Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,441

Saturday, July 25th 2009, 8:38pm

Mnilu jest za Wisłą :P
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,442

Saturday, July 25th 2009, 8:42pm

to wogóle jest ktoś jeszcze w polsce za wisłą ? ja myślałem, że kibice wisły teraz levadii kibicują :D mnilu w każdym bądź razie nie martw się i tak przegrali w karnych zawsze mogli przegrać w regulaminowym czasie 5-0 :D

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,443

Saturday, July 25th 2009, 8:49pm

prawdziwy Wiślak nie patrzy na to wszystko w ten śmieszny sposób , nie ważne sa poczynania pilkarzy dzialaczy itd itp
Ja jestem z Gdańska i wcale nie stracilam szacunku dla Wisly moze dla tych pilkarzy ale dla Wisełki nigdy
R1 Konstantinopolis : Patka

2,444

Saturday, July 25th 2009, 8:53pm

Polska liga jest po prostu śmieszna
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,445

Saturday, July 25th 2009, 8:55pm

patka takie wypowiedzi pojawiają się zawsze jak głos zabiera ktoś w temacie, o którym nie ma zielonego pojęcia

nigdy nie byłem fanem wisły - ogólnie jestem fanem dobrej piłki ale w plosce ten gatunek nie występuje - wystarczy popatrzeć na to, że nasza liga jest słabsza od ligi jemeńskiej (przynajmniej tak donosił pewien portal internetowy powołując się na dane statystyczne)

to co wyprawia wisła już zahacza o żart - ci piłkarze upokarzają siebie i nasz kraj

najlepiej jeszcze było za kadencji henia kasperczaka on przynajmniej trzymał dobrych graczy i nie sprzedawał odrazu jak tylko pojawiła się jakakolwiek oferta

edit - literka

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,446

Saturday, July 25th 2009, 8:55pm

a ja mam na nia wy....hehe licza sie ludzie i klimat :) tego nikt i nic nam nie zabierze uwierz mi :)


A na jakim kanale leciało?? Motyl spoko :)
R1 Konstantinopolis : Patka

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Patka :*:*:*" (Jul 25th 2009, 9:01pm)


2,447

Saturday, July 25th 2009, 9:05pm

chociażby na TVP Sport ale w internecie można było oglądnąć na żywca :P trzeba tylko wiedzieć gdzie ;]

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,448

Saturday, July 25th 2009, 9:08pm

Sopcast albo justin tyle mi przychodzi do głowy a tvp sport trzeba miec :D zeby ogladac ale jak mowicie ze żenada to wierze na slowo
R1 Konstantinopolis : Patka

2,449

Saturday, July 25th 2009, 9:10pm

a o co chodzi z tym ducks i oblegiem ? na kogo ? czyżby ktoś kogoś z 3 strefy wysadzał ? :D

2,450

Saturday, July 25th 2009, 9:15pm

nick? tajemnica :D na razie^^
ducks?:> to tylko crazy :D :love:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,451

Saturday, July 25th 2009, 9:15pm

Anubisku wygrałeś od Nas 4s... lepsze to niz pustak w 5 :) :thumbsup: :thumbsup:


padło na tego pana hehe a Crazy Ducks to niegdyś najlepszy klan na serwie same asy w nim były , śmietanka, elita U Know :) Yen była matką założycielką kaczuszek
R1 Konstantinopolis : Patka

2,452

Saturday, July 25th 2009, 9:17pm

nie :) ojcami założycielami byli Sol i Don, ale że leniwi są to mnie na stołek posadzili^^ xD
ale kaczuszki to było coś :love:
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,453

Saturday, July 25th 2009, 9:17pm

a ten anubisek to teraz sarcana ? bo ja od niedawna gram :thumbsup: prawdą są te informacje, które krążą tu i ówdzie, że ktoś kiedyś kupił od kogoś konto ? ?(

2,454

Saturday, July 25th 2009, 9:19pm

a ten anubisek to teraz sarcana ? bo ja od niedawna gram :thumbsup: prawdą są te informacje, które krążą tu i ówdzie, że ktoś kiedyś kupił od kogoś konto ? ?(

tak, anubis to teraz sarcana, a co do sprzedaży... to mnie już to wtedy nie było, a plotek nie wypada powtarzac ;) nawet jak są z pierwszej ręki :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,455

Saturday, July 25th 2009, 9:21pm

Sol załozył IMMO hehe na tym serwie a co do kupna konta to nie moze byc prawda w koncu to by łamało regulamin BW 8)
R1 Konstantinopolis : Patka

2,456

Saturday, July 25th 2009, 9:22pm

DENEYİM 30 001 / 30 913 już 30 pkt a jakoś żadnego naporu od dołu rankingu na mnie nie ma :D spokojnie sobie awansuje o kolejne miejsca ;]

2,457

Saturday, July 25th 2009, 9:23pm

sol był pierwszym liderem kaczek, np: nazwa jest jego^^ a immo założył dlatego, że nie miał kogo atakowac ;] to się nazywało sojuszniczy klan^^ żeby mógł expic na kaczkach
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,458

Saturday, July 25th 2009, 9:25pm

no tak :) ja niedługo musze wziasc sie za pielgi juz prawie 48 lvl a ja nic w tym temacie nie robie hehe


David sie pokazal :) ile bana jeszcze masz?
R1 Konstantinopolis : Patka

2,459

Saturday, July 25th 2009, 9:30pm

hej, ale żeście się porozpisywali... widzę, że większych zmian nie ma od czasu mojej ostatniej obecności tu. gwyn z sarcaną się kłócą ixeon dużo piszę, Yen ciągle, że tęskni:) itd. Sprawdzaj zezlo czy mi odblokowali konto bo ja nie wchodzę na nie, żeby nie było coś typu oddał konto i zabrał z powrotem. Sorry PataPon tak wyszło w sumie to co do tego bana to żadnej mojej winy nie było:( ja tak piszę a zezlo może już gra na moim koncie:D ?? Już nie powinienem mieć chyba jakoś się nie interesowałem tym zbytnio, tzn pogubiłem się jak Caen będzie to mi powie:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,460

Saturday, July 25th 2009, 9:33pm

nie gra nadal jest napisane ze ban a zezlo odda mi brakujace prkli? duzo juz nie zostalo wkoncu :)(:
R1 Konstantinopolis : Patka