Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,981

Thursday, August 20th 2009, 11:19pm

nie widzialem ostatnio malo czasu mam tylko wieczorki musze gangsta sie opiekowac 8)

i za tr sie wziolem ale tu lipa i tak bedzie chce tylko na 3s brakuje mi 4 pkt i zajdzie tu z tydzien bo nie ma kogo atakowac 8)

2,982

Thursday, August 20th 2009, 11:21pm

ja ssie za nic juz nie biore ;p
a jak maly gangsta sie ma?:> nadal taki slodziaszny??:>
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,983

Thursday, August 20th 2009, 11:24pm

nom jak spi 8) ale slodki nadal :rolleyes:

aparat jakich malo :D :D :D

2,984

Thursday, August 20th 2009, 11:27pm

po tatusiu :D:D:D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,985

Thursday, August 20th 2009, 11:30pm

nie da sie tego ukryc czysty tatus :D :D :D

2,986

Thursday, August 20th 2009, 11:32pm

i o to chodzi :D
zaraz Ixeon sie przyczepi ze spamowac nie umiemy^^ pewno juz nie pamieta jak spamowal z nami ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,987

Thursday, August 20th 2009, 11:36pm

pamieta bo pisal ostatnie ze ot tak 3 strony napisal z Dropikiem:D:D:D

a to nie spam i tak sie tu nikt prawie nie udziela:D:D:D

ja ty ixeon nieciemniak od czasu do czasu i cean tez cos skpobnie z niego dopiero spamer jest:D:D:D

a kontrole jutro bede mial na trasie :wacko:

İyi Hafif Demir MuştaKAPAT



Tek Elle Kullanılan Yakın Mesafe Silahlar
Zayiat: 3 - 5
Etkiler: vuruş şansı -4, her raundtaki saldırı: 3, ÇEVİKLİK +8
Gereksinimler: SEVİYE: 14
Satış Fiyatı: 7 500 TL
ixeon cos dla ciebie 8)

2,988

Thursday, August 20th 2009, 11:41pm

dasz rade^^ twardy jestes :D:D:D
no to taka nowa forma gg <rotfl> :thumbsup:
.
.
.
Caen, rangi wroc :D <prosi> :>
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,989

Thursday, August 20th 2009, 11:45pm

pewnie ze dam dzis nawet sie poswiecilem i umylem bryke i jutro troszke wczescniej musze wyjsc do pracy 8)

ja i tak rangi nie mialem ale pasuje cos nowego bo troszke sie udzielam na forum jakby nie tylo:D:D:D

2,990

Thursday, August 20th 2009, 11:50pm

wena mi sie skonczyla....
czemu do soboty tak daleeko?
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,991

Thursday, August 20th 2009, 11:00pm

ehh 2 dni tylko masz wiec nie pekaj dasz rade :)

2,992

Thursday, August 20th 2009, 11:02pm

daleko :(
ehh... kto by pomyslal^^
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,993

Thursday, August 20th 2009, 11:06pm

nom nawet najstarsi gorale tego nie wiedzieli:D

2,994

Thursday, August 20th 2009, 11:07pm

hehe ;p
ale niesamowicie jest xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,995

Thursday, August 20th 2009, 11:10pm

yen - naucz sie czytac, juz powiedzialem co wiedzialem
dropik, kastetu chyba nie chce, ja tu tylko wyprawki robie, a jak ktos wtopi atak jak kownatti zawsze, to wtopi i nie potrzebuje do tego 8 zwinki wiecej :P
tak na marginesie dodam ze wszystko pamietam, wiec wystarczyloby troche pomyslec yen ze ja raczej nie pisalem teggo serio

pfff, ale co ja poradze, jak ktos chce cos udowodnic to nie zwaza :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,996

Thursday, August 20th 2009, 11:12pm

ciebie czytac sie nigdy nie naucze ;] probowalam ;] nie piszesz w ludzkich jezykach ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,997

Thursday, August 20th 2009, 11:14pm

to prawda, ale tutaj akurat po polaku skrobie, wiec jakbys sie postarala to bys dala rade, ty moje ';]'
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,998

Thursday, August 20th 2009, 11:21pm

to prawda, ale tutaj akurat po polaku skrobie,

taaaa^^ to bardzo po polsku napisane ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,999

Thursday, August 20th 2009, 11:26pm

eeeee ?
coz, pozostawie bez komentarza...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

3,000

Thursday, August 20th 2009, 11:29pm

jak zawsze ;] ulubione literki: nvm ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."