Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,681

Monday, July 27th 2009, 7:38pm

In English please, I'm not able to translate what you wrote.


Caen widzę ma kłopoty ze zrozumieniem tureckiego :D tak jak my :D

swoją drogą czasami piszą do mnie na pw w grze i ni hu hu :D więc mogą bezkarnie obrażać, grozić a ja i tak nie zrozumię :D

ma ktoś jakiś translator z tureckiego na polski ? :D

2,682

Monday, July 27th 2009, 7:40pm

Żaden transaltor ani słownik który udało mi się znaleźć i to nie tylko polski ale też angielskie, nie dał rady temu co tam jest napisane :/

2,683

Monday, July 27th 2009, 7:45pm

może to nie jest po turecku hehe :D kto to wie

osiolek

Misafir

2,684

Monday, July 27th 2009, 8:02pm

... często się zasiadali,...
Do Caen:
Jak zdefiniować zasiadanie?
Czy jeżeli gram z bratem i co chwile się zmieniamy żeby każdy był szczęśliwy to już jest zasiadanie?

2,685

Monday, July 27th 2009, 8:05pm

Nie. Chyba że tego typu sytuacje to jedyne występujące, wtedy jest to co najmniej podejrzane. Ale Ty mówisz o sytuacji gry z jednego komputera, która jest trochę czym innym.

osiolek

Misafir

2,686

Monday, July 27th 2009, 8:11pm

Czyli za cos takiego dostane banana czy to jest legalne?
No i w takim przypadku mozemy handlowac miedzy soba czy to tez jest zabronione?

2,687

Monday, July 27th 2009, 8:19pm

Możecie grać, mogą się wam zdarzać takie sytuacje, możecie ze sobą handlować pod warunkiem, że nie będzie pushu. Nie może tylko jedna osoba grać na obydwu kontach, a uwierz mi, to widać.

osiolek

Misafir

2,688

Monday, July 27th 2009, 8:26pm

możecie ze sobą handlować pod warunkiem, że nie będzie pushu
Czyli pozyczki na 90 zgloszone do operatora sa mozliwe?

2,690

Monday, July 27th 2009, 8:54pm

a jakiego translatora używasz?? tego też próbowałeś ?? http://translate.google.com/?hl=pl#
też nie wszystko tłumaczy ale jest jednym z lepszych
edit:
do Davida obejrzałem już 55 odcinków Naruto i muszę przyznać że :thumbup: fajne :thumbup:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Krilan" (Jul 27th 2009, 9:24pm)


2,691

Monday, July 27th 2009, 9:28pm

co to za film ten naruto ? może kryminał jakiś ? jak tak to ściągnę i będę oglądał

2,692

Monday, July 27th 2009, 10:17pm

to anime :P
i bynajmniej nie kryminal...
ale dales troche ciala zezlo ze takie cos ogladasz...
choc w sumie zeby druga serie ogladac trzeba przez ten shit z pierwszej przebrnac, fakt...
jezeli juz o tasiemcach (anime 50++ odcinkow) mowa, to obejrzyj Bleach`a, moim zdaniem najlepszy, a i przedzial wiekowy nieco bardziej odpowiedni ;)
z klasyki:
- Death Note - kryminal jak najbardziej, aczkolwiek z jedna niespodzianka, mianowicie notatnikiem do ktorego wpisuje sie nazwiska, co powoduje smierc zapisanych osob, polecam, naprawde genialne samo w sobie, a intryga prowadzona przez glownego bohatera i L jest niesamowita (2 seria mocno srednia...)
- Code Geass - bardzo udana kopia DN`a, aczkolwiek nie ma tu notatnika a... jest cos zgola innego ;), na pewno tez warte obejrzenia, duzo mniej mroczne anime ktore rozgrywa sie w niedalekiej przyszlosci, generalnie juz dla ludzi a nie maniakow :P
- Fate/Stay Night - no to juz mocno zrypane anime dla fanow niecodziennych rzeczy, choc takowoz warte polecenia, jest tu nad czym pomyslec, przynajmniej pod koniec... fabule trudno opisac, choc mozna powiedziec ze jest to pojedynek 8 (chyba :P) magow oraz ich przyzwanych z kart postaci w realnym swiecie dzisiejszych czasow... o tyle ciekawe ze walka ta jest w miare skryta a dla bohatera (jak i widza) zasady niejednoznaczne i niejasne...
- Full Metal Alchemist - klasyk klasykow, anime wygladajace jak dla dzieci, aczkolwiek po parunastu odcinkach czlowiek mysli nad dodaniem znaczka 18+... tutaj jest naprawde nad czym pomyslec, sledzac los 2 glownych bohaterow i braci zarazem - Edwarda i jakiegos tam drugiego :P, ktorzy probowali wskrzesic swoja matke (mowilem ze nie dla dzieci :P) co spowodowalo utrate ciala u jednego a u drugiego nogi i reki, teraz szukaja kamienia filozoficznego ktory pomoze przywrocic ich dawne postacie, nie maja jednak pojecia co wymagane jest do powstania takiego kamienia...
czasami naprawde wyciska lzy, gdy okazuje sie ze bohater musi wybrac miedzy zlem... a jeszcze wiekszym zlem..., pokazujac nature ludzi... i nie tylko ludzi..., mowiac ze niczego nie mozna dostac za darmo... a czasami placac mozna nie dostac nic...
- One Piece - tasiemiec ^^ nie iwem ile odcinkow juz jest, mangi pewnie z 600, anime chyba 500++, ja jestem aktualnie przy 262 :P; przyznam ze jest to jedna z glupszych rzeczy jakie widzialem, ale miejscami tak glupia ze trudno nie wcisnac Pauzy i nie zrobic rotfla :P, choc z drugiej strony jest to na tyle ciekawie i miejscami (tylko miejscami na szczescie :P) nieglupie iz warto na pewno polecic kazdemu...

jak pominalem jakies anime to trudno, ja podalem tylko te popularne i w miare nowe, majac na uwadze iz kazdy powinien wiedziec co to jest Hellsing, oraz wyjmujac z tego spisu takie rodzynki jak Samurai Champloo, Basilisk, Ergo proxy czy Ghost in the Shell
UGK 4LIFE...
Pimp C, i`m missin` ya every day...
POLISH PLAYER !!!

2,693

Monday, July 27th 2009, 10:35pm

ok może zobaczę:) a zacząłem oglądać Naruto bo mnie David zaciekawił :)

2,694

Monday, July 27th 2009, 10:45pm

jak już jesteśmy przy anime, właśnie wzięłam się za Death Note ;] już od dawna za mną łaziło, postanowiłam się wreszcie przekonac z czym to się je ;]
jak do tej pory, podpisuję się pod tym co napisał Ixi na ten temat ;]
a teraz ide dalej zdychac, źle się czuję ;]
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,695

Monday, July 27th 2009, 11:06pm

wracaj szybciutko do zdrowia Yen :D
staram sie z oblegiem jak moge ale baty dostaniemy X(

2,696

Monday, July 27th 2009, 11:53pm

Yen nic do ciebie nie mam ale nie pierdol głupot
Jak mam nie przeklinac ? mam byc kurwa grzeczny? i patrzec z radocha jak mnie KOLEJNY RAZ ZA NIC PUSTAKUJA

a ty PATA jestes pojebana jak chuj
ja magde?
a czy kurwa JA dostałem jej klocek
david ją wybrał nie ja

i kurwa jak juz to raz a nie kurwa 2 a pozniej coraz wiecej

grzeczny bylem przez ostatnie 2 tygodnie
i chuj to dało,widac ze gwyn jest za bardzo pojebany
a inni ukrywaja swoja niechec do mnie nie wiem za co i nie wiem kto jest tu kim
nie bede przepraszał bo nie mam za co.
za bluzgi?
a co mam kurwa robic? skakac z radosci ze dostaje kolejny raz pustaka za nic?
ehh
Wybrałem Magdę bo miałem do wyboru siebie, Gwyna albo PataPon no to strasznie dziwne:D ładny język:D Widzę, że ostro pojechałeś z tym Naruto ja jestem na 338:) ale Ty i tak szybko jedziesz. 338 tzn, że już Naruto Shippuuden:)
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "David" (Jul 28th 2009, 12:00am)


2,697

Tuesday, July 28th 2009, 12:13am

wracaj szybciutko do zdrowia Yen :D
staram sie z oblegiem jak moge ale baty dostaniemy X(

weź mnie nawet nie denerwuj, bo źle się czuję, słuchaj co ci chaos mówi, sit czemu nie wrócił? ja mam bloka, będę rano, a ty się zbieraj i walcz. co to za klan? wszystkie oble będziesz poddawał? wiem, tydzień mnie tam nie było to marazm i stagnacja, kurde, walczymy ;]
no... to ide dalej zdychac ;/
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,698

Tuesday, July 28th 2009, 12:20am

wiem o co chodzi tylko ze k... sam zalatwialem posilki i tez troszke sie poknocilo u mnie i za dobrze nie jest jak bylem wczesniej i od 20 caly czas 5 osob tylko on bylo wiec ja chce walczyc nawet bloki na nich poslalem nie krece sie Yenka a sit nie wiem czemu nie wrucil

2,699

Tuesday, July 28th 2009, 12:46am

a ja tam bajek nie oglądam już od dawna :)

2,700

Tuesday, July 28th 2009, 12:50am

a ja ogladam bakugany i pokemony i pepe :D :D :D