Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

3,741

Monday, July 12th 2010, 2:56pm

Dla ludzi NIE grających aktywie na serwerze tureckim zakaz negocjacji z naszym opem - Caen'em :)

3,742

Monday, July 12th 2010, 10:37pm

ja nie negocjuję tylko się pytam ;P
a wrócić moggę w każdej chwili ;)
The end ;(

3,743

Monday, July 12th 2010, 11:34pm

ja nie negocjuję tylko się pytam ;P
a wrócić moggę w każdej chwili ;)



to na co czekasz ? ;>

3,744

Tuesday, July 13th 2010, 11:07am

odpowiedź jak widać ;P
The end ;(

3,745

Tuesday, July 13th 2010, 9:24pm

A tatek jaki bierzesz ? ;)


Nie wiem, myślę ciągle nad tym.

3,746

Wednesday, July 14th 2010, 9:41am

Polecam Mnicha, będziesz oryginalny :D

3,747

Wednesday, July 14th 2010, 11:37am

mnicha?? ;d
chyba nie...aczkolwiek Caen i pewnie nim by dał radę ;P ja grałem mnichem ale on jest do bani szczerze ;/

polecam zabójce ;P no chyba że Caen postanowi znowu palną albo dystansem zagrać ;)
chociaż nie pamiętam aby kiedyś dystansem grał xd
przynajmniej nie na R2 i R9 ;p
The end ;(

3,748

Friday, July 16th 2010, 6:34pm

Caen !
Jako Pan tego serwa, ja biedny jej mieszkaniec niosę do ciebie jedną, małą prośbę.
A mianowicie chodzi o to, by każdy fenek na ekspie miał 800 żyć mniej. Bo zawsze tyle jemu zostaje na koniec bitwy.
Z wielkim szacunkiem i nadzieją pozytywnego rozpatrzenia wniosku NieCiemniak.


Przy okazji składam należny Ci szacunek i daję mały prezent w postaci słów: Piwo w lodówce.

:D

Edit: Literówka.

3,749

Friday, July 16th 2010, 11:20pm


Przy okazji składam należny Ci szacunek i daję mały prezent w postaci słów: Piwo w lodówce.


Ło, aż mi w głowie zaszumiało.

Niestety, z powyższą prośbą musisz się zwrócić do odpowiedniej instytucji, którą jest Wydział Dostosowywania Gry pod Niedoskonałości Postaci, Biuro Ssania na Ekspach, w Departamencie Pobożnych Życzeń.

Powodzenia :)

3,750

Saturday, July 17th 2010, 10:07am

Po pierwsze to mogłeś dać mi skierowanie, żebym miał większe szanse.
Po drugie, liczyłem, że jako Pan tego serwera więcej możesz zdziałać.
Po trzecie, trochę się zawiodłem. :D

3,751

Saturday, July 17th 2010, 5:09pm

skierowanie w deche ;D

ps
caen
skroc mi tego bana
to rozkrece ten serwer trochu ;D
The end ;(

3,752

Saturday, July 17th 2010, 5:41pm

Nie ma takiej opcji. Nie skraca się podwójnych banów stałych.

W dodatku wielokrotnym recydywistom, kręcącym na wszelkie możliwe sposoby.

3,753

Saturday, July 17th 2010, 6:05pm

załóż nowy konto - nie problem

3,754

Saturday, July 17th 2010, 7:39pm

Nie ma takiej opcji. Nie skraca się podwójnych banów stałych.

W dodatku wielokrotnym recydywistom, kręcącym na wszelkie możliwe sposoby.


co????
czy ty wiesz co piszesz?? od keidy ja prowadziłem recydywę? kiedy w ogóle miałem multikonto chociażby??
no? weź to mi wytłumacz chociaż...chociażpo taki BW TEAM nie sądzęaby nawet to potrafili...
The end ;(

3,755

Sunday, July 18th 2010, 12:03am

Proszę Cię... Ja dokładnie wiem co piszę.

Łamałeś regulamin na wszelkie możliwe sposoby, od multikont po push. Jednocześnie z banem na poprzednie konto na TR dostałeś bana na wszystkie serwery za recydywę na polskim forum. To nie ja kłamię i kręcę na każdym kroku, panie Neostrada w Kanadzie, więc to nie ja muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem.

Pierwsze co zrobiłeś po otrzymaniu bana, to próbowałeś mi nakłamać bezczelnie ile wlezie. A potem dostałeś kolejnego bana stałego, od C47. W dodatku logowałeś się na trzecie konto, udając jednocześnie że nie jest Twoje i nie pamiętasz do niego passów.

Więc nie, nie ma żadnych podstaw do odblokowania któregokolwiek z Twoich kont.

3,756

Sunday, July 18th 2010, 3:33pm

o...proszę, proszę ;)
co za wytłumaczenie ;) wiesz co? Zgoda...przynam się...miałem 2 (max 3) chwilowo kont na polskim forum (przez ok. 2tygodnie)...Ale potem po prostu zrezygnowałem z nich i porzuciłem to 1 czy tam 2 konta.
Ale wasz C47 musi postanowić na swoje...bo ja kogoś on nie zbanuje w danym dniu to po prostu staje się chory... I wstawił stałkę + ostrzeżenie że jak się jescze raz coś takiego powtórzy to da mi bana na IP...

bo te Wasz "ReGuLaMiN" którego sami nie przestrzegacie. Mogę się z tobą założyć że każdy gracz który rejestruje się na BW nie czyta regulaminu a go po prostu zaznacza że przeczytał

To jest tak samo ja z pushem waszych znajomych z reala/gry

Rayneven spushował leg korbacz samobojcy (ds +0) o ok 15-20 kd bo wyceniany był na 30-35kd a poszedł za 50kd
następnie było zgłoszone do operatora że jest to push ewidentny!!
A co na to nasz szanowny operator?


Alıntı

Dałbyś sobie spokój topowa broń dla berka wbita na ds nie widzę tu pushingu

oraz

Alıntı

Pozwole sobie nie komentowac tych wyliczeń

Źródło: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=848958


I to ma być KUR*A SPRAWIEDLIWE??? JA ZA TAKIE COŚ (czy chociażby NieCiemniak) DOSTALIBYŚMY BANA STAŁEGO BEZ MOŻLIWOŚCI ODBLOKOWANIA.
BO PO PROSTU JA ZBANUJECIE I JAKIŚ GRACZ DA WAM POPRAWNY ARGUMENT ŻE NIE MACIE RACJI I JESZCZE NP JEGO KOLEDZY NAPISZĄ ŻE NEI MACIE RACJI TO ROBICIE TAK, ŻE NAPISZECIE : koniec spamu zamykam I TYLE... JAK TO JEST BW TEAM TO JA JESTEM CHYBA Z KOSMOSU.

WEŹCIE SIĘ STYRZELCIE POŻADNIE W MORDE ALBO W ŁEB I WTEDY PISZCIE... Albo po prostu zamknijcie serwer i tyle... Bo nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Bo mnie te Wasze psoty denerwują... To że niektórzy gracze mają z wami znajomości to nie znaczy że mogą sobie robić co chcąi pushować się...

Bo to że ten pajac (ray) jest twoim kolegą z klanu na R2 to od razu piszesz na PW do C/K_J albo po prostu mówisz im żeby go nie banowali...

tak samo było ja przegrywaliście z nami wojne na R2 (tak jakby przegrywali)... Zauważyliście że nie ma waszej dłużej przewagi i że my też potrafimy wygrywać z klanem TOP1 i [b]zaczęliście nas prowokować abyśmy dostali bana
Niestety udało się to i wojna zostałą przez was wygrana (czego żałuję...ale to było...nie ma co wracać)

Mogę się założyć że jakbyście nie prowokowali nas (SPARTY) to wojna byłaby potem bardziej wyrównana i dostaliśbyście więcej bęcków :) ale...

Pozdrawiam i miłego czytania ;]
The end ;(

3,757

Tuesday, July 20th 2010, 12:57am

Niestety Caen ma tu rację :(

Przykro mi...

3,758

Tuesday, July 20th 2010, 10:10am

a niech ma...jak nie potrafi się przyznać to niech ma i niech się cieszy...
Ulżyło Caen?? a może cieta wiadomość zamurowała i nie chcesz nic odpisać?? Skąd ja to znam? A wiem...To tak jak z C...Gdy dał koledze bana za push...A kolega siedział na urlopie 3tydzień... Gdy poszła do C wiadomość to napisał jakieś pierdoły...Takie jak on potrafi,czyli: "Był ewidentny push. A dowodów nie muszę ci pokazywać"

i temat zamykam... To ma być BW TEAM? To jest jakieś gów*o a nei BW TEAM!!!

Pozdro i spadam na urlop ;) Bo jadę z rodziną nad ocean...wole spędzić wakacje z rodziną nad oceanem niż jak te obiboki 24h/7 dni w tygodniu przed kompem,a i tak większych korzyści nie przynoszą...

Pozdrawiam i udanych 2 tygodni :)

NieCiemniak i DonJuan ->życzę kolejnych blaszek i udanych dropów jak nabardziej wartościowych :P speedy,preka siewcy itd
The end ;(

3,759

Tuesday, July 20th 2010, 2:46pm

Ulżyło Caen?? a może cieta wiadomość zamurowała i nie chcesz nic odpisać??

To chyba Tobie ulżyło :) Tyle jadu w sobie chować, takiego grzecznego udawać... "Fajny jesteś Caen, co tam na serwerze, może na meduzę pójdziemy?"... Tyle lizusostwa i udawania naprawdę musiało Cię drogo kosztować. Dobrze jest w końcu wyrzucić tę żółć z siebie, nie? :)
Nie mam obowiązku komentować Twoich wypocin. Które btw "cięte" to były chyba przez emo.
Odpisuję Ci jeśli mi się chce i kiedy mi się chce.

a niech ma...jak nie potrafi się przyznać to niech ma i niech się cieszy...

Potrafię się przyznać do tego że mam rację. I się cieszę.

o...proszę, proszę ;)
co za wytłumaczenie ;) wiesz co? Zgoda...przynam się...miałem 2 (max 3) chwilowo kont na polskim forum (przez ok. 2tygodnie)...Ale potem po prostu zrezygnowałem z nich i porzuciłem to 1 czy tam 2 konta.

Do niczego nie musisz się przyznawać, bo ja Twoją historię znam ze szczegółami. Tu, na polskim forum, na R2. Wszystkie kretyńskie komentarze, wszystkie multikonta prowadzone na r2, bluzgi wysyłane do ludzi, wykradane konta. Wszystko jest udokumentowane.


bo te Wasz "ReGuLaMiN" którego sami nie przestrzegacie. Mogę się z tobą założyć że każdy gracz który rejestruje się na BW nie czyta regulaminu a go po prostu zaznacza że przeczytał

I to jest niby moja wina, że ktoś nie potrafi czytać? :rolleyes:

Resztę bzdur które wypisujesz mógłbym skomentować, bo Twoje pożal się Boże zarzuty są śmieszne (C47 jest be bo wlepił Ci bana, gdzie PRZYZNAJESZ że złamałeś regulamin, a KJ bo przy ustalaniu wartości przedmiotu nie brał pod uwagę wycen sprzed roku :rolleyes: ) ale nie zamierzam się tłumaczyć przed moralnym zerem.
To mnie zawsze bawi najbardziej, jak ludzie którzy kłamią, oszukują, bluzgają i wyłudzają, którzy łamią regulamin na wszelkie możliwe sposoby, złapani za rękę nagle stają się obrońcami moralności pałającymi słusznym gniewem...

P.S. Uprzedzam lojalnie, możesz wyrażać swoje opinie, możesz pisać o czym Ci się podoba. Ale chamstwa tolerować nie będę, jeśli nie przystopujesz z tonem swoich postów to skończy się to dla Ciebie banem również tutaj.

3,760

Tuesday, July 20th 2010, 3:45pm

o założę nowe konto? :)
Czyli co? odbierasz mi już skomentowanie waszego nieróbstwa? To znaczy że jak powiem np (nei bierz tego do siebie) żeście kretyni to mi zbanujesz za 1 słowo konto na TR?? bo nie zrozumiałem za bardzo ;]

Dodatkowo (kolejny mój komentarz;])

Alıntı

Do niczego nie musisz się przyznawać, bo ja Twoją historię znam ze szczegółami. Tu, na polskim forum, na R2. Wszystkie kretyńskie komentarze, wszystkie multikonta prowadzone na r2, bluzgi wysyłane do ludzi, wykradane konta. Wszystko jest udokumentowane.


Jakie tam multikonta? Chłopie... opanuj siębo sam z siebie robisz pośmiewisko ;)
Ja multikont na R2 nie miałem... Owszem...grałem z bratem przez to samo IP ale zgłosiłem... może nawet jeszcze mam na e-mailu to ci zeskan wkleje.
Po 2: Ja do ludzi bluzg nie wysyłałem ANI JEDNEJ Jedna jedyna wysłana wiadomość była na r9... Gdzie koleś zasłużył... STARAM SIE PANOWAĆ NAD SWOIMI EMOCJAMI... Owszem w domu czasem sięwnerwię...ale tylko w domu...
Co do złodziejstwa kont... Kiedyś ukradłem 3 konta... Ale zobacz sobie w tych dokumentach ile mi skradziono kont... Dobra, ułatwię ci... 7 skradzionych kont w tym 2 konta odzyskane dzięki Sejanowi... A K_J i C47 se jaja robili i temat zamykali... Po Sejanie widać było że się starał pomóc graczowi... Po reszcie nie... Tamci chcieli tylko zbanować i mieć spokój... A nóż może on znowu założy postać i dostaniemy kaski i go znowu zbanujemy?


Tyle z mojej strony
Uciekam na wakacje

Udanych wakacji,miłego grania dropów dobrych i exp udanych życzęwszystkim (w tym też administracji i Caenowi)

Pozdrawiam
Tou
The end ;(