Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,161

Thursday, July 16th 2009, 4:20pm

Nekro + aukcje = sux :P Nic tylko fuks do dropa potrzebny, ani się nie zakręcisz, ani nie poskładasz itemów.

A na TR mam nadzieję, że się więcej ludzi pojawi, trzeba by jakąś akcję promocyjną zrobić :)
i o to chodzi:P
nie masz dropa, trudno, nie graj, zacznij od nowa:)
za dużo już zwykłych nekro2 jest ;)


PS: Serwer ma 100 dni dzisiaj:D

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Mnil" (Jul 16th 2009, 4:30pm)


PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,162

Thursday, July 16th 2009, 4:31pm

i bardzo dobrze ze bez aukcji strasznie denerwujące są :/
R1 Konstantinopolis : Patka

2,163

Thursday, July 16th 2009, 8:54pm


Nekro + aukcje = sux :P Nic tylko fuks do dropa potrzebny, ani się nie zakręcisz, ani nie poskładasz itemów.

A na TR mam nadzieję, że się więcej ludzi pojawi, trzeba by jakąś akcję promocyjną zrobić :)
i o to chodzi:P
nie masz dropa, trudno, nie graj, zacznij od nowa:)
taaaak, od nowa...
w ogole swietny serwer, wszyscy graja ŁM/kultakmi
a kto nie ma dropa, ten nie ma zycia, po prostu zyc nie umierac...
lepiej by zrobili morie z handlem zamiast jakies swirowanie z aukcjami na r7...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,164

Thursday, July 16th 2009, 11:04pm

Ja tam nienawidze aukcji :p
Ale to 1 polskie nekro 2 z patchem anty-najemnicznym .

Gadalem z
SushiMaker 'em :D i poki co jest glosowanie na patch na MORIACH
GDy pytalem o r3
Powiedział że NARAZIE będą tylko na moriach

Czyli odpalą może na starych nekro :D

2,165

Thursday, July 16th 2009, 11:09pm

byle nie na R1, bo ja do lodzi daleko za bardzo nie mam, wiec pojade i powyrywam nogi z doopy jak to zrobia...
a co do r10, to my juz z tym patchem obeznani (niektorzy z innych niz TR serwerow :P) wiec przewage mamy (choc nic trudnego nie ma do zalapania, ale pewnie i tak beda tacy co nie zrozumieja :|)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,166

Friday, July 17th 2009, 9:39am

Caen masz racje. Ale topic zalozyl Solmyr w miszmaszu/ offtopie czy cos takiego i nie bylo odzewu:/

nie mam pojecia jaka akcja by musiala byc:/

2,167

Friday, July 17th 2009, 9:43am

Caen masz racje. Ale topic zalozyl Solmyr w miszmaszu/ offtopie czy cos takiego i nie bylo odzewu:/

nie mam pojecia jaka akcja by musiala byc:/
Bo to nie na BW trzeba prowadzić, wśród ludzi którzy mają tyle polskich serwerów do wyboru, tylko nowych przyciągać ;)

2,168

Friday, July 17th 2009, 10:14am

Tyle zarabijają przez to premium . Mogliby skrócić soibe pensję i dać reklame do polsatu :D albo TVN .

Juz to widze ;p Zapraszamy do gry w tureckiego bloodwarsa... ;D

2,169

Friday, July 17th 2009, 10:46am

No tak genialne Sarcana ciekawe co by moi starzy powiedzieli:D Może i bez dropa by się grać nie dało, ale o to chodzi, żeby wprowadzić coś nowego. Przynajmniej tą morię z handlem. Bo zwykłe necropolie to się przejadły już:)
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,170

Friday, July 17th 2009, 11:09am

Ahaahha
podskoczycie xDe
http://r1.tr.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=8ad1ca5da6
Zastanawiam się . Sizii demon jest lepszy ?

PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,171

Friday, July 17th 2009, 12:58pm

juz sie tak nie podniecaj :) ale demonek klasa nic dodac nic ujac :)
R1 Konstantinopolis : Patka

2,172

Friday, July 17th 2009, 2:02pm


szkoad ze tyle osob nie bedzie gralo na r10 ?(
ja wiem ze wam tu fajnie bo jestescie w 3s i nikt was nie wygania, macie kameralna atmosfere, mozna trzepac repe i chodzic na ekspy non-stop, praktycznie razem z fnk mamy najlepsze itemy na serwie, ale to nudne :pinch:
TR jak dla mnie jest fajne bo mozemy tu dojsc daleko testujac wiele roznych rzeczy, generalnie to nasza szansa na 2s itp. :P
nie powiem, bedzie fajnie wbic do 2s, nawet na chwile ale zawsze, podczas gdzie indziej graniczyloby to z cudem (chyba ze kwadrat kolegi pozyczony na 1-2 dni na zaliczenie zadan, takie cos nie sprawia mi satysfakcji :thumbdown: )
coz, moze wiec napisze ktos ze bedzie gral na r10 ze mna ;(

/edit/
Nowości
Nowe rzeczy wprowadzone do gry.
(Użytkownicy przeglądający to Forum: 666Blade666, admII, Allspark, almacor, Apache, Arecki_tom, Atomos, bear86, Blax, Blind-, BraveGraveDigger, broly, butozerca, CamelLeon, chan, Cruel, Cullain, DarkShadow, dawidsss, Deggial, Dz1k1, Egzqutor, eMAGieIKa, Emtia, Eyeshield, General, gibonus, gooolem, greg13, gumi, hong, iamtheon, jacektofelc, Jenni13, jony08, Kanter, kfiecio, Kilroy, Kros, krzychu79, lancuch, lino, Lopezzo, lopzio, magico01, MAGLORE FFF, MakoKamikadze, Makosso, Manowar2008, Marcin910725, Marcin96, Mati18ti, maxek94, meralen, miarka, Mir0, monk, Mr. F, Neko, Olsz4k, oroelo, Ossi, Pamela78, piachu, Piorko, PoiuKolGP, polakk166, Rakszaszi13, rayos, remix69, RottingSatan, Rumcajs69, scarlett, Sharky, shaxe, Sietrov, Sleepman, smigi, Swierzy2005, szulu, TanatoS, Tomus-Gaw, torque, tos, Trib, Troy, Voltron, wampirzy_lord, Wochu, Wyplosz123, XAX12, zolnacz, zul84 i 56 gości)
lol :P
Wcześniej było dwa razy więcej i gości nawet 120;p
Ukrytych jest jeszcze drugie tyle :P

2,173

Friday, July 17th 2009, 3:06pm

Powinnaś mu Patka pokazać to:

İyi Ölüm Ekici Bluzu



Zırh
Savunma: 11
Etkiler: ÇEVİKLİK +15, tüm silahlarda ki zayiat +15, savunma +8
Gereksinimler: SEVİYE: 33, GÜÇ: 29
Satış Fiyatı: 45 600 TL

Ciągle spłacam:D, ale co podskoczysz?:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,174

Friday, July 17th 2009, 3:50pm

Sizi demon lepszy :D
bo moze kazdy zalozyc, a nie tylko high-lvl`owe kobiety :)
bys wydropil miecza nie kame :|
gdzie ja kupie d.demona ?(
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,175

Friday, July 17th 2009, 4:11pm

Tak sie chwalicie ? :D

İyi Şeytani MeçKAPAT



Tek Elle Kullanılan Yakın Mesafe Silahlar
Zayiat: 44 - 48
Etkiler: vuruş şansı +15, ÇEVİKLİK +15, her 4 karakter seviyesi için zayiyat 3 oranında artar, YAŞAM PUANI -7 %
Gereksinimler: SEVİYE: 39, ÇEVİKLİK: 12, BİLGİ: 18
Satış Fiyatı: 27 600 TL

İyi Şeytani Kuvvet HançeriKAPAT



Tek Elle Kullanılan Yakın Mesafe Silahlar
Zayiat: 52 - 53
Etkiler: vuruş şansı +12, ÇEVİKLİK +15, her 4 karakter seviyesi için zayiyat 3 oranında artar, YAŞAM PUANI -7 %, silah zayiatı +8
Gereksinimler: SEVİYE: 34, BİLGİ: 18, GÜÇ: 12
Satış Fiyatı: 29 025 TL

Ja mam 2, a ty jeden :PP
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

2,176

Friday, July 17th 2009, 4:16pm

Nawet nie próbuj porównywać do tego co Patka znalazła ^^
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,177

Friday, July 17th 2009, 4:19pm

Żeby porównać to bym musiał jeszcze jastrzębia wypisać :D
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

2,178

Friday, July 17th 2009, 4:24pm

matko, takim mysleniem daleko nie zajdziemy :|
bo z dropow to jest najlepsza szybkosc mnila i tyle
ale co z tego :P
Sizia - chwalisz sie tyle, to odstap jednego chociaz demonka :D
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,179

Friday, July 17th 2009, 4:34pm

Wiesz, szybko to nie stanieje, więc sobie poczekam ze sprzedażą.:D Jak by wpadło coś przydatnego do białej to potem bym żałował.:P
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

2,180

Friday, July 17th 2009, 4:58pm

http://r1.tr.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=1b8e681f20

jak widac do zbierania smieci wystarczy zwykly demon, ale to az zal aptrzec :|
sprzedalbys mi rapier a zalatwil sobie jakas db szybka palke i bysmy latali tak jak mnil :thumbsup:
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!