Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

3,101

Monday, September 14th 2009, 5:09pm

Mam nadzieje ze to nie Ty .
Mnil raczej nie . Gwyn , nie sadze . Dropik ? Przyznac sie kur****

3,102

Monday, September 14th 2009, 5:29pm

hehe
The end ;(

3,103

Monday, September 14th 2009, 6:54pm

babcia masz konto davida?;/

widać czemu siewcy nie dostałem an ekspa...

3,104

Monday, September 14th 2009, 6:58pm

ale się porobiło :P
powrót Babci, bany o_O

3,105

Monday, September 14th 2009, 7:51pm

Mnil- nei było mnie
i tak wam nie wyszła
Czarny we 2 :P
białas xD
dałbym ci,ale mnie nie było
Wybacz mi prosze
The end ;(

3,106

Monday, September 14th 2009, 10:03pm

Mnil raczej nie . Gwyn , nie sadze . Dropik ? Przyznac sie kur****


ja nawet nie wiem ze bany ktos dostal wiec prosze odemnie sie odstosunkowac 8)

3,107

Tuesday, September 15th 2009, 10:52am

Ja niby miałbym podkablować??
Mam swoje typy jak i wszyscy:):)
też myślałem, że ktoś inny dostanie bana :)
Sacrana i sizia po:
1. pożyczałem wam łatwość wiec po co miałem kablować ? może dostalibyście bana jak łatwość u was była??
2. Dwie osoby mniej do atakowania to duża strata:/ - a stat i tak nie macie lepszych niż ja:):)
3. Jak bedzie trzeba isc na hydre to byście się przydali i na inne mobki tez a tak lipa:/

3,108

Tuesday, September 15th 2009, 11:49am

Babcia samo zuo

Unregistered

3


Yesterday, 2:07pm
for pepole who don't anderstand polish

Translat by my father. english tcher

I will say on admission (preamble; enter) at once that so, please, < ask > on translator about time not mum < beguile > < have > wyrozumiałoś. Such question beguile doubts in relation to like several players / sarcana, sizia. Impression beguile that under your nose not bad ( ) Cean odpierdala push. Belonged to player about certain from this that walk me which (who) remember itemy gwyneblid but suddenly < snap > they have been placed for (after) its (his) certain time of absence on these accounts two (two) ( 3 ) miechy. I know it because I have noticed (have remarked) it (them) in (to) zk. It does not issue me that (in order to) suddenly < snap > it has appeared gwynblid and it has sold it itemy, so, it issues me that it has stolen it (them) in the light of most usually simply sarcana. I report it because this player mum < beguile > < have > enough przechwalania. Everything it play Sprawdz because there is simply not fair that I play but everything anybody < somebody > has such simply for nothing. Probably, it is passed with purpose. I know that it depends on it it that (in order to) this server functioned because and so not enough (little) players here play < game > but not such cost, if you do not advise and\or you fail it can notice (remark) resign from instruction book (order) such lapse because does not have it meaning. Is to execute many better which (who) be able honestly adminów obowiążki. I wait for fast explanations. ( Advise (consult) shine through ) mum < beguile > < have > hope < stuff > handle that this time sometime it will not expire as it have on 14 days place bana. It will not write my nick with (from) obvious in my opinion kwesti because I know as honest players are treated in (to) pszysłości. My doubts wake up which (who) Itemy emerald ring of luck sunny good < goods (right) > brans. orchideia d. Clan. Etc. in (to) this all itemy byly zk but I do not remember that (in order to) it has found it (them) sarcana.
.

.
.
.
.
omg o_0 jezeli to jest tłumaczenie nauczyciela to ja jestem święta :> a tam w ogóle jest angielski??:> moze w paru momentach by sie znalazł :D
czytam tu sobie o banie, to postanowilam looknac u żródła^^ no ale to mnie powaliło :>
cudowne, wspaniałe, just unbelieveable :D przykro tylko ze na ojca zwalasz^^ zamiast sie przyznac ze sam wrzuciłeś w translator
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,109

Tuesday, September 15th 2009, 12:26pm

Spoko może Ojciec to właśnie translator:):)

3,110

Tuesday, September 15th 2009, 7:07pm

sie podszywa kur** pod mój dawny nick w grze>?
The end ;(

3,111

Wednesday, September 16th 2009, 3:29pm

Jakiś mądry debil wszystkich wykapowuje
Gratulacje

Cala topka zbanowana

Latika z nyuu i magda bedą sie bić

Nie no podziwiam tego xxx

3,112

Wednesday, September 16th 2009, 3:44pm

powodzenia w grze :D Tylko w ilu, w 8 ?
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

3,113

Wednesday, September 16th 2009, 3:50pm

nerwia mnie serv :D
Cała topa ban <wow>
wie ktos kto sie podszywa?? jak unregisted Babcia samo zuo
zabije drania :/
PS
Ktoś ma na sell pajęczy:
Pierścień/Bransoletka/Sygnet
Płace w czystych pr ;]
The end ;(

3,114

Wednesday, September 16th 2009, 6:08pm

Caen dzięki za PW ;)
Spam :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


EDIT: Wy tego nie widzicie ?
Posts: 66

Warnings: 1
Admonishments: 0
Show warnings

Location: Poland - Smuszewo :)

Babcia samo zuo

Misafir

3,115

Wednesday, September 16th 2009, 6:26pm

Trzeba grać uczciwie i być normalnym a nie potem mieć pretensję .

Jak się kradnie to trzeba się liczyć z konsekwencjami.

3,116

Wednesday, September 16th 2009, 7:50pm

kurna!
zmieniaj mi nick swinio podła
byś nei odgapiał/a
Niech zgadne- Toushiro??
Zmieniaj mi nick
Sam byś wymyslil/a
!~~!
EDIT:
NieC- nic nie pisze takiego ;)
The end ;(

3,117

Wednesday, September 16th 2009, 7:56pm

To nie on , gadałem z nim ostatnio i nie sądze ze to on : p

3,118

Wednesday, September 16th 2009, 8:33pm

no to nie wiem:D
The end ;(

Babcia samo zuo

Misafir

3,119

Wednesday, September 16th 2009, 9:01pm

Nauczcie się grać uczciwie, to nie będzie takich problemów.
Babcia - konto Davida i się rzuca . Dlaczego nie grasz na swoim starym ?
Najlepiej przejąć od kogoś i się wymądrzać ... a samemu być zerem.

3,120

Wednesday, September 16th 2009, 10:29pm

ja tam mam swój typ kto to :>
btw: jak juz tak bardzo dążysz do zamordowania tr, to chociaż miałbyś odwagę się przedstawic :)
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."