Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,721

Tuesday, July 28th 2009, 4:06pm

na polskim servie (białasek 1h) też wymiatam (2 PKT dziennie oraz 16 miejsc w rankingu do góry na tydzień) przy 435 miejscu w rankingu
cały czas czytałem co się działo na forum (oj, dużo) i serce mi zmiękło :D :D :D

EDIT: jaka beka ?
Patka, wytłumaczysz potem jak tu jest w handlu (tureckiego nie znam, a gram na r7 z aukcją - nie znam prawie handlu :)

2,722

Tuesday, July 28th 2009, 4:19pm

ohh... a ja zawiesiłam gre^^ oglądam Death Note xD to wciąga xD dziś tylko w oble wbijam^^ wrócę jak skończę xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,723

Tuesday, July 28th 2009, 4:29pm

za 24h bedzie niezła beka juz nie moge sie doczekac hehe


jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o wywalanie sarcany na pustaka w 5 strefie

trafiłem ? :D

2,724

Tuesday, July 28th 2009, 4:38pm

biedny sarcana, każdy się na niego uwziął :) ale podobno nabroił więc nikt go nie lubi :P znów będzie się denerwował, że znów ma pustaka <biedak> 8)

2,725

Tuesday, July 28th 2009, 5:03pm

nie no dajcie mu spokój już

wkońcu gra teraz jego siostra :) (to ta "ładna blondyna" z lewej w profilu na zdjęciu)


ah ah gdybym miał 20 lat mniej :D

2,726

Tuesday, July 28th 2009, 7:43pm

coz, jak kto woli :P
po 1 to powiem szczerze ze wiek nie znaczenia, chyba ze motylowi jakies zberezne rzeczy po glowie chodza :D, po 2 to nie jest jego siostra, a po 3 gusta gustami aczkolwiek jesli w ogole(a to z powodu tepoty panujacej wzdluz i w szerz :|) to wole otaczac sie ladniejszymi dziewczynami :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,727

Tuesday, July 28th 2009, 8:09pm

Walka
mam 1 policję, nie pokazuje w walce bonusu z policji i schroniska, a w statystykach podczas walki dodaje sposte ?
przeciwnik ma pokazane staty z budynków :huh:
OCB ? :)

2,728

Tuesday, July 28th 2009, 8:19pm

Ja jeszcze gram . Chce spłacić najpierw tornade dopiero wtedy oddam .

edyt:
i na zdjeciu nie była moja siostra (ani jedna ani druga)

To byla dominika i kasia .... A moja siostra ma na imie Emilka :]

2,729

Tuesday, July 28th 2009, 8:20pm

coz, jak kto woli :P
po 1 to powiem szczerze ze wiek nie znaczenia, chyba ze motylowi jakies zberezne rzeczy po glowie chodza :D, po 2 to nie jest jego siostra, a po 3 gusta gustami aczkolwiek jesli w ogole(a to z powodu tepoty panujacej wzdluz i w szerz :|) to wole otaczac sie ladniejszymi dziewczynami :P


coż za niezwykła dedukcja i niebywały rozmach wypowiedzi

no ale z głupotą to dobrze powiedziałeś tylko skąd tyle samokrytyki ?

a co do gustu o gustach owszem się nie rozmawia ba ponadto muszę powiedzieć, że niektórzy nie wiedzą co to znaczy silna prowokacja :D

no ale cóż ten typ tak ma :)

swoją drogą znalazłem skarb już dłuższy czas temu ale nigdy w życiu NIGDY nikomu bym go nie oddał :* i nie ma drugiego takiego na świecie :D

2,730

Tuesday, July 28th 2009, 8:26pm

niczego nie ma w 2 formach na swiecie, jakbys nie byl mlotkiem to bys wiedzial, to nawet nie filozofia a czysta podstawa fizyki...
ehhh szkoda mi slow na ciebie, szczerze mowiac nawet nie przeczytalem wszystkiego cos tu napisal bo szkoda mi na to czasu :|
jedyne co moge powiedziec to wykazany przez ciebie brak czytania ze zrozumieniem; slepy moze nie, ale juz widzacy choc na jedno oko zauwazylby tylko zlosliwosc w twojej wypowiedzi i majace sie nijak nawiazania do mojej :|
nad dedukcja sam popracuj, ja JUŻ nie musze :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,731

Tuesday, July 28th 2009, 8:45pm

nie no nie unoś sie kolego :) no i nie płacz tak

swoją drogą bardzo mnie rozbawiłeś swoją wypowiedzią :) nie ma 2 takich samych rzeczy na świecie

czytając to co napisałeś (tak ja czytam bo człowiek wychowany zawsze przeczyta wszystko a potem snuje wnioski) widzę, że masz ogromne braki w edukacji tudzież brakuje ci wiele informacji - chociażby podam przykłady kolidujące z twoją jakże "inteligentnom" wypowiedzią - żadnym problemem nie jest wyprodukowanie tworzyw o idealnym podobieństwie, ponadto niejednokrotnie zdarza się znaleźć idealnie pasujące do siebie minerały - gdyby poszukał głębiej znalazłoby się wiele innych przykładów


więc jak już coś chcesz napisać to pomyśl - to przeważnie ludzi nie boli nie wiem jak u ciebie :)

a fizyka do podobieństw ma się raczej nijak - bardziej chodziło ci raczej o odmiany chemii tudzież biologii tylko brakowało ci wiedzy :)

a dlaczego nazwałeś mnie młotkiem ? to jakiś slang ? może język dzieci ulicy czy coś ? albo jakiś rynsztokowy ? uwierz o wiele więcej satysfakcji sprawia używanie języka rozbudowanego i poprawnego

pozwolisz, że odniosę się do twojego braku czasu - mam nadzieję, że jego brak umotywujesz tym iż masz zamiar poszerzać swoje horyzonty poprzez dogłębniejszą edukację

jak narazie to nie widzę możliwości komunikowania się z twoją osobą

to tak coś na wzór pewnego doświadczenia, które kiedyś przeprowadzono (osobiście uważam je za bardzo brutalne), mianowicie pewną grupkę dzieci od urodzenia zamknięto w pewnym domu - opiekunki podawały im tylko jedzenie i zapewniały potrzebne przedmioty, nie odzywając się do nich ani słowem ani także nie okazując im żadnych uczuć

po 10 latach wypuszczono je i okazało się, że kompletnie są nieprzystosowane do życia ani też nie można się z nimi dogadać (pomijając inne wnioski)

rozmowa czy raczej próba rozmowy z tobą przypomina mi rozmowę z tamtymi dziećmi


no i pamiętaj nie złość się - złość piękności szkodzi (no chyba, że wychodzisz z założenia, że tobie już gorzej nie zrobi to złość się do woli - jak to powiedział pewien kabareciarz mi to lotto :) )

2,732

Tuesday, July 28th 2009, 9:03pm

nie no nie unoś sie kolego :) no i nie płacz tak
nie wiem skad wysnuwasz takie wnioski i nie bardzo mnie to interesuje :)
a co do plakania, to jak widac jeszcze wiele rzeczy cie moze zaskoczyc ;)
swoją drogą bardzo mnie rozbawiłeś swoją wypowiedzią :) nie ma 2 takich samych rzeczy na świecie

czytając to co napisałeś (tak ja czytam bo człowiek wychowany zawsze przeczyta wszystko a potem snuje wnioski) widzę, że masz ogromne braki w edukacji tudzież brakuje ci wiele informacji - chociażby podam przykłady kolidujące z twoją jakże "inteligentnom" wypowiedzią - żadnym problemem nie jest wyprodukowanie tworzyw o idealnym podobieństwie, ponadto niejednokrotnie zdarza się znaleźć idealnie pasujące do siebie minerały - gdyby poszukał głębiej znalazłoby się wiele innych przykładów


więc jak już coś chcesz napisać to pomyśl - to przeważnie ludzi nie boli nie wiem jak u ciebie :)

a fizyka do podobieństw ma się raczej nijak - bardziej chodziło ci raczej o odmiany chemii tudzież biologii tylko brakowało ci wiedzy :)
taaa, nie ma to jak hipokryzja 8)
wyrzucanie innym braku inteligencji (to akurat chyba jedyna zaleta jaka niezaprzeczalnie posiadam, powie ci to i moj przyjaciel i wrog) i wiedzy( tu akurat mam braki, ale nie przywiazuje az takiej do tego miary, jak dla mnie 'gietkosc' umyslu jest wazniejsza niz encyklopedyczna wiedza) bardzo dziwnie wyglada u osoby ktora sama ma takie wady :|
a wiec wiedz ze aby 2 rzeczy byly indentyczne, to poza cechami fizycznymi (wyglad ksztalt masa gestosc itp.) musza byc w tym samym czasie i w tym samym miejscu :)
trudne nie ?
wiec jak widac poki co nie znaleziono na 2 identyczne rzeczy
moga byc podobne i na tym koniec
poza tym, grawitacja wystepujaca we wszechswiecei sprawia, ze nie bedzie 2 jednakowych rzeczy chociazby pod wzgledem masy, jako przyklad mozna podac brak mozliwosci wytworzenia idealnej kuli (z powodu grawitacji wlasnie)
szkoda mi ciebie, nawet na laika sie nie nadajesz :|
a dlaczego nazwałeś mnie młotkiem ? to jakiś slang ? może język dzieci ulicy czy coś ? albo jakiś rynsztokowy ? uwierz o wiele więcej satysfakcji sprawia używanie języka rozbudowanego i poprawnego

pozwolisz, że odniosę się do twojego braku czasu - mam nadzieję, że jego brak umotywujesz tym iż masz zamiar poszerzać swoje horyzonty poprzez dogłębniejszą edukację

jak narazie to nie widzę możliwości komunikowania się z twoją osobą
widac tez braki w jezyku polskim...
'twoja osoba' ???
nie wiem skad ci taki tekst do glowy przyszedl, ale zapewniam ze jest to zwykly blad stylistyczny, zaden, nawet w zamierzchlych wiekow poeta nie napisalby tak :)
to tak coś na wzór pewnego doświadczenia, które kiedyś przeprowadzono (osobiście uważam je za bardzo brutalne), mianowicie pewną grupkę dzieci od urodzenia zamknięto w pewnym domu - opiekunki podawały im tylko jedzenie i zapewniały potrzebne przedmioty, nie odzywając się do nich ani słowem ani także nie okazując im żadnych uczuć

po 10 latach wypuszczono je i okazało się, że kompletnie są nieprzystosowane do życia ani też nie można się z nimi dogadać (pomijając inne wnioski)

rozmowa czy raczej próba rozmowy z tobą przypomina mi rozmowę z tamtymi dziećmi
wyniki eksperymentu sa oczywiste, nic w tym dziwnego, gdzie o takim eskperymencie sie dowiedziales nie wnikam, ja discovery z rzadka ogladam, jak juz podkreslilem szkoda mi czasu na wzbogacanie mojej glowy a TAKA wiedze, choc nie znaczy to ze wiedze w pelnym jej zakresie
kolejny raz widac bezpodstawna zlosliwosc, z takim dzieckiem nie zamienilbys slowa, ale coz ja ci moge powiedziec :)
chyba nic, poczekam az znow odpiszesz madrzac sie :)
no i pamiętaj nie złość się - złość piękności szkodzi (no chyba, że wychodzisz z założenia, że tobie już gorzej nie zrobi to złość się do woli - jak to powiedział pewien kabareciarz mi to lotto :) )
az tak ci zalezy na pieknosci ???
szczerze mowiac pod tym wzgledem nie zostaje w tyle w zadnej mierze (moze dlatego ze sie nie zloszcze hmmm :huh: ???), aczkolwiek nie przywiazuje do tego jakiejs nadmiernej wagi, jak robia to poniektorzy :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,733

Tuesday, July 28th 2009, 11:54pm

huh xD to sobie panowie pojeździli xD aż się miło czytało <rotfl> :D
a mnie naprawdę wzięło o_0 aż się sama sobie dziwię... idę dalej ogladac Death Note ^^
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,734

Wednesday, July 29th 2009, 12:05am

Ale wam się nudzi panowie... :P

Nie wiecie że wyrzucanie sobie w internecie to jak zawody sportowe w domu wariatów? Nie ważne czy wygrasz czy przegrasz, i tak jesteś po*****ny...

A Death Note wprawdzie nie oglądałem, ale czytałem mangę. Bardzo fajne, ale niestety do pewnego momentu (żeby nie spoilerować nazwijmy to "drastyczną zmianą" :P). Przypadłość typowa dla mang/anime - w którymś miejscu zaczyna się przegięcie ponad miarę.

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,735

Wednesday, July 29th 2009, 12:23am

przypomina mi sie filmik na youtube "ale jestem pojeba**" hehe
i nie chodzi o pustaka dla sarcany :D
nic takiego nie mówiłam i nie przeszło mi to przez myśl
R1 Konstantinopolis : Patka

2,736

Wednesday, July 29th 2009, 12:33am

nie wiem o ktory ci moment chodzi Caen, ale jak dla mnie bedzie to po prostu druga seria...
a ze koncowka pierwszej jest troche przekombinowana tez fakt, ale da sie jesc...
a propos motyla, to trudno siedziec cicho jak w ciebie blotem rzucaja, taka prawda i nikt nic na to nie poradzi, przypadlosc ludzka :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,737

Wednesday, July 29th 2009, 10:37am

o_0
obejrzałam... 1 serię...
jak Caen napisał... przegli o_0
juz mi się nie podoba, nie tak powinno byc...
już nie polecam...
już nie mam ochoty oglądac drugiej serii...

idę się dalej umartwiac z tego powodu o_0
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,738

Wednesday, July 29th 2009, 1:11pm

hej wam . o ogladacie death note ogladalam prawie do konca ale jak sie stalo cos z xxxx to mi sie znudzilo :P a fabula wciaga bo 5 odcinkow dziennie :D.

2,739

Wednesday, July 29th 2009, 1:24pm

Jedyna manga ktora ogladalem i lubilem to:
Kapitan Tsubasa
i cała seria Dragona Ball :)

No i TROCHE mistrzowie Kaijudo czy jak to tam sie pisze:):)

aaaa i bym zapomnial Elfen Lied:) :) :) :) :) :)

2,740

Wednesday, July 29th 2009, 2:27pm

Ja tylko Dragon Ball
Mam wszystkie odcinki na płytach . I kinówki