Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

3,001

Thursday, August 20th 2009, 11:31pm

ktorych nauczylem sie od ciebie, a to ze to bylo nia po polaku, wynika z tego ze takie mial byc
nie wnikam czy masz zly humor czy cokolwiek innego, ale daj sobie na wstrzymanie
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,002

Thursday, August 20th 2009, 11:45pm

wystarczy zostawic was samych na 30 minut i juz jakies klotnie :D :D :D

jutro bede dropil niesamowicie jak dobrze pojdzie kontrola:D:D:D

3,003

Thursday, August 20th 2009, 11:48pm

pfff, nie wnikam czy miala dzis zly dzien, ale skoro na dzien dobry dostaje miesem to nie zostawiam tego tak sobie :P
jaka kontrola Oo :D?
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,004

Thursday, August 20th 2009, 11:51pm

jutro beda mnie kontrolowac na trasie w pracy :(

3,005

Friday, August 21st 2009, 12:02am

to gdzie ty pracujesz :D?
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,006

Friday, August 21st 2009, 2:49pm

hahahaha :D
nie do wia ry, nie sadzilem ze nawet Caen`a wkrece :P
szok, ze tez tyle osob moje pierd#@enie bierze na powaznie...
nie raz nie dwa mowilem ze wszystko co mowie nie jest owiane glupota i humorem, a nim przecieka, trzeba tylko rozroznic ktorym
pffff, smiechu warte, kto by robil wojne o definicje spamu :D
To ja Ci powiem, że przez ten czas jak jestem moderatorem to już nie takie rzeczy widziałem :P A że Cię nie znam, to niby skąd mam wiedzieć, czy nie jesteś z "tych"? ;) Taka specyfika internetu, że dla innych jesteś tylko tym, co napiszesz.
To powiedziawszy, to prowokacje, żarty czy wkręcania powinny mieć jakąś puentę. I dla mnie puentą nie jest "ahaha, ale was wkręciłem". Bo nie widzę różnicy między kłóceniem się o definicję spamu "serio" i kłóceniem się "na żarty", taka sama wyrwa w życiorysie ;)

Yen - podstawowa zasada wszelkiej perswazji to... ?

3,007

Friday, August 21st 2009, 3:37pm

no to wybacz, ale jestes jedyna osoba tutaj z ktora nie pisalem pm`ow, moze dlatego :P
nastepna zasada - ode mnie zadna puenta nie wynika, jestem zwyklym idiota, a nawet jesli, to sie o tym nie dowiesz :)
podstawa perswazji jest dygresja Oo
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,008

Friday, August 21st 2009, 4:59pm

podstawa perswazji jest dygresja Oo
?( Tobie się chyba perswazja myli ze ściemnianiem, a to wbrew pozorom nie jest to samo :P

3,009

Friday, August 21st 2009, 5:56pm

hmmm, coz...
powiem tak, noz do masla nie jest ci potrzebny kiedy nie masz masla, a z drugiej strony maslo nie jest ci potrzebne kiedy nie masz noza
na umiejetnosc perswazji sklada sie wiele czynnikow, w tym bazowych i wedlug mnie jednym z nich jest dygresja
akurat jest to czynnik ktory opanowalem najlepiej (tudziez nie ma sie czym zbytnio chwalic) i dla mnie jest on najwazniejszy, dlatego perwsazja osiaga swoje cele a nawet jesli trafi sie twardy przeciwnik to przynajmniej nie odbija jak ataki na mnie na r10 :)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,010

Friday, August 21st 2009, 8:12pm

Yen - podstawowa zasada wszelkiej perswazji to... ?

:> ja grzcznie prosze, nie mam zamiaru siłą zmuszac :>
rangi wroc :D proszę :love:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,011

Saturday, August 22nd 2009, 10:11pm

No masz, jeden uważa że żeby coś załatwić trzeba mówić o czym innym, druga do namawiania od razu pięściami by się brała... Oj, nie macie daru przekonywania powiem wam :P

3,012

Saturday, August 22nd 2009, 10:21pm

mi sie tam moja ranga podoba ale nie powiem sprzydala by sie juz nowa:D:D:D

bo Yen to male zlo jest :D

3,013

Saturday, August 22nd 2009, 10:32pm

jakimi pięsciami??xD grzecznie prosze :> Caen, rangi wróc :D
.
.
.
Rafi, ja duże zło jestem :D i wszystko wiem ;p
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,014

Saturday, August 22nd 2009, 10:33pm

czy ja wiem czy takie duze a to ze wszystko wiesz to wiem:D

wczorajszego dropu na tr nie wiesz;p

3,015

Saturday, August 22nd 2009, 10:35pm

kij z tr ;p i tak zdechło ;p
teraz na r6 dropie :D:D:D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,016

Saturday, August 22nd 2009, 10:38pm

co dropnelas tam;p ja nic nawet wyprawki nie wchodza ale mam 100k i wpakuje w staty;p

jak mozesz wez moj set krwi od roberta jutro go odbiore od ciebie :)

3,017

Saturday, August 22nd 2009, 10:40pm

mam twoj set krwi :) zloz ofe to ci oddam.
jeszcze nic nie droplam, ale bedzie :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,018

Saturday, August 22nd 2009, 10:44pm

a moj set a ty go masz nie robert??

pewnie szczescie ci zalatwia do dropienia ja mam 74 szczescia i nawet wyprawki nie wchodza a jak wejda to dobra kurtka :D

3,019

Saturday, August 22nd 2009, 10:46pm

weszla mi 1 bliska na 6 :/ a luck zajebisty ;/ masakra po prostu ;/
ja mam twoja krew bo robert chcial isc na urlop i mi dal, w razie jakbys chcial odzyskac xD
to zloz rano ofe
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

3,020

Saturday, August 22nd 2009, 10:48pm

oki bo nie chce mi sie teraz wlaczac r6 juz mnie nie kreci chyba ze jutro wkoncu dropne ta legendarna tygrysia zbroje warstwowa szybkosci;p nie pogardze tez leg dsk rogata opaska preko;p