Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,741

Wednesday, July 29th 2009, 2:35pm

a ja nie lubię mang czy anime (zadowoleni??:P)
jakoś mnie nie interesują :)

PS. Caen, czy nowy patch będzie na Turcji ??

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "NieCiemniak" (Jul 29th 2009, 8:44pm)


2,742

Wednesday, July 29th 2009, 2:39pm

Określanie całego nurtu mangi/anime jako "bajeczek" jest poważnym niedoinformowaniem :P Obejrzyj "Akirę" albo przeczytaj wydany w Polsce "Eden", podejrzewam że nieco zmienisz zdanie ;)

A co do patcha - zapewne tak.

2,743

Wednesday, July 29th 2009, 2:48pm

jaki pacz:):) dajcie na niego namiary:):)

2,744

Wednesday, July 29th 2009, 2:51pm

Mhm . Nie nie wiem .

Spadam z tąd. Oddaje konto siostrze.

Moze jej sie tutaj poszczęści . I moglibyście jej nie dokuczać (lecz wspomóc)bo to bedzie jej 1 konto . Troche się już nauczyła po patrzy jak gram lecz ja nie wiem jak sobie poradzi . Żegnam


Jasna sprawa:)


/edit Patch wprowadzony:)

2,745

Wednesday, July 29th 2009, 2:58pm

jaki pacz:):) dajcie na niego namiary:):)


v. 1.1.0.19 29 lipca 2009

* Wprowadzono zmiany w limitach wiadomości klanowych. Wiadomości do obcego klanu mogą być wysyłane co 30 minut. Wiadomości do swojego klanu można wysyłać co 5 minut, natomiast lider klanu i jego zastępca mogą wysyłać wiadomości klanowe do swojego klanu co minutę.
* Zwiększono limit listy przyjaciół z 35 na 50 miejsc.
* [R5] W związku ze zdecydowaną większością głosów uzyskaną w ankiecie, wprowadzono tzw. patch "antynajemniczy" (aby zobaczyć co daje patch, zobacz zmiany dla wersji 1.1.0.16).

2,746

Wednesday, July 29th 2009, 3:03pm

o super jest:):)

te wiadomosci klanowe to bedzie rewelacja - nareszcie:):)

tylko zeby nikt nie spamowal za dużo:)

2,747

Wednesday, July 29th 2009, 3:06pm

za spam w grze możesz nawet bana na stałe dostać, więc spamu nie będzie:)

2,748

Wednesday, July 29th 2009, 3:11pm

juz raz dostałem za spam bana na 2 dni na weekend - tylko ze ja w weekendy nie gram:):) to bylo na r4 dowiedzialem sie przez przypadek ze mam bana:):)

2,749

Wednesday, July 29th 2009, 3:18pm

Alıntı


Patch będzie posiadał status testowy na wszystkich serwerach, w przypadku stwierdzenia nadmiernego generowania ruchu i lagowania gry patch zostanie usunięty.

SushiMaker tak napisał, więc się zobaczy czy patch będzie na stałe ;]

2,750

Wednesday, July 29th 2009, 4:09pm

Właśnie jednym słowem wkur... mnie jak ktoś mówi na mangę bądź anime bajka... przykładowo Hellsing, mimo tego, że jest animowane to polecilibyście to swoim małym dzieciom? Tak samo jeśli chodzi o inne wszędzie krew itd i tym się anime od bajek różnią, nie są przeznaczone tylko dla dzieci, czasem raczej tylko dla dorosłych. No ja najbardziejteż DragonBalla, Naruto, Hellsing, Bleach-całkiem całkiem, Elfen Lied też spoko:)
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,751

Wednesday, July 29th 2009, 4:55pm

jestem starą wyjadaczka mangi i anime na rynek daleko od domu sie jezdzilo zeby marnej jakosci vhs zdobywac hehe Neon Genesis Evangelion od tego sie zaczelo u mnie i Kawaii :D teraz juz słabo ale szacunek jest :)
R1 Konstantinopolis : Patka

2,752

Wednesday, July 29th 2009, 10:46pm

obejrzałam drugą serie... wymięka w porównaniu do pierwszej.
ale tak jak Patka napisała, to co się stalo zepsuło urok całej serii, potem to już było tylko naciąganie.
a w sumie obejrzałam dwie serie w dwa dni ;p
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,753

Wednesday, July 29th 2009, 10:59pm

a ja i tak wole Bakugany :D :D :D

2,754

Thursday, July 30th 2009, 10:09am

szkoda gadać :/ na r7 utknąłem w pułapce czasu :wacko:
Druga faza oblężenia i CZAS -8824 s ponad 2 godziny zablokowany (nie mogę robić ataków itp.)
Łącznie druga faza trwała ponad 3h ;/ Na szczęście już koniec bugu :)

A na turcji, nie wpadł jeszcze mi mutancik (nawet się nie pokazał)
Tragedia ... X(

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "NieCiemniak" (Jul 30th 2009, 7:44pm)


Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,755

Thursday, July 30th 2009, 7:51pm

masz juz ryneczek?
R1 Konstantinopolis : Patka

2,756

Thursday, July 30th 2009, 7:57pm

znowu żeście się spisali a tylko chwile mnie nie było ;]

Patka teraz dasz spokój sarcanie ? :D bo i tak już chyba wygrywasz z nim w atakach bo masz teraz ekw :D

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,757

Thursday, July 30th 2009, 7:59pm

wczesniej tez wygrywalam w 3s z pozyczonym a w 4s z wlasnym sprzetem hehhe a w 5s
http://r1.tr.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=1ed8aadbf8

Chyba juz bedzie spokoj :P
R1 Konstantinopolis : Patka

2,758

Thursday, July 30th 2009, 8:01pm

swoją drogą kibicujemy teraz Polonii i Legii a od 20 Lechowi :D

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,759

Thursday, July 30th 2009, 8:04pm

akurat daleko mi do sympatykowania ktoorejkolwiek z tych druzyn ale jezeli chodzi o puchary to czemu nie hehe
R1 Konstantinopolis : Patka

2,760

Thursday, July 30th 2009, 8:06pm

widzę, że nawet już na interii nie można oglądnąć relacji :D

chyba coś pomyliłem teraz Lech gra i Legia bodajże :D