Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,141

Wednesday, July 15th 2009, 1:23pm

r10 rusza w sobote :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Krilan" (Jul 15th 2009, 5:24pm)


2,142

Wednesday, July 15th 2009, 1:26pm

"rósza" - "rusza"
wiemy, ale nic nowego nie będzie.
ja nie gram.

2,143

Wednesday, July 15th 2009, 1:29pm

Ja bardzo proszę o stonowanie wypowiedzi. To że to topic polskojęzyczny na obcojęzycznym forum, to jeszcze nie znaczy że panuje tu samowolka i można wyzywać bądź obrażać innych graczy.

2,144

Wednesday, July 15th 2009, 1:51pm

^^ już jest wszystko ok to się wyzywać nie będziemy:) chce ktoś kupić dobrą kobrę bądź dobre spodnie skrytości? Też nie gram na r10 po co ciągle zaczynać to samo?
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "David" (Jul 15th 2009, 2:18pm)


2,145

Wednesday, July 15th 2009, 2:19pm

też nie będę grał na r10 . Tu mi się spodobało ;p
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,146

Wednesday, July 15th 2009, 3:46pm

szkoad ze tyle osob nie bedzie gralo na r10 ?(
ja wiem ze wam tu fajnie bo jestescie w 3s i nikt was nie wygania, macie kameralna atmosfere, mozna trzepac repe i chodzic na ekspy non-stop, praktycznie razem z fnk mamy najlepsze itemy na serwie, ale to nudne :pinch:
TR jak dla mnie jest fajne bo mozemy tu dojsc daleko testujac wiele roznych rzeczy, generalnie to nasza szansa na 2s itp. :P
nie powiem, bedzie fajnie wbic do 2s, nawet na chwile ale zawsze, podczas gdzie indziej graniczyloby to z cudem (chyba ze kwadrat kolegi pozyczony na 1-2 dni na zaliczenie zadan, takie cos nie sprawia mi satysfakcji :thumbdown: )
coz, moze wiec napisze ktos ze bedzie gral na r10 ze mna ;(

/edit/
Nowości
Nowe rzeczy wprowadzone do gry.
(Użytkownicy przeglądający to Forum: 666Blade666, admII, Allspark, almacor, Apache, Arecki_tom, Atomos, bear86, Blax, Blind-, BraveGraveDigger, broly, butozerca, CamelLeon, chan, Cruel, Cullain, DarkShadow, dawidsss, Deggial, Dz1k1, Egzqutor, eMAGieIKa, Emtia, Eyeshield, General, gibonus, gooolem, greg13, gumi, hong, iamtheon, jacektofelc, Jenni13, jony08, Kanter, kfiecio, Kilroy, Kros, krzychu79, lancuch, lino, Lopezzo, lopzio, magico01, MAGLORE FFF, MakoKamikadze, Makosso, Manowar2008, Marcin910725, Marcin96, Mati18ti, maxek94, meralen, miarka, Mir0, monk, Mr. F, Neko, Olsz4k, oroelo, Ossi, Pamela78, piachu, Piorko, PoiuKolGP, polakk166, Rakszaszi13, rayos, remix69, RottingSatan, Rumcajs69, scarlett, Sharky, shaxe, Sietrov, Sleepman, smigi, Swierzy2005, szulu, TanatoS, Tomus-Gaw, torque, tos, Trib, Troy, Voltron, wampirzy_lord, Wochu, Wyplosz123, XAX12, zolnacz, zul84 i 56 gości)
lol :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Ixeon" (Jul 15th 2009, 4:18pm)


2,147

Wednesday, July 15th 2009, 6:52pm

spoko, znajdziesz dużo kupli z polski którzy będą bawić się na r10 .
Mi taka gra się podoba, nie lubię stresu ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,148

Wednesday, July 15th 2009, 8:18pm

dobra, jaracie sie ze jestescie w topce gdzie gra max 150 osob ?(
tak to wyglada... :thumbdown:
oglosze sie jeszcze tu, moze ktos z fnk skoczy...
WAWA->HARLEM->PIWKO ZA 1 (slownie - 'jeden') PLN !!!
jak nie wiecie gdzie to, wpiszcie w google
standardowo klimaty r&b/czarny rap :D (chyba :P)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,149

Wednesday, July 15th 2009, 8:39pm

szkoad ze tyle osob nie bedzie gralo na r10 ?(
ja wiem ze wam tu fajnie bo jestescie w 3s i nikt was nie wygania, macie kameralna atmosfere, mozna trzepac repe i chodzic na ekspy non-stop, praktycznie razem z fnk mamy najlepsze itemy na serwie, ale to nudne :pinch:
TR jak dla mnie jest fajne bo mozemy tu dojsc daleko testujac wiele roznych rzeczy, generalnie to nasza szansa na 2s itp. :P
nie powiem, bedzie fajnie wbic do 2s, nawet na chwile ale zawsze, podczas gdzie indziej graniczyloby to z cudem (chyba ze kwadrat kolegi pozyczony na 1-2 dni na zaliczenie zadan, takie cos nie sprawia mi satysfakcji :thumbdown: )
coz, moze wiec napisze ktos ze bedzie gral na r10 ze mna ;(

/edit/
Nowości
Nowe rzeczy wprowadzone do gry.
(Użytkownicy przeglądający to Forum: 666Blade666, admII, Allspark, almacor, Apache, Arecki_tom, Atomos, bear86, Blax, Blind-, BraveGraveDigger, broly, butozerca, CamelLeon, chan, Cruel, Cullain, DarkShadow, dawidsss, Deggial, Dz1k1, Egzqutor, eMAGieIKa, Emtia, Eyeshield, General, gibonus, gooolem, greg13, gumi, hong, iamtheon, jacektofelc, Jenni13, jony08, Kanter, kfiecio, Kilroy, Kros, krzychu79, lancuch, lino, Lopezzo, lopzio, magico01, MAGLORE FFF, MakoKamikadze, Makosso, Manowar2008, Marcin910725, Marcin96, Mati18ti, maxek94, meralen, miarka, Mir0, monk, Mr. F, Neko, Olsz4k, oroelo, Ossi, Pamela78, piachu, Piorko, PoiuKolGP, polakk166, Rakszaszi13, rayos, remix69, RottingSatan, Rumcajs69, scarlett, Sharky, shaxe, Sietrov, Sleepman, smigi, Swierzy2005, szulu, TanatoS, Tomus-Gaw, torque, tos, Trib, Troy, Voltron, wampirzy_lord, Wochu, Wyplosz123, XAX12, zolnacz, zul84 i 56 gości)
lol :P
Wcześniej było dwa razy więcej i gości nawet 120;p

2,150

Thursday, July 16th 2009, 4:12am

pewnie tak, nie mialem sposobnosci, ale jak zwykle ludu sie nie moglo zleciec za malo...
kazdy musial napisac jaki to on nieszczesliwy ze nie bedzie drugiego necro2 z aukcjaim zamiast handlu ?(
zal sciska :D
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,151

Thursday, July 16th 2009, 11:47am

no i właśnie dlatego będzie nudne. Wolałbym, żeby były aukcje, a tak to każdy będzie leszczył itemy od jakiś gości, którzy się nie znają jeszcze na bw. Aukcja byłaby ciekawsza, a tak nic się nie zmienia. Po co mam zaczynać od nowa jak tu mi dobrze idzie i jestem rozbudowany itp i 2 akt już niedługo??
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,152

Thursday, July 16th 2009, 12:11pm

A ja zaczełem tu grać ponieważ czekałem na NEKRO II
A że w polsce nie wychodziło to TR :P
A teraz sie grubo zastanawiam
Bo na 3 servach nie wyrobie
r3 nie porzuce
r10 musze grać
TR też jakoś idzie ;]
Chyba posisne do konca wakacji na r10 jak nie bedzie dropa to dalej na TR
a jak bedzie szło to TR pojdzie do kogos

2,153

Thursday, July 16th 2009, 1:36pm

juz ja wiem do kogo :P
zobaczymy jak pojdzie na r10...
david - ja wiem ze jest fajnie, ale dla mnie niezbyt, bo to zaden sukces byc w top jak gra tyle osob...
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,154

Thursday, July 16th 2009, 2:09pm

Własnie za mało osób tu gra :)

No to mamy 2 blaszke za czarnego
http://r1.tr.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=4a19a6261d

Dobrze że mam go z głowy

2,155

Thursday, July 16th 2009, 2:37pm

nie chodzi mi już o to po prostu już mam konto na jakimś poziomie i 3 strefa. Nie chcę mi się zaczynać od zera. Aż tak bardzo w tą grę nie jestem wkręcony, żeby na każdym serwie mieć konto. I tak już się zastanawiałem czy nie skończyć na tr. Gdyby nie to, że kupiłem siewce śmierci od PataPon i muszę ją teraz spłacić to nie wiem czy jeszcze bym grał:D :D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,156

Thursday, July 16th 2009, 2:54pm

od samego początku zastanawiasz sie nad koncem gry :D
R1 Konstantinopolis : Patka

2,157

Thursday, July 16th 2009, 2:59pm

no wiem, postanowiłem sobie, że jak do 48 nic nie dropnę ciekawego to odpuszcze, tyle, że kupiłem tego Twojego siewce:). I wgl jakoś mi się spodobało teraz latać z dobrym korbaczem + mściwy więc gram jeszcze Patka:*:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,158

Thursday, July 16th 2009, 3:25pm

Nekro + aukcje = sux :P Nic tylko fuks do dropa potrzebny, ani się nie zakręcisz, ani nie poskładasz itemów.

A na TR mam nadzieję, że się więcej ludzi pojawi, trzeba by jakąś akcję promocyjną zrobić :)

2,159

Thursday, July 16th 2009, 4:16pm

hehe ja bym wrócił na tr ale nie chce mi sie wszystkiego od początku zaczynać :) :thumbsup:

PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,160

Thursday, July 16th 2009, 4:20pm

ta moi znajomi jada do Turcji w sierpniu będą zmuszeni porozdawać ulotki promujące BW hehe :D
R1 Konstantinopolis : Patka

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "PataPon" (Jul 16th 2009, 4:27pm)