Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,521

Saturday, July 25th 2009, 10:39pm

hahahah no dzięki :D z elfiego łucznika mam umiejętności posługiwania się łukiem a od Cristiano umiejętność gry w piłkę nożną tak powiem a z urody to jest cudnym Dawidem.

i taka odpowiedź mi się podoba :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,522

Saturday, July 25th 2009, 10:39pm

zgadza się, taki mój urok


-----------

pisał ktoś na pl forum o ten handel ??
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,523

Saturday, July 25th 2009, 10:40pm

przepaska na białych włosach... czarna skóra błyszcząca od srebrnych cwieków... miecz na plecach... i te kocie oczy... ahhh :) :love: :love: :love:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,524

Saturday, July 25th 2009, 10:43pm

i bezpłodność :D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,525

Saturday, July 25th 2009, 10:43pm

...
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,526

Saturday, July 25th 2009, 10:44pm

...
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,527

Saturday, July 25th 2009, 10:47pm

widzisz david , zepsułeś całą rozmowę ... taki jednym szczegółem .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,528

Saturday, July 25th 2009, 10:47pm

dobrze Panowie, ja sobie idę oglądac to anime co mi kazali :D
Mnil przyszedł, to sobie popiszecie jak mnie nie będzie, nie będe go rozpraszac swoją obcnością^^
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,529

Saturday, July 25th 2009, 10:47pm

szczegóły są ważne xD

2,530

Saturday, July 25th 2009, 10:48pm

jakie anime ??
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,531

Saturday, July 25th 2009, 10:49pm

właśnie jakie anime:D?
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,532

Saturday, July 25th 2009, 10:50pm

pewnie hentai ^^

2,533

Saturday, July 25th 2009, 10:50pm

a myślicie że ja się na tym znam?xD jak dobrze patrzę to to to ma tytuł X/1999 ^^ oglądam 9 odcinek właśnie i dopiero zaczęłam łapac ocb :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,534

Saturday, July 25th 2009, 10:52pm

hentai:D:D:D zboczeniec z Ciebie Yen widzę:D w DragonBallu Gt japońskiej wersji zajebiście mówi Gogeta Ssj 4 do li-shenrona jak puszcza big bang kanehameha. zajebiście to brzmi w japońskim:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,535

Saturday, July 25th 2009, 10:52pm

Tytuł oryginalny nie powiem.

-----------

David to się dopiero zna na hentai. :)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,536

Saturday, July 25th 2009, 10:54pm

hehe niech zacznie streszczać odcinki :P

2,537

Saturday, July 25th 2009, 10:55pm

Hentai są śmieszne niektóre:D ale bez przesady:D Naruto wymiata i DB
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,538

Saturday, July 25th 2009, 10:56pm

a dragon ball to dla mnie klasyka anime jedyna bajka jaką lubiłem i lubię oglądać wszystkie odcinki

2,539

Saturday, July 25th 2009, 10:56pm

eeee xD te dwa smoki czy co to na gejów mi się zapatrują :D ale mówiłam że się nie znam :D
w każdym razie, jak już ogólnie wszystkim wiadomo o moich zboczniach i innych takich dewiacjach^^ to idę to to oglądac, bo bidny mnil się inaczej w życiu nie odezwie do was ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,540

Saturday, July 25th 2009, 10:57pm

taa, pamiętam jak jeszcze na RTL 7 leciały ;)

Ale Naruto też jest spoko .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well