Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,101

Thursday, July 9th 2009, 4:56pm

myślę że nie trzeba już dłużej nad tym tematem rozprawiać najlepsza jest ignoranja niech kolega pozbiera kumpli i nam udowodni co i jak i wtedy będziemy mogli dalej się targować walnij w stół a nożyce się otworzą
R1 Konstantinopolis : Patka

2,102

Friday, July 10th 2009, 2:08pm

Jeszcze tylko jedno bo dopiero teraz zauważyłem tego posta
gadacie tylko ze to moja wina a zadnego prawdziwego argumentu nie mozecie podac
A to że jesteś złodziej ??? Czy to jest dobry argument dla którego klan mógłby się rozpaść ?? Jeżeli tak to już
wszystko powinieneś zrozumieć .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,103

Friday, July 10th 2009, 2:38pm

I krecicie wszystko w kółko . Powtarzacie sie . I moje slowa przekręcacie -_-

Powiedziałem . 1500 pr pozyczylem a nie kradłem -_- i oddałem po 2 dniach
wielka mi rzecz
jakby na innych servach pr nie pozyczali klanowych ---_____---

Nic wiecej do dodania .
I przestan pieprzyć ze to przez to sie rozpadł po to bylo z miesciac temu i kazdy zostal przeproszony i nikt o to watów nie mial juz a ty odkopujesz cos bo nie masz jak sie wypowiedziec.

2,104

Friday, July 10th 2009, 4:12pm

I krecicie wszystko w kółko . Powtarzacie sie . I moje slowa przekręcacie -_-

Ojej, sam mówisz że nie potrafimy podać żadnych argumentów a kiedy taki się o dziwo pojawiają są oczywiście błędne, niewłaściwe . Nikt tu też nie przekręca twoich słów. Nie będziemy przecież nazywać
kradzieży - pożyczką, . To są dwa różne słowa, chodź w twoim słowniku mogą znaczyć to samo, wcale by mnie to mocno nie zdziwiło.

Powiedziałem . 1500 pr pozyczylem a nie kradłem

No tak ogłosiłeś składkę na itemy klanowe, zebrałeś pr i nie mówiąc nikomu władowałeś je w staty.
To jest według ciebie pożyczka ??

-_- i oddałem po 2 dniach

Dlatego że zostałeś zmuszony przez klanowiczów. Jakoś nikomu nie było na rękę rozwijanie twoich stat własnym kosztem.

wielka mi rzecz

Dla ciebie pewnie to normalka

jakby na innych servach pr nie pozyczali klanowych ---_____---

Ale może wcześniej jakiś msg że pożyczają ??

Nic wiecej do dodania .

Zgadzam się .

I przestan pieprzyć ze to przez to sie rozpadł po to bylo z miesciac temu i kazdy zostal przeproszony

Tak twoje przeprosiny wielka rzecz ... A to że 3/4 klanu miało je w dupie to już inna sprawa, zapewnie mniej ważna dla ciebie

i nikt o to watów nie mial juz a ty odkopujesz cos bo nie masz jak sie wypowiedziec.

Właśnie się wypowiedziałem.
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,105

Friday, July 10th 2009, 5:20pm

Alıntı

Nie będziemy przecież nazywać
kradzieży - pożyczką, . To są dwa różne słowa, chodź w twoim słowniku mogą znaczyć to samo, wcale by mnie to mocno nie zdziwiło.
Ukradłem ? Nie . Pożyczyłem i oddałem .

Alıntı

No tak ogłosiłeś składkę na itemy klanowe, zebrałeś pr i nie mówiąc nikomu władowałeś je w staty.
To jest według ciebie pożyczka ??
Władowałem z 9 000 pr tylko 1500 -_-

Alıntı

Dlatego że zostałeś zmuszony przez klanowiczów. Jakoś nikomu nie było na rękę rozwijanie twoich stat własnym kosztem.
Nie zostałem przez was zmuszony . Nikt mi nie powiedział ani razu oddaj -_- . Sam oddałem i to chyba jasne ze bym oddał bo kazdy mógł obliczyc wszysto w opisie było .

2,106

Friday, July 10th 2009, 7:24pm

To i ja sie zapytam tak z ciekawosci

Czy jezeli klan sie rozpadl to przypadkiem skladki nie powinny wrocic do tych co placili?

2,107

Friday, July 10th 2009, 8:02pm

owszem osiolku:)
ale to też pewnie nasz wymysł:)

2,108

Friday, July 10th 2009, 8:49pm

a to jeszcze nie oddał ??
Myślałem że chociaż tą sprawę załatwił jak trzeba .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,109

Friday, July 10th 2009, 9:55pm

nie ma to jak 10-15k ukraść:)
w naszym klanie nie ma nawet o tym mowy...

(nagle nasz kolega ucichł, ciekawe...)

2,110

Saturday, July 11th 2009, 12:17am

Ucichłem baranie ? A nie laska znaczy łaska spojeżecz na ostatnie logowanie ? ------___-------

Klan się nie rozpadł wiec nie oddam . Ja nadal w nim jestem i czekam na powrót .
Nie wypowiem się wiecej na forum bo wy sie bawicie tylko i robicie wszystko zeby mnie wykopac z servera .
Ja sie nie bd wiecej klucił . Ja na waszym miejscu po takim dokopaniu mi dałbym spokój .
.

Pozdrawiam . Ssijcie .

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Sarcana" (Jul 13th 2009, 4:24pm)


2,111

Saturday, July 11th 2009, 12:46am

0o no to macie...
nie trzeba bylo sie klUcic ^^
a wiec dam wam ten dar spostrzerzenia faktow z obiektywnej strony patrzenia...

mnil- u nas takich rzeczy nie ma bo u nas nie ma skladek, proste :), anubis sie nie logowal wiec nie miej pretensji ze nie odpowiada, tylko ja tu jestem poki co no-lifem, ktory siedzi cale noce przy kompie hehehe :D (mam baseny rano ;P)

sarcana- coz, zachowales sie jak dziecko, prki powinienes oddac, tak jak sie zawsze robi gdy klan upada..., itemki klanowe sie sprzedaje, sume prkow rownomiernie sie rozdaje, rzeklbym wprost proporcjonalnie ^^

gwyn- ty mi tu jakis komedii-pastiszy nie odstawiaj, wszyscy wiedza ocb, jezeli anubis nie potrafi tego zrozumiec, to znaczy ze nie wie gdzie jest jego blad..., a w takich wypadkach zrozumienie tego nie przsychodzi szybko, o ile wcale...
szkoda twoich sil, ot co


pat- masz racje, CIAPY W DESKE KLOZETOWĄ (font !!!), cisza radiowa... :P

ze wy tez nie mozecie o czyms normalnym pogadac...
np. o muzyce czy chociazby pilce noznej...
ostatnio sie wiele rzeczy na swiecie dzieje, co raz to jakis wybielony pedofilski murzyn umrze, generalnie jest o czym gadac :)
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,112

Saturday, July 11th 2009, 11:45am

obliczy mi ktoś prawdopodobieństwo takiego zdarzenia ?

losuje mi 5 razy pod rząd na dalekich zwinkę mam 80% na nią i za każdym razem się nie udaje



paranoja ;/



w swoich obliczeniach mozecie dodac laskawosc szefa klanu mnila jaka jest bezpardonowe i bez pytania rozebranie z calego sprzetu na wyprawki



no comments

2,113

Saturday, July 11th 2009, 12:12pm

anubis nie oddając itemów oczywiście łąmie regulamin gry:)

klan wciąż istnieje;p?
każdy tak może zrobić;p

motyl oczywiście nie rozumie błędu jakim jest niedopatrzenie poranne...

2,114

Saturday, July 11th 2009, 5:08pm

LUDZIE, JA CHODZĘ !!!
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,115

Saturday, July 11th 2009, 6:02pm

z tego co wiem to jeśli klan się rozpadł i na jego miejscu powstał nowy a w jego szeregach nie ma conajmniej 75% starych klanowiczów wówczas skarbnik musi sprzedać itemy zakupione za składki i oddać je wszystkim wpłacającym

swego czasu klan, w którym przebywałem na r1 przeszedł rozpad i sprawa toczyła się w skargach - operator nakazał to co napisałem wyżej



wystarczy, że każda osoba, która ma nowy klan zażąda zwrotu zainwestowanych pr i zgodnie z tym co było u nas musi je otrzymać



w każdym bądź razie można skargę napisać a tutaj już dać sobie spokój z tymi wszystkimi oskarżeniami



lepiej pogadajmy o dupie maryny dla rozluźnienia atmosfery

2,116

Saturday, July 11th 2009, 6:21pm

wlasnie chcialem tak jakby rozluznic atmosfere, ale widze ze nie podzialalo ?(
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,117

Saturday, July 11th 2009, 10:59pm

Ixeon, jak to chodzisz;p?

a anubisa znów nie ma...

2,118

Saturday, July 11th 2009, 11:06pm

eh nic juz...
to mial byc taki okrzyk w stylu cudownie wyleczonego :D
a anubisa nie ma i nie bedzie, chyba wyraznie zaznaczyl :P
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,119

Sunday, July 12th 2009, 1:53pm

Ucichłem baranie ? A nie laska znaczy łaska spojeżecz na ostatnie logowanie ? ------___-------

Klan się nie rozpadł wiec nie oddam . Ja nadal w nim jestem i czekam na powrót .
Nie wypowiem się wiecej na forum bo wy sie bawicie tylko i robicie wszystko zeby mnie wykopac z servera .
Ja sie nie bd wiecej klucił . Ja na waszym miejscu po takim dokopaniu mi dałbym spokój .
Nie pytajcie ani nie zadawajcie pytaj więcej na tym forum bo to nie spojrze i nie odpisze .

Pozdrawiam . Ssijcie .

To tylko pokazuje jaki jesteś prymitywny. To ty nie masz żadnych argumentów na usprawiedliwienie. Nikt nie chciał siedzieć z takich debilem to ich teraz szantażujesz, że im nie oddasz pr. To tym bardziej pokazuje, że ich okradłeś. Nikt nie musi siedzieć z tobą w klanie, bo ja bym wolał skończyć grę niż mieć takiego szefa. Skoro jesteś takim wspaniałym graczem i dobrym kumplem dla innych to czemu wszyscy się od ciebie odwrócili? co do ssania to chyba ty jeszcze matce cycka ssiesz bo zachowujesz się jak dzieciak. Okazał byś trochę honoru i oddał co nie twoje a ty ciągle liczysz, że ktoś do ciebie wróci praktycznie zmuszasz. Nie dorosłeś chyba jeszcze do obcowania z ludźmi.
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,120

Sunday, July 12th 2009, 6:59pm

kodex ma fajnie zrobiona str klanowa :D
R1 Konstantinopolis : Patka