Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,121

Sunday, July 12th 2009, 7:51pm

a co ty chcesz, broni sie kolega jak moze
szczerze mowiac, reszta zalezy od was, albo go bedziecie pustakowac do smierci albo dacie mu spokoj, innej opcji ni ma
mtv, nie ja sie w to bawie, jako i ja decyzji nie podejmuje :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,122

Sunday, July 12th 2009, 7:58pm

Ssijcie mi jajka
a potem

Wróćcie starzy klanowicze

Fajne połączenie .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,123

Sunday, July 12th 2009, 8:19pm

no, to pierwsze to pewnie do was :D
choc widac ze kuleje on z jezykiem polskim jako ze tego nie zaznaczyl :)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,124

Sunday, July 12th 2009, 9:04pm

On w ogóle zachowuje się jak jakiś idiota więc te jego wiadomości są normalne.
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "David" (Jul 13th 2009, 12:27pm)


2,125

Sunday, July 12th 2009, 10:37pm

"Ssijcie mi jajka
To takie stałe powiedzenie w KoDeXie "


czyli że co ?? Ci co są w kodexie ssą sobie jajka ?? Na razie jest tam tylko on czyli że sam sobie ssie, tak ?? Dobrze rozumuję.
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,126

Sunday, July 12th 2009, 10:41pm

^^
mozna i tak ^^
ale zlapalem beke :D
dobrze ze od patelni odszedlem xD
widze ze trend marylina mansona z wycinaniem sobie zeber dziala :pinch:
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,127

Sunday, July 12th 2009, 11:34pm

no i git, juz nikt wiecej ma nie mowic na ten temaat ;/
a teraz mozecie mi zrobic przysluge i wycenic smiercionosna ktora pat wstawila na wycene :D
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,128

Monday, July 13th 2009, 10:01am

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=461796

NIECH ANUBIS ODDA TYLKO 15K KTÓRE UKRADŁ SWOIM KLANOWICZOM WG POWYŻSZEJ ZASADY!

2,129

Monday, July 13th 2009, 12:30pm

powiedziałeś anubis idioto, że nie będziesz się tu udzielał więcej a jednak się udzielasz, wiedziałem, że tak będzie dlatego napisałem. lepiej idź pograj w tetris a nie bw
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,130

Monday, July 13th 2009, 12:57pm

cz, szczerze powiem ze jakby po mnie cisneli tak jak ty po nim to bym tez zaczal sie udzielac :D:D:D
sorry, ale on sie poddal, a wy go bijecie, mimo ze slusznie to jednak nie wypada tak...
nie zal mi go, no moze troche, bo kazdy ma szanse na poprawe, mnil dostal takich kilka o czym malo kto pamieta :P, ale pastwic tez sie nie ma co, no i przestancie zalic sie na forum :P
od tego macie pw :D
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,131

Monday, July 13th 2009, 2:20pm

ja pamiętam że mnilu dostał kilka szans, ale widać że zapomniał już dzięki komu miał te szanse powrotu ...
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Gwynebleidd" (Jul 13th 2009, 2:26pm)


2,132

Monday, July 13th 2009, 3:47pm

ja tam nic do sarcany nie mam jak już obiecał poprawę i przeprosił.

2,133

Monday, July 13th 2009, 4:25pm

Ja tam nie widze nigdzie żebym napisał ze tu sie nie wypowiem :P
Nie nazywaj mnie tak brzydko ty niedobry ty ;(

Tęsknie za babcią ;p ciekawe jakby gra z nim wyglądala
Moze mielibysmy już na servie Legendarną Doskonałą Demoniczą Katanę Bazyliszka albo Autokraty :D

2,134

Monday, July 13th 2009, 6:19pm

fajnie, skasowałeś je

ogólnie to brawo za konsekwencję .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,135

Monday, July 13th 2009, 6:38pm

No co ty ? A ty dalej burzliwy . Człowieku odpuść żeś .
Nie bede sie z Toba kłucił . Bo po co ? Pisaliscie i pisaliscie ze sie nie odzywam . Prosze odzywam się .
Ale Gwyn nie kłuc sie ze mna proszę .

Skończyłem z tym .

To chyba jasne że sobie zartowalem piszac to ze ich nie ma (i je skasowalem)
A ty napisałeś PW jakbym myslał ze nie wiem co sie stało z tymi wiadomosciami i jestem głupi .

Humoru . Moze wyskoczysz gdzieś na piwo .
Mnil wyskosz z gwynem do night clubu . Postaw mu zaległego browara to koledze humor sie poprawi bo ja już NIECHCE SIE KLUCIĆ I DAJCIE ZYC!!!

2,136

Monday, July 13th 2009, 7:03pm

właśnie mnilu przegrałeś zakłada a browca nie postawiłeś jeszcze .... a to już tak dawno było .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,137

Monday, July 13th 2009, 7:31pm

hehe co ja się tu dziś naczytałem o lol :) nawet nie wiedziałem że sol odszedł. Co tam jeszcze u was nobki słychaćxD :thumbsup:

2,138

Monday, July 13th 2009, 8:21pm

głowa mnie boli jak widzę niektóre wypowiedzi



bardzo polecam seans ze słownikiem języka polskiego no chyba, że ta osoba jest dyslektykiem to niech sobie napisze w opisie czy coś bo to ludzi odtsrasza jak widzi się, że gracz ze ścisłego top posługuje się takim językiem



osobiści radzę zainwestować w swoją edukację aniżeli tkwić nad bw, dopiero później radziłbym wrócić



a usuwania swoich postów bądź co bądź, od których niejednokrotnie "wiało" prostactwem nie będę komentował



i żeby nie było ja do ciebie nic nie mam ale jeśli chcesz aby ktokolwiek cię szanował to reprezentuj coś sobą bo narazie z tych postów, któe zamieściłeś wnioskować można było, że ich autorem jest jakiś zakompleksiony dzieciak bez podstawowego wykształcenia

jak się bawimy to bawmy się na poziomie

2,139

Tuesday, July 14th 2009, 11:05am

5 dni testu . Zważcie na moje 5 dni w tym klanie prosze a nie na przeszłość bo jeżeli po przeszłosci bedziecie myslic to wynik glosowania ja nawet znam :)

Pozdro

2,140

Tuesday, July 14th 2009, 1:35pm

no zobaczymy jak się sprawdzisz.
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well