Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,461

Saturday, July 25th 2009, 9:33pm

Yen ciągle, że tęskni:)

hahahhaa :D już dawno nie pisałam że tęsknie ;p ostatnio nawet przestałam xD za często się tu pojawiam :p :rolleyes:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,462

Saturday, July 25th 2009, 9:35pm

nie przeglądałem wszystkich a mnie nie było od 7 stron chyba:) nie wiem Patka ile tego bana jeszcze cały czas mam go. No odda odda tak ustaliłem jak nie odda to wpier... :D odda na bank:)
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,463

Saturday, July 25th 2009, 9:37pm

a mnie aktualnie bardzo martwi sytuacja z handlem nic nie da sie zrobic i nic nie pomaga co za oszustwo :/
R1 Konstantinopolis : Patka

2,464

Saturday, July 25th 2009, 9:40pm

wiem no przepraszam, że tak wyszło nie miałem pojęcia że tak będzie, ale nie martw się na pewno odblokuje mnie zaraz jak przyjdzie:)
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,465

Saturday, July 25th 2009, 9:46pm

ja się z sarcanem nie kłócę już ;)

jestem tak uprzejmy że pomagam mu zmienić domek nawet ...
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,466

Saturday, July 25th 2009, 9:47pm

ja się z sarcanem nie kłócę już ;)

wy tylko głośno wymieniacie swoje myśli :D na pw, na forum :p ;)
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,467

Saturday, July 25th 2009, 9:49pm

ciekawe co powie jak wróci
bo chyba jeszcze o tym nie wiem/ na pewno by coś napisał .
powinien nam chociaż podziękować ...
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,468

Saturday, July 25th 2009, 9:50pm

ja tam w tych przeprowadzkach się nie orientuję, więc zamilknę :rolleyes:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,469

Saturday, July 25th 2009, 9:51pm

i tak za dobry klocek dostanie ale spoko cos sie moze jeszcze wymysli :D
R1 Konstantinopolis : Patka

2,470

Saturday, July 25th 2009, 9:52pm

a dlaczego Yenka nie wbijesz do FNK ?? Na pewno by cię przyjęli.

Chyba że planujesz założenie jakieś innej, swojej potęgi ;)

--------------------
Właśnie znajdzie się chyba ktoś chętny na 4s.
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,471

Saturday, July 25th 2009, 9:53pm

czemu w FNK ostatnio nie ma runicznej na klate? Przynajmniej jak ja chcialam posmigac :/
R1 Konstantinopolis : Patka

2,472

Saturday, July 25th 2009, 9:54pm

a właśnie Gwyn kur.. nie zeszła mi ta twoja jeba.. farba z koszulki manchesteru!!!!!!!!!!!!!:/
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,473

Saturday, July 25th 2009, 9:56pm

koszulka w dziwny sposób zniknęła i podejrzewam że dopóki nie znajdziemy nowej może się nie pojawić już w zk .

Oj david, david
Przyjdź w następny poniedziałek bo malujemy 2 raz ;) przyda się twoja pomoc, chodź mógłbyś być dokładniejszy ...
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,474

Saturday, July 25th 2009, 9:58pm

na razie nie wbijam bo i tak zk nie sięgnę ;p wiec tak tylko dla samego siedzenia to nie ma sensu :D
a jak będa chętni to moze kaczki reaktywujemy ;>
ja też chcę malowac :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,475

Saturday, July 25th 2009, 9:59pm

No i luks, im więcej osób tym lepiej :rolleyes:
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,476

Saturday, July 25th 2009, 10:02pm

to gdzie i kiedy??:> :thumbsup:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,477

Saturday, July 25th 2009, 10:03pm

Kaczki juz są i wcale nie podrabiane :) ale do Ciebie z checia bym poszła :) gdzie sie zglasza problemy techniczne do Caena?
R1 Konstantinopolis : Patka

2,478

Saturday, July 25th 2009, 10:03pm

W poniedziałek o 10 w Płońsku
Obowiązkowo pędzelki .

----------------
Ja napisałem do niego na priva i podał mi właśnie ten sposób z ctrl + F5/ historią, ciasteczkami.
Powiedział że jak to nic nie da to na polskim forum w Bugi i problemy techniczne.

Kto ma konto na pl forum?? To by napisał ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,479

Saturday, July 25th 2009, 10:05pm

ależ to daleko jakiś transport zorganizujesz?
R1 Konstantinopolis : Patka

2,480

Saturday, July 25th 2009, 10:06pm

ooooo :> kaczki są :> :love: :) bravo Patka :*:*:*:*:*
.
.
.
pędzelki będą xD tylko Mnila nie bierz xD bo nie przyjade :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."