Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,181

Friday, July 17th 2009, 6:03pm

no cos s ie tu ruszylo ;];]

2,182

Friday, July 17th 2009, 6:27pm

no to jednego już Caen nam zabrał...
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,183

Friday, July 17th 2009, 6:53pm

nom niestety ale mój drop sie nie liczy bo nie mam niku Sarcana lub takiego tam jakiegos innego hihi :D
R1 Konstantinopolis : Patka

2,184

Friday, July 17th 2009, 7:25pm

Prosze tylko sie nie kluc Gwyn .To nie miejsce do tego . A pozatym niechce konflitu rob co chcesz ja sie klucic nie bede.PIsze to tu zeby uswiadomic jak tylko ty niechcesz sie pogodzic i nigdy nie chciales.


temat klanowki Gwynebleidd-Gdy ma 24 wyprawki jest zly,luknijcie
oto czesc wiadomosci od niego

Gönderen: Gwynebleidd
Mesaj Başlığı: Re: ...
Gönderim Tarihi: 2009-07-17 19:10:32

23 głosy żebyś został w klanie twój się nie liczy ,
mam nadzieję że ZNAJDE te 7 osób żeby cię z tą wykopać


^^Widzicie . Klikam sobie wyprawki i za to ze je klikam i nie daje mu luka( w tym db klan i db bojowa [amulet nie jest mu potrzebny bo ma swoj] :> ) bo robie normalnie wyprawki
A on za to sie msci i mi grozby wysyla ze konieczcie chce mnie wykopac
i zyc tu z takim

2,185

Friday, July 17th 2009, 7:43pm

nie chcesz żebym się kłócił a wpierd**** mi tu taką wiadomość ...

nie no spoko może uda ci się zostać ale wtedy ja przechodzę do FNK
nie mam zamiaru siedzieć z kimś takim jak ty w klanie i męczyć się cały czas.

mam nadzieję że magda widzi tego posta i znajdzie jakieś miejsce dla mnie ;) ( w razie czego )
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Gwynebleidd" (Jul 17th 2009, 8:50pm)


2,186

Friday, July 17th 2009, 7:44pm

nie tedy droga anubis :pinch:
jakbys ty zamiescil taka klanowke napisana przeze mnie i dodal taki komentarz to juz bylbym w drodze do ciebie :D
nie odplacaj tym co dostajesz, bo to nigdy nie poplaca, pomijajac ze jestes na przegranej pozycji :|
pamietaj ze kazdy moze byc na cos wkurw!ony/miec zly dzien :)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,187

Friday, July 17th 2009, 7:51pm

Dostałeś szansę powrotu do klanu bo ludzie chcieli ci ją dać
jeśli to ode mnie by zależało siedziałbyś teraz na pustaku w V s .
Nie oczekuję od ciebie żadnego szacunku ani niczego co z tym może być związane ale te swoje głupie wywody
w stylu "nie kłuć się Gwyn bo ja nie chcę",
a następnie wstawianie wiadomości której ja nie mogę odpuścić i pozostawić bez komentarza to porostu żenada ( w twoim stylu)

Masz rację nie będę się z tobą kłócił bo z głupim się nie wygra
zawsze sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona tam doświadczeniem .
A ja nie lubię porażek, szczególnie od ludzi twojego pokroju.


---------------------------------------------------------------
edit :
Nowy drop ;)
İyi Siyah Mühür KAPAT


Yüzük (Sadece erkekler için)
Etkiler: ŞÖHRET +18, GÖRÜNÜM -7
Gereksinimler: SEVİYE: 48, GÖRÜNÜM: 15
Satış Fiyatı: 17 250 TL

kto zbierał czarny set bo już nie pamiętam . Chętnie sprzedam lub zamienię na coś ciekawego ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Gwynebleidd" (Jul 17th 2009, 9:21pm)


2,188

Saturday, July 18th 2009, 12:00am

Gadaj z osłem to cie obsra
A czemu mialem nie wstawiac . To ze uświadamiam innych graczy jaki jestes do mnie anty za praktycznie nic to oznacza ze sie z Tobą kluce ? Co zabolało Cie to co napisales ? Czyli według Ciebie napisałeś jednak coś o czym niechciałbyś żeby inni sie dowiedzieli skoro się tak burzysz . Coś musi być w tym .

Od 3 dni spokój był . Z każdym się dogaduje . Wszystko jest na dobrej drodze . Oczywiscie Gwyn wstał lewą nogą , nie miał db bojowej i db klanu z ZK cały dzień bo inni używali , ale gdy JA go pozyczylem na wyprawki z ZK to afera że mu nie oddałem bo jestem w ich trakcie . Mowisz ze zemna nie ma spokoju . A sam problemy stwarzasz - nie było tu powodu dla ktorego miałbys wywoływać aferę . I sam niepokój stwarzasz .
Gönderen: Gwynebleidd
Mesaj Başlığı:Re: Moge dotknąć twoje itemy z zk ?
Gönderim Tarihi: 2009-07-17 23:40:17


oj sory zabrałem bo potrzebowałem ... nie uprzedziłem ?? no tak
podobnie jak ty. . . .

zdarza się każdemu .

Jak czegoś chcesz to potrafisz być miły . Ale w 2 stronę to już gorzej .

Wczoraj ładnie prosiłem go o szczęscie i nic - dostalem PW w stylu "nie marz o moich itemkach - nie masz szans zebym ci je pozyczył"
A jak mnie o cos prosil(w sumie to był tryb rozkazujący) to ulegałem i oddawalem co chciał żeby nie bylo problemów :) a pisze Ale w 2 stronę to już gorzej . NO wiec widzicie . Teraz wziałem jego szczescie i sie go spytalem i dostałem takie PW ^^^^(podkreślone)

Skierowane do wszystkich graczy^^^ Nie do Gwyna
Ja też nie moglem pozostawić tutaj Twego postu bez odpowiedzi ponieważ nieslusznie mnie oczerniasz . To nie klutnia lecz wytłumaczenie innym graczom które nie jest skierowane do Ciebie . Pozdrawiam all ;)


edyt 1 i 2
Dodam również że nie jestem kłamcą . Być moze byłem offline te 20m .
Puscilem karawanke poszedlem do kibelka wrociłem max po 12m . I nie wszedlem na BW to straszne . Zamiast tego napisalem majla do wujka .
POMYLIŁEM SIĘ . Gdybyś na początku powiedział Gwyn "uwierz mi widzialem na kropce 20m,mowie prawde" to bym CI przyznał racje . Przyznałbym się do tego sam gdyby nie to że TAK MYSLAŁEM a nie kłamałem. Moglem sie myslic .Trudno stało się .

I przykro mi ze nie mozesz zemną być bo nie zaznajesz TY spokoju wsrod klanu zemną. To straszne przestępstwo ze mialem przetrzymany luck 20m(db bojowa i db klan o ktore sie teraz klucisz caly dzien) .
Warns "*" Bans "B":
- Thunder BAN - 18.VII.15;00h
- tornade 1
- xenia 1
- Latika 1
- Devil 1
- kalypso25 1
- PataPon 1
- Regis 1
- Sarcana 1
- Diallo 1

Jakoś tylko
- Sarcana 1 tej osobie zrobiłeś o to afere . Inni jak przetrzymali to dostali warna jak ja i tyle . Po ludzku . Ale oni za to nie obrywają jak ja .
A nie wywyzszam sie wsród nich jakoś tym przetrzymaniem . Lecz odwrotnie . Bo bylem przy kompie i oddalem sam .

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Sarcana" (Jul 18th 2009, 12:24am)


2,189

Saturday, July 18th 2009, 12:29am

ja tam oberwalem ;P
od kalypso ale zawsze xD
coz, rozlaczylo mi internet, a ze drugi raz dostalem warna :D
ale fakt jest taki, ze gwyn nie plul by sie sam z siebie, cos na rzeczy musi byc :)
ja u obu panow widze nieco skrywanej arogancji
ja jestem w wawie, ale 22 jade do chalup
gwyn, zabierz sie ze mna, walniesz sobie piwko z anubisem i bedzie stykac :)
napradwe nie ma co sie spinac :thumbsup:
nakrzyczalem na motyla i juz spokoj, jestem chill cool out dj 600 volt w procentach :D
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,190

Saturday, July 18th 2009, 12:34am

No pewnie, wstawiaj sobie co chcesz i uświadamiaj wszystkich .
Tylko że ja nigdy nie ukrywałem tego że ciebie po prostu nie trawię . Zapytaj kogo chcesz
Mnila , Davida , Patke co o tobie myślę. Wszyscy będą zgodni.

Zgadzam się z tobą. Nie mogłem znieść tego że właśnie ty trzymasz te itemy .
Świetne są też twoje wymówki tłumaczące twoją nieobecność

Najpierw poszła klanówka że poszedłeś do klopa na 20 minut . ( Ciężko pewnie ci było, wyrzucić tyle bólu z siebie )

Ale przed chwilą napisałeś mi że prawda jest zupełnie inna .
Otóż byłeś niedostępny bo pisałeś maila do wujak "który dopiero co wrócił do domu do
Kanady z Polski"

No to która wersja jest prawdziwa ?? Kolejne kłamstwa ??
A może byłem zły bo olałeś moje wcześniejsze wiadmości w których napisałem że mi się śpieszy i czy mogę porobić wyprawy, po czym odpowiedzią była twoja nie obecność. Bardzo wymowna zresztą .


oj sory zabrałem bo potrzebowałem ... nie uprzedziłem ?? no tak
podobnie jak ty. . . .

zdarza się każdemu .


Tak samo jak ty zabrałeś mi swoje itemy. Więc nie widzę problemu, szczególnie że wcześniej napisałem że możesz zapomnieć żeby w nich latać .
I nie podlizuj się do mnie w swoich wiadomościach bo inne stanowisko przedstawiasz tu a inne na priva.
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,191

Saturday, July 18th 2009, 12:37am

Ixeon ma racje - nie ma o co się użerać...
A może byłem zły bo olałeś moje wcześniejsze wiadmości w których napisałem że mi się śpieszy i czy mogę porobić wyprawy, po czym odpowiedzią była twoja nie obecność. Bardzo wymowna zresztą .
nie chce wdawać się w dyskusję tu, ale spieszyło ci się nie wiem do czego bo od tamtej pory siedzisz ciągle prawie, także nie kituj tu nas...

2,192

Saturday, July 18th 2009, 12:44am

bo pojawiła się zmiana w planach
do tego dużo czasu siedziałem na komie i trochę mi to nie na rękę było .

Oprócz tego mam też inne zajęcia które robię podczas gdy jestem online i nie mam zamiaru cały czas czatować przy zk bo ktoś robił łaskę i nie chce mi odpisać za ile kończy


Mnilu nie byłem cały czas ale skąd ty możesz to wiedzieć skoro nie byłeś dostępny przez 2 h ??
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,193

Saturday, July 18th 2009, 12:45am

skoro zmiana planów była to teraz o co ta kłótnia???

widzę loga chociażby i te wasze posty od paru h na forum...

2,194

Saturday, July 18th 2009, 12:45am

Puscilem karawanke poszedlem do kibelka wrociłem max po 12m . I nie wszedlem na BW to straszne . Zamiast tego napisalem majla do wujka .
gwyn, czytaj lepiej :)
napisal ze napisal do wujka zamiast WEJSC NA BW :P
matko, widze ze problemy sie tworza same, zupelnie jak intryga crocodile`a w alabascie...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,195

Saturday, July 18th 2009, 12:46am

czuje że gwyn szuka podtekstu żeby odejść do FNK...
naprawdę, droga wolna.


PS ja taka sytuacje rozważałbym 5 minut, może się wkurzył na chwile i olał...

2,196

Saturday, July 18th 2009, 12:47am

nie zauważyłem tego ale na priva podobną historyjkę mi napisał .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,197

Saturday, July 18th 2009, 12:47am

Racja kto tu jest kłamcą .
Siedziesz już dobre KILKA godzin .

Alıntı


Alıntı


Ale przed chwilą napisałeś mi że prawda jest zupełnie inna .
Otóż byłeś niedostępny bo pisałeś maila do wujak "który dopiero co wrócił do domu do
Kanady z Polski"

Quoted from "Sarcana"

Puscilem karawanke poszedlem do kibelka wrociłem max po 12m . I nie wszedlem na BW to straszne . Zamiast tego napisalem majla do wujka .
I na dodatek czytać nie umiesz . Nie musze sie zwierzać ze wszystkiego co robie w klanowkach . Chyba wyraznie napisalem ze najpierw bylem w kiblu a pozniej pisalem do wujka i tak jak dobrze zacytowałes "który dopiero co wrócił do domu do
Kanady z Polski"


No coś jeszcze dodasz "KLAMCO" - Ty przynajmniej nie masz argumentów zeby mnie tak nazwać bo wszystko jest wyzej opisane a ty masz nadzieje że nie wszyscy czytają i piszesz swoje posty że pisze nie to samo 8|

Caen masz pewnie zabawe z tego co ? ;P

edyt


Alıntı

Gwyn:
Oprócz tego mam też inne zajęcia które robię podczas gdy jestem online i nie mam zamiaru cały czas czatować przy zk bo ktoś robił łaskę i nie chce mi odpisać za ile kończy
Ja dokładnie to samo miałem i skoro bylem na internecie to nie mam obowiązku wejsc i skonczyc wyprawek bo ty CHESZ
I powiesz teraz ze to roznica miedzy Twoją a moja sytuacja :|

2,198

Saturday, July 18th 2009, 12:50am

Caen ma z tego takie pompy ze nawet na niewidok wlazl xD
ale sobie dzis pospamuje xD
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,199

Saturday, July 18th 2009, 12:51am

Dobra masz rację określenie złodziej bardziej do ciebie pasuje


Mnilu nie szukam okazji żeby przejść do FNK
razem postanowiliśmy stworzyć taki klan , ty, ja, david i uwierz mi że chcę tu zostać ale nie z tym człekiem . Sorki.


Popraw sarcana w swojej liście

Warns "*" Bans "B":
- Thunder BAN - 18.VII 15:00h
- tornade 1
- xenia 1
- Latika 1
- Devil 1
- kalypso25 1
- PataPon 1
- Regis 1
- Sarcana Ban - 19.VII 23:00h
- Diallo 1
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,200

Saturday, July 18th 2009, 12:52am

pasuje mi tu jedno określenie:

Kargul i Pawlak :P