Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

3,021

Saturday, August 22nd 2009, 10:50pm

taka leg dsk rogata opaska preko tez bym nie pogardzila :D:D:D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,022

Saturday, August 22nd 2009, 10:51pm

No masz, jeden uważa że żeby coś załatwić trzeba mówić o czym innym, druga do namawiania od razu pięściami by się brała... Oj, nie macie daru przekonywania powiem wam :P
coz, moje sie sprawdza :>
co chce miec na r10 to mam i nie ma bata :>

a co do zUa YEN, to musze cie zmartwic ze Vip3ra bije cie na glowe, to jest stforek jakich maUo
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,023

Saturday, August 22nd 2009, 10:52pm



a co do zUa YEN, to musze cie zmartwic ze Vip3ra bije cie na glowe, to jest stforek jakich maUo

nie ma to jak umiec pisac po polsku ;]
mykam, cya all
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,024

Saturday, August 22nd 2009, 11:01pm

???
odpusc sobie...
to ze nie wiesz ocb, nie uprawnia do napinek
pogadaj z vipera to zalapiesz...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,026

Sunday, August 23rd 2009, 8:55am

???
odpusc sobie...
to ze nie wiesz ocb, nie uprawnia do napinek
pogadaj z vipera to zalapiesz...

naucz sie pisac po polsku to porozmawiamy
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,027

Sunday, August 23rd 2009, 11:53am

Nie, nie porozmawiamy.
Mimo że umiem 'pisac' (czepianie się w twoim stylu) po polsku, choć jednak możesz wiedzieć lepiej co potrafię a czego nie, ni mniej ni więcej nie byłoby o czym rozmawiać.
Może po prostu odpuścisz i pozwolisz aby ten topic szedł swoją drogą, bez niepotrzebnych ( i nie tylko niepotrzebnych ) tekstów, które tylko 'prowokują' do działania...
Caen - możesz się przyczepić, lecz kolejny raz dostaję błockiem w twarz...
...ale co ja mogę ?
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,028

Sunday, August 23rd 2009, 4:42pm

Ixeon dobrego demona dropnolem na tr :D

na r 10 juz nie gram nie chce mi sie :D

3,029

Sunday, August 23rd 2009, 7:46pm

no to graty, nigdy takiego szczescia na turku nie mialem :P
na r10 gram, bo tak mialo byc, moze za rok sobie odpuszcze, aczkolwiek wiele przede mna :>
poki co idzie mi zalosnie, ale tak to jest jak sie jest antytalentem do ropu :>
u nas ktos dropnal db ak I db orche, ...takie oczy Oo
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,030

Sunday, August 23rd 2009, 7:50pm

na r10 w nupach jak bylem to juz dawno dropneli dobre ak byl diamentowy i zdradziecki i cos tam ze szczescia tez mieli fajne dropy 8)

ale jeszcze cos fajnego na tr dzis dropnolem :D :D :D

tylko ze latwosci tu nie ma na palce i amuletu i jest troszke lipa z tym X(

3,031

Sunday, August 23rd 2009, 7:55pm

no tak, ale zeby jedna osoba tyle dropila ^^?
nastepny u nas dropnal db rogatego wieszcza, po czym nie minal tydzien a zanalazl db srebrny amulet szczescia ^^
bywaja i tacy...
ja na turku tylko db palke klanu znalazlem, ale ich akurat w brod :>
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,032

Sunday, August 23rd 2009, 7:58pm

czy ja wiecz czy w brod palek klanu jest na turku


a o dropie cos wiem jak sie cos dropnie fajnego to z 1 miesiac nieraz przerwy jest

3,033

Sunday, August 23rd 2009, 8:02pm

zalezy dla kogo :P
ja dropne cos sredniego, to mam pol roku przerwy ^^
palki klanu wudzualem 4 co najmniej, jedna mam ja, kastet jest w klanie ale nie wiem w sumie czyj jest, ma gwyn i ktos mial jeszcze noz chyba, wszystkie dobre oczywiscie :>
bylbym zapomnial, dropnalem nar10 db antyczna pike i wymienilem sie od razu na dobry jastrzebi amulet ^^
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,034

Sunday, August 23rd 2009, 8:07pm

masz farta dobry jastrzab troszke kosztuje tam:D

i graty dropu oczywiscie a na tr nikt nie chce moje orchy wycenic i demona:D:D:D

3,035

Sunday, August 23rd 2009, 8:14pm

zaraz ja wycenie :P
najlepsze jest to ze pika zostala wyceniona na 15k, w sumie przyzwoita cena bo z tygryskiem i msciwym mozna duzo zdzialac, zwlaszcza przeciw dystansom ktorych jest tam pelno
na poczatku wyceny tego jastrzebia tez padaly sumy w wysokosci 15k (Oo) dopiero pozniej ktos reflektowal na 20-30k
zrobilem zamiane, a nastepnego dnia ktos inny wystawil inna db antyczna pike z CM - 5k, a gdy nie bylo chetnych zmniejszyl CM do 3k :>
do dzis nikt nie kupil :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,036

Sunday, August 23rd 2009, 8:18pm

pisalem ci ze farciarz z ciebie jest :D

3,037

Sunday, August 23rd 2009, 8:21pm

coz, na r10 mam w klanie range manipulator Oo
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,038

Sunday, August 23rd 2009, 8:23pm

Push :D

3,039

Sunday, August 23rd 2009, 8:26pm

jaki tam push na tyle byla wycenka ceny ida w dol z dnia na dzien:D

3,040

Sunday, August 23rd 2009, 8:30pm

no niestety teraz o wyglada na push :P
napisalem gosciowi ze dopiero co dropnalem ta pike (w trakcie aukcji juz) i moge sie zamienic, ale ze nie mam zadnych peer i jestem w dlugach to dopata odpada
a ze on mial juz tygryska i msciwego w komplecie chyba to sie zgodzil, deal to deal i jemu i mnie na reke, tak przynajmniej wydawalo sie wtefy
swoja droga ktos wymienil jastrzebi amulet na zwykla kobre, a co lepsze doplacal ten co dal kobre Oo
wypadki choda po ludziach :>
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!