Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,621

Sunday, July 26th 2009, 1:23am

jak piszesz to pisz już bez obrażania innych a jak chcesz obrażać to sobie załóż nowy temat i tam spamuj jak ci cean pozwoli :)
"Caen" goddamit :P

Sarcana - +1 za offence i bluzgi

Cała reszta też niech weźmie na uspokojenie, dobrze radzę.

2,622

Sunday, July 26th 2009, 1:23am

Yen nic do ciebie nie mam ale nie pierdol głupot
Jak mam nie przeklinac ? mam byc kurwa grzeczny? i patrzec z radocha jak mnie KOLEJNY RAZ ZA NIC PUSTAKUJA

jak bys mial kolegow to by cie nie pustakowali :D

i troszke szacunku szczylu dla plci pieknej zobaczymy jak dlugo na r 10 pociagniesz :D :D :D :D :D :D :D

ahh :> wzruszyłam sie :* :love:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,623

Sunday, July 26th 2009, 1:23am

Alıntı



i troszke szacunku szczylu dla plci pieknej


zgadzam się szanuj bo twój ród wyginie :D

2,624

Sunday, July 26th 2009, 1:25am


Cała reszta też niech weźmie na uspokojenie, dobrze radzę.

podpadliśmy xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,625

Sunday, July 26th 2009, 1:25am

nie no zostanie mu jeszcze jedna opcja.wyjazd do Irlandii i klonowanie :)

2,626

Sunday, July 26th 2009, 1:26am


Cała reszta też niech weźmie na uspokojenie, dobrze radzę.

podpadliśmy xD


ja bym raczej powiedział, że to wiekopomna chwila pierwszy warn na tym forum :D

2,627

Sunday, July 26th 2009, 1:26am


Cała reszta też niech weźmie na uspokojenie, dobrze radzę.

podpadliśmy xD


ja bym raczej powiedział, że to wiekopomna chwila pierwszy warn na tym forum :D

w sumie racja :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,628

Sunday, July 26th 2009, 1:26am

jak piszesz to pisz już bez obrażania innych a jak chcesz obrażać to sobie załóż nowy temat i tam spamuj jak ci cean pozwoli :)
"Caen" goddamit :P

Sarcana - +1 za offence i bluzgi

Cała reszta też niech weźmie na uspokojenie, dobrze radzę.

Spoko już z dużej będę pisał :)

2,629

Sunday, July 26th 2009, 1:27am

z holandii motyl, z holandii ;)
.
.
.
Anubis, już nie skomentuję, w koncu to offtopic, wszystko tu możesz napisac, prawie ;)
.
.
.
a zebys wiedział ze pustaka dostaniesz ;] jeszcze raz mnie tak nazwij ;] i to nie z dwn ;] z samego 69 ;]
juz ci kiedys pisalem ze moga mi skoczyc ja lubie na pustakach siedziec :D :D :D
dzis juz bym byl na pustaku ale ma sie znajomosci na bw i prawdziwych przyjaciol jeden telefon i obleg odwolany :D :D :D

2,630

Sunday, July 26th 2009, 1:28am

jak piszesz to pisz już bez obrażania innych a jak chcesz obrażać to sobie załóż nowy temat i tam spamuj jak ci cean pozwoli :)
"Caen" goddamit :P

Sarcana - +1 za offence i bluzgi

Cała reszta też niech weźmie na uspokojenie, dobrze radzę.

Spoko już z dużej będę pisał :)

nie o tą literkę chodzi xD chociaż z dużej wypada rózwnież :D chodzi o to że Caen nie cean ;p
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,631

Sunday, July 26th 2009, 1:29am

Caen a gdzie Ty zapisujesz te warny w notatniku czy winwordzie hihihi (taki zart) :P
R1 Konstantinopolis : Patka

2,632

Sunday, July 26th 2009, 1:29am

Alıntı


dzis juz bym byl na pustaku ale ma sie znajomosci na bw i prawdziwych przyjaciol jeden telefon i obleg odwolany :D :D :D


w sieci ojca tadeusza ? :D

2,633

Sunday, July 26th 2009, 1:30am

Caen a gdzie Ty zapisujesz te wany w notatniku czy winwordzie hihihi (taki zart) :P
Hmmm, czyli tutaj wy nie widzicie? Nieważne, grunt że ja widzę ;P

Krilan - nie o to się rozchodzi :P

2,634

Sunday, July 26th 2009, 1:30am

z holandii motyl, z holandii ;)
.
.
.
Anubis, już nie skomentuję, w koncu to offtopic, wszystko tu możesz napisac, prawie ;)
.
.
.
a zebys wiedział ze pustaka dostaniesz ;] jeszcze raz mnie tak nazwij ;] i to nie z dwn ;] z samego 69 ;]
juz ci kiedys pisalem ze moga mi skoczyc ja lubie na pustakach siedziec :D :D :D
dzis juz bym byl na pustaku ale ma sie znajomosci na bw i prawdziwych przyjaciol jeden telefon i obleg odwolany :D :D :D

też mam znajomosci^^ phi ;p ale do tej pory nie wiem czemu zadym założył na ciebie obla :D
a co do pustaków, to wiem, mam takie samo podejście :D
to rusza tylko niektórych na tr ;p
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,635

Sunday, July 26th 2009, 1:31am

już poprawiłem literówkę sorki :)

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,636

Sunday, July 26th 2009, 1:32am

Caen a gdzie Ty zapisujesz te wany w notatniku czy winwordzie hihihi (taki zart) :P
Hmmm, czyli tutaj wy nie widzicie? Nieważne, grunt że ja widzę ;P



no to najważniejsze :)
R1 Konstantinopolis : Patka

2,637

Sunday, July 26th 2009, 1:34am

YEN bo mial gorszy klocek od mojego podobno ale ja mam badziewie klocek wiec cos mi tu nie gra :D :D :D

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,638

Sunday, July 26th 2009, 1:36am

alnaspamowałam dziś na maksa 100 post i juz na serio ide spac do miłego zobaczyska ludziska :)
R1 Konstantinopolis : Patka

2,639

Sunday, July 26th 2009, 1:37am

wiem że masz badziewie klocek :D ale mniejsza o to^^
spac idę, do pracy jutro ;] mój ulubiony dzień tygodnia ;]
tak więc dobranoc wszystkim :) :* słodkich snów kaczuszkom, adminom, assamitom i wszelkim innym indywiduom znajdującym się na forum :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,640

Sunday, July 26th 2009, 1:38am

dobranoc wam ja jeszcze chwile posiedzę i też lecę bo o czwartej trzeba wstać :)