Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,821

Sunday, August 2nd 2009, 8:40pm

0o, widze ze ze Skrzeszqakiem siedzisz :P
opuscil nas i zalozyl wlasny klan, widze ze nadal mu fenomenalnie idzie :P
ja ide do date chyba :|
o ile sie nie myle ( a mam taka boska nadzieje ! ) to tatanka yotanka to turok z r1 (nie reszta fletow co maja w nicku cos turokopodobnego, jak TUROK_XD ktory jest zenunjacy bo mysli ze to on jest jakas niby legenda :|) a jezeli tak to bedzie jazda na calego :P
jezeli pan legenda gra na r10 to wiem kto bedzie mial najlepsze eq :P
o ile juz nie ma ;>
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,822

Sunday, August 2nd 2009, 9:21pm

wes nie mow nic o dropach :P .

ja ani na r7 ani tu nic porzadnego nie mam :/. , zaliczam wiecej niz polowe wyprawek i same go.wna :/,

2,823

Sunday, August 2nd 2009, 9:48pm

a ja normalnie to co niby :P?
na r1 tysiac dalekich nic nie padlo, a luck 40 i wyzej, czasami 2x nawet wiecej :P
na turku jaki drop niby ???
db palka klanu ???
db pancerne ???
przeciez nikt tego nie kupi ;]
na r10 to samo
naszyjnik to sie moze opchnie, nawet na pewno, ale jeszcze nie teraz a ni nawet w najblizszej przyszlosci, a tanczacy amu wole zachowa dla siebie i klanu w ktorym bede, wiec tez lipa nie psrzedam ;]
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,824

Sunday, August 2nd 2009, 9:55pm

caen mam takie pytanko nie wiem czy premium tu kupywac bo jesli serwer padnie to go nie odzyskam??

a ty ixeon nie czaruj z r10 bo juz mnie to wkurza i tak lepiej dropie niz na turku
bo msciwy pierscien i jastrzebi amulet dropnolem a nie jakies krawaty i naszyjniki kombinujesz tam jak kon pod gore ;(

2,825

Sunday, August 2nd 2009, 10:21pm

co ja niby kombinuje xD ???
jak padl ci msciwy ring i jastrzebi amu to sie ciesz, ja tez bym tak chcial
'mowie tylko, ze jak juz pada mi jakis top drop to jest on dla mnie niezdatny/trudno sprzedawalny...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,826

Sunday, August 2nd 2009, 10:59pm

caen mam takie pytanko nie wiem czy premium tu kupywac bo jesli serwer padnie to go nie odzyskam??
Serwer nie ma w planach padać.

2,827

Sunday, August 2nd 2009, 11:07pm

ze tak powiem Hitler nie mial zamiaru przegrac ;]
nieodgadnione sa sciezki zycia i koleje losu, tak naprawde kazdy plan moze zawiesc a pierwszy krok moze okazac jedynym, bo ostatnim...

Caen- Xzar to w ogole zyje :P???
wyslalem do niego pm`a i cisza :P
wiem ze jestem natretny wredny zlosliwy wscibski i w ogole zly, ale ja np. odpowiadam zawsze na pm`y itp. :)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,828

Sunday, August 2nd 2009, 11:14pm

ze tak powiem Hitler nie mial zamiaru przegrac ;]
nieodgadnione sa sciezki zycia i koleje losu, tak naprawde kazdy plan moze zawiesc a pierwszy krok moze okazac jedynym, bo ostatnim...

Caen- Xzar to w ogole zyje :P???
wyslalem do niego pm`a i cisza :P
wiem ze jestem natretny wredny zlosliwy wscibski i w ogole zly, ale ja np. odpowiadam zawsze na pm`y itp. :)
Truizmy mają to do siebie nie prowadzą do niczego. Tak, można przyjąć z dość dużym prawdopodobieństwem, że jeśli w Ziemię uderzy meteor, albo internet padnie, albo Admini odkryją nowe powołanie i zaczną nawoływać do ślubów ubóstwa i powrotu do natury, to serwer przestanie funkcjonować. Zdarzyć się może wszystko, tylko co z tego? :P

Xzar jest aktywny. Jeśli to PM to było podanie na tmoda to pozostaje Ci czekać, zostanie rozpatrzone jak zostanie rozpatrzone. A nawet jeśli zostanie rozpatrzone pozytywnie, to nie znaczy że jest wolne miejsce i od razu się wejdzie do Teamu.
Jeśli w innej sprawie, to może napisałeś do niewłaściwej osoby?

2,829

Sunday, August 2nd 2009, 11:31pm

uno - wiem wiem, to po prostu moje przekomarzanie sie, tyle tych komarow ze szok :P
ale troche ubodlo mnie ze serwer 'nie zamierza' przestac dzialac...
bo akurat stwierdzenie ze przestanie jest bardzo prawdopodobne jesli bilans odchoadzacych i nowych graczy sie nie zmieni :P
wiem ze jako op i smod nie namawiasz d otakiego gadania (nie dziwie sie, ja tez bym to robil), lub po prostu jestes pozytywnie msyalcym czlowiekiem, ale ogolnie patrzac to z tym serwerem nie idzie najlepiej :P

due - co do kogo sie pisze to wiem ;]
i dzieki za info, od konrada czy suchego np. zawsze response jakis byl...

i sorry ze tak dlugo, wyszedlem do sklepu a jak wrocilem to od razu makaron musialem skonczyc robic :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,830

Monday, August 3rd 2009, 12:31am

caen mam takie pytanko nie wiem czy premium tu kupywac bo jesli serwer padnie to go nie odzyskam??
Serwer nie ma w planach padać.

ten serv już umarł :(
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,831

Monday, August 3rd 2009, 1:18am

Zyje w koncu wszyscy co tu gadaja graja nie ;P wszystko fajnie tutaj tylko ja czekam na ten chaos kiedy nie bedzie co komu zabrac.

2,832

Monday, August 3rd 2009, 1:28am

jaki znowu chaos :P
smecice cos :D
przeciez sa inne serwery, a i ten pociagnie jeszcze swoje...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,833

Monday, August 3rd 2009, 1:37am

A gra ktos na serwerach w innym jezyku ciekawi mnie jak tam jest.

No wiesz ja jeszcze mam kasy prawoe 50 kafli i ludzi niedawno 30 tys i wgl ale jestem slaba i moge atakowac mniejszych ale nie dlugo was dogonie i komu sie bedzie zabierac? Najgorzej z ludzmi.

2,834

Monday, August 3rd 2009, 1:52am

hehehehe, akurat o ludzi sie nie musisz martwic, jak dobrze trafisz to mozesz 100 tysiecy z ataku na 3s wyciagnac :P
krew tez daje rade jak 5s sie atakuje, najgorzej z kaska, bo nikt zlomu nie sprzedaje a np. dalekie sa po 4 kafle, to juz raczej ciezko...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,835

Monday, August 3rd 2009, 5:45am

A gra ktos na serwerach w innym jezyku ciekawi mnie jak tam jest.

No wiesz ja jeszcze mam kasy prawoe 50 kafli i ludzi niedawno 30 tys i wgl ale jestem slaba i moge atakowac mniejszych ale nie dlugo was dogonie i komu sie bedzie zabierac? Najgorzej z ludzmi.
Grałem na francuskiej Morii i generalnie mam bardzo dobre wrażenia, szczególnie ze spraw forumowo-pręgierzowo-skargowych. Ale na samym serwie był jeden podstawowy problem - cholerny francuski pacyfizm. Nie sposób było namówić lidera, żeby zrobić obleg o klocek ^^

2,836

Monday, August 3rd 2009, 9:43am

on w Chorwacji jest:P

sam nie wiem kiedy wróci. :P
Nawet nie wiem, jak mam to skomentować... :rolleyes:

Ixeon - dzięki za propozycję, przemyślę. A jaki klan?


wyjechał na kilka dni poprostu po tym jak rozmawialiśmy. :)

2,837

Monday, August 3rd 2009, 11:44am

Szkoda ze moria bo nie przepadam za nia :P.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Keanu" (Aug 3rd 2009, 1:29pm)


2,838

Monday, August 3rd 2009, 2:44pm

Sprzeda ktoś Łowiecką Koszulkę/Kurtkę za 1000 Pr'ków
Pilnie kupię

2,839

Monday, August 3rd 2009, 3:15pm

witam ponownie:)

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,840

Monday, August 3rd 2009, 7:55pm

hello Mnil :P
R1 Konstantinopolis : Patka