Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

41

Monday, October 19th 2009, 1:52pm

No i nie bedzie porzadnego bunkra na servie :// i odpadnie z serva kilka fajnych itemkow(a wiesz ze tu malo dropi)

trudno niech bedzie : )

co i jak Panie Caen ? ;] , moze zaczniemy od odbanowania i przekazania itemkow (jest juz administratorskie?)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Sarcana" (Oct 19th 2009, 3:58pm)


42

Tuesday, October 20th 2009, 5:39pm

Przedmioty, które mają trafić na konto administratorskie:

Sarcana:

İyi Kaplansı Miğfer
Elmas Bilezik
İyi Kan Kar Maskesi
Orkide Bluzu
İyi Kıvrık Fular
İyi Kemik Bıçak
İyi Öldürücü Şort
Ceza Bareti
Gece Eteği
İyi Kan Yüzüğü
Kaplansı Sessiz Haraket Pantolonu
Şamanist Bluz
İyi Reaksiyon Tatar Yayı
Şans Kolyesi
İyi Klan Meci
Yakut Şans Yüzüğü
İyi Rünik Şapka
İyi Elmas Bilezik
İyi Öldürücü Miğfer
Złom: 43

Sizia:

İyi Güneşsel Kusur Bileziği
İyi AK-47
İyi Sertleştirilmiş Çoban Şapkası
Elmas Kolye

Ponadto już we własnym zakresie musicie ustalić, który z was ma jaki sprzęt drugiego i się z niego rozliczyć między sobą.
Chcę żeby było bardzo jasne - do momentu gdy w/w sprawy zostaną uregulowane, nie możecie przeprowadzać żadnych innych wymian handlowych.

43

Tuesday, October 20th 2009, 5:43pm

ofka złozona, nie ma możliwości kupienia jakoś tych itemków, bo jest ich bardzo szkoda.
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

44

Tuesday, October 20th 2009, 5:45pm

Nie ma takiej możliwości. Była możliwość ich kupienia z konta Gwyna, zamiast tego wybraliście próbę przekrętu.

45

Tuesday, October 20th 2009, 5:58pm

A może tak jeszcze pobawisz się w transakcjach, bo mam w historii handlu ale tak namieszane, że nic nie wiem
R1Konstantinopolis: Sizia
ID: 78

46

Tuesday, October 20th 2009, 6:34pm

O boze trzeba ogarnac

Caen ofka wisi :)

47

Tuesday, October 20th 2009, 6:45pm

To juz wszystko? zlomu mam 17.

edyt:

Gwyn prosił mnie juz troche temu o skasowanie jego konta. jest mozliwosc ??tylko nie wiem czy pamietam pasy hehe
wejde i skasuje tylko , okres ochronny byl zakonczony chyba

48

Tuesday, October 20th 2009, 6:57pm

Chłopaki, albo się pytacie albo robicie. Bo teraz mi zaczęliście mieszać w połowie sprawdzania :P

Ale z tego co widzę wszystko wróciło gdzie miało.

Sarcana - co do złomu - możesz uregulować w PR albo czekam do końca tygodnia na ofkę ze złomem.

Nie ma możliwości wejścia na konto Gwynebleidd.

49

Tuesday, October 20th 2009, 7:02pm

Uhuhum , wlasnie dalem w staty kurDe :DD

do konca tygodnia??

A mozemy zrobic tak ze jak uzbieram to oddam , nie bd sprzedawał zlomu tylko caly czas zbieral :P

50

Tuesday, October 20th 2009, 7:14pm

Nie możemy.

51

Tuesday, October 20th 2009, 7:18pm

W takim razie do konca tygodnia postaram sie kupic zlom....A jaka stawka jest za zlom u Ciebie?

52

Tuesday, October 20th 2009, 8:11pm

Z tego co widzę cena waha się od 50 do 65pr. Myślę że możemy przyjąć 50.

53

Wednesday, October 21st 2009, 8:01am

2250 pr wyladuje u Ciebie jak najszybciej

Pozdrawiam

54

Friday, October 23rd 2009, 8:13pm

Caen :) ofka ; ]]