
nie wysylaj mi na r10 klanowek z prosba o jakis tam sprzet, generalnie zadnych klanowek
jesli nie ma mnie w domu (jak jestem to siedzie online, nie zaszkodzi nigdy odswiezyc bw raz na pare minut) chociaz pare godzin, to gdy wracam skrzynka jest przepelniona
oprocz transakcji handlowych, walk, waznych klanowek, informacji o oblegach, stattystycznie rzecz biorac, dziennie dostaje ok:
~20-25 klanowek od wlasnych graczy, akurat tych ktorzy sa u nas nupami
~20 pm`ow z prosba o sprzet na ekspe, pomoc w oblegu itp.
~20-30 klanowek od ludzi spoza klanu, rzadko kiedy naewt sojusznikow, ktorzy tez prosza o pierdoly o ktore nie prosi sie w klanowkach

i pomine ile wiadomosci na gg mam kiedy zasiadam do lapa/pece

wiec o moj ty smiercionosny mistrzu, nie wysylaj nam klanowek !!!
to moze i nie mile, ale caritasem nie jestesmy i jesli ktorys z nas ma cos na sprzedaz, to WYSTAWIA TO NA FORUM !

niesamowite ze zaczynam podchodzic do tej gry tak samo jak osiou...
:D Z tego co pamiętam moja klanowka dotyczyła SPRZEDAŻY a nie kupna . Kochany niechcesz czytać to nie czytaj . Ale co Ci szkodzi przeczytac najwazniejsze wiadomosci , gdy juz zaczniesz klikac pielgi , to mozesz wtedy czytać spamy , nikt Ci nie kaze miec czystej skrzynki odrazu . Wyslalem 1 Klanowke do PuBu od dlugiego czasu ;)

Wysyłem do kazdego klanu w triadzie poniewaz sam do niej nalezalem (i nalezec znow bede mam nadzieje) wiec chcialem zaoferowac moim starym przyjaciolom :} Dobrą kaligule , i co? i pomoglo bo ktos z lague of shadows kupił ją odemnie :whistling:

Pozdrawiam Ixeon ^^