Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,081

Monday, July 6th 2009, 11:37am

no, mini drop;)
http://r1.tr.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=b321c673d7
w polsce mówią na to d szybkość:D

İyi Hız Ceketi


Zırh
Savunma: 3
Etkiler: CAZİBE +3, GÖRÜNÜM +5, tüm silahlar için 3 kez ek saldırı, silalarda ki vuruş şansı -40 %
Gereksinimler: SEVİYE: 66, GÜÇ: 30
Satış Fiyatı: 95 625 TL

PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,082

Monday, July 6th 2009, 9:31pm

gratulacje tylko ten poziom :D
R1 Konstantinopolis : Patka

2,083

Tuesday, July 7th 2009, 12:30pm

etam Pata sie nie znasz:)

jak na razie to kobitka ssak ubierze to na 49lvl - jak mnie ładnie poprosi:):)

kobitka nie ssak na 51lvl - też trzeba ładnie poprosić

a ci co graja panami poczekają do 66lvl:):)

łatwość na tym servie tylko damska wpada:):)

2,084

Tuesday, July 7th 2009, 1:01pm

no to czas na to żebym dropnął na pieldze sygnet łatwości, dobry sygnet łatwości, doskonały amulet łatwości :)
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,085

Tuesday, July 7th 2009, 2:19pm

wystarczyloby dropnąć db ring łatwości i dobry amu łatwości - ale to troche potrwa :)

ja swoja łatwość dropnalem bodajze na 15lvl? jakoś tak:) ale ubrać ja można na 51:( ehhhhh.... to bewu:/

2,086

Tuesday, July 7th 2009, 3:51pm

nie zapominajmy że dropik ma też łatwość ( oczywiście tylko dla kobiet ;) )
bodajże 46 lvl ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,087

Wednesday, July 8th 2009, 9:09am

dropik moze i ma na 46 lvl ale.. on ma zwykłą:) wiec to ssak ubierze na 53lvl a niessak na 57:) a przy dropieciu pierscionka z moja latwoscia na 44 juz by sie dalo ubrac czy tam 45:P

No i dropić teraz db antyczne kosy korbacze lub halabardy:):)

2,088

Wednesday, July 8th 2009, 10:51am

A Wam co odbija ?
Tak sie nieszczy top co ? Caly server na mnie
Tylko tak potraficie.

2,089

Wednesday, July 8th 2009, 11:00am

chamstwo za chamstwo.
sam przez to przechodziłem.

PataPon

Stajyer

Mesajlar: 163

Konum: Wolne Miasto Gdańsk

  • Özel mesaj gönder

2,090

Wednesday, July 8th 2009, 11:46am

tak właśnie tak obiecuje że na 4 strefie się nie skończy :*
R1 Konstantinopolis : Patka

2,091

Wednesday, July 8th 2009, 5:48pm

trzeba właśnie znaleźć kogoś kto by chciał przejąć kwadrat seniora w 4 s .

wymagania :
musi być w V ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,092

Wednesday, July 8th 2009, 6:45pm

co cieszysz jape gwyn .
masz moj klocek
ten ktory jest za tym zeby samemu budowac ukradł mi klocek .
kilka set tys masz na plus

2,093

Wednesday, July 8th 2009, 8:20pm

...
Ty masz konto po solmyrze i klocek tak samo miałeś .
Pokazałeś jakie są twoje umiejętności tworząc konto Anubis. Nie potrafiłeś się nawet do 30 przebić .
Dostałeś konto na którym wszystko już miałeś . Najlepsze eq klan Top1 a mimo to pokazałeś nam jak
to wszystko zaprzepaścić. Nie umiesz sobie dać rady i pewnie stąd ten twój opis na gg
" Oddam konto Top 3 na tr "

Pokaż nam jaki jesteś wielki rozbudowując Vs którą dostaniesz w najbliższym czasie.
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,094

Wednesday, July 8th 2009, 8:21pm

biedny chłopiec po bierzmowaniu taki jest wzruszający teraz jak mi przykro, że taka krzywda cię spotkała...;( dlaczego oni tak cię skrzywdzili??? może dlatego, że jesteś dzieckiem i się jarałeś cały czas i groziłeś nam pustakami. Powiedziałem ci czasem słońce, czasem deszcz. Może Gwyn jest kilka tysięcy do przodu ale nawet jeśli wolę żeby to on był niż ty, który swoje konto dostałeś za darmo. Solmyr na nie pracował nie ty, ty nie zrobiłeś praktycznie nic więc tak samo może Gwyn korzystać z tego kwadratu jak każdy inny może Solmyr chciał żeby wszyscy się jego pracą cieszyli? Tak mi się wydaję. Miłej gry w piątej strefie zawsze będziesz mógł zadania nadrobić z V :P
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,095

Thursday, July 9th 2009, 12:53pm

Gwyn swoj post powinien edytowac bo juz mu pisałem na temat tego klocka jak go rozbudowałem wieć... ale nie bd 2 raz sie wypowiadać

zajaraliscie sie ,wykorzystaliscie wytuacje w ktorej wyjechałem i nie było tutaj mojej winy o czym każdy wie dlaczego klan sie rozpadł

gadacie tylko ze to moja wina a zadnego prawdziwego argumentu nie mozecie podac

kumple sie zebrali i mocni sa

do spania

2,096

Thursday, July 9th 2009, 1:18pm

nie rozbudowywałeś ty, tylko solmyr, ty dostawiłeś rynek na 3 i jakieś tam głupoty.
i miałeś zastępce wspaniałego, czemu on nie utrzymał klanu??

2,097

Thursday, July 9th 2009, 2:49pm

Zepsułeś tylko Solmyrowi konto. Nic praktycznie nie włożyłeś w nie. Solmyr nas odsadzil sporo dlatego byłeś lepszy przez jakiś czas i jarałeś dupę z tego. Z czasem spadałeś i już nie byłeś takim bogiem. Byłeś dobry dzięki Solmyrowi a sam nie dałeś nic... Więc nie mów, że potrafimy tylko rozwalać czołówkę wszyscy vs 1. Bo ty nie jesteś czołowką, ty byłeś pod 30 i jesteś anubis.
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,098

Thursday, July 9th 2009, 3:04pm

Wolne żarty .
To chyba jasne ze nie mam jak sie rozwijac skoro mnie tak traktujecie

I pusta glowo zauważ że wyjchałem na tydzień to chyba normalne ze opadłem w rankingu <hahaahahha> boze co za idiota.

2,099

Thursday, July 9th 2009, 3:17pm

Ty jesteś beznadziejny nie umiesz w to grać. Widać jak grałeś wcześniej to byłeś 40. Umiesz tylko kraść pr i dzięki temu się rozwijać dzieciaku. I debilem to jesteś ty więc uważaj co mówisz smarkaczu.
I zauważ, że ja mam 8 dni opóźnienia do wszystkich prawie + dwa dni bana za niby zasiadanie z Mnilem. Więc 10 dni straty i jakoś nie narzekam tylko gram i nie potrzebowałem kraść. I może nie dlatego wszyscy od ciebie odeszli, że my ich niby wykradliśmy tylko dlatego, że mają tobie swoje zdanie tak samo jak każdy tutaj. Zasłużyłeś sobie na to.
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,100

Thursday, July 9th 2009, 4:19pm

i kto tu z kim źle żyje i kto komu uprzykrza życie???

ty mnie pytasz czy oblega zdejmiemy i czy oddamy kwadrat a w tym samym czasie za plecami mi ludzi (jakże nieudanie) próbujesz zabrać i skłucić ich ze mną.
jesteś jak żmija, a tak grając sympatii sobie nie zbierzesz.