Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2,501

Saturday, July 25th 2009, 10:24pm

dobra ale sie naczytałem, wysyp postów kurde xD
Patka wcześniej już powiedziałem że prki na pewno ci oddam o to sie nie martw. :thumbsup:
David jeżeli chcesz nadal grać to proszę jakoś przeżyje grę od początku :)

2,502

Saturday, July 25th 2009, 10:24pm

no chyba jasne, że Cristiano jest najlepszy;)

i brzydki jak 100 nieszczęśc xD
takie moje subiektywne odczucie^^
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,503

Saturday, July 25th 2009, 10:25pm

u david się wkurzy jak to przeczyta ...
tylko bez bluzgów david ...
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,504

Saturday, July 25th 2009, 10:25pm

ceee Cristiano jest brzydki weź oglądałem kiedyś 25 najseksowniejszych kobiet i facetów ze sportu to Cristiano był 1 Yen. Nie nie chce dalej grać Zezlo:) Gwyn jakie wyznania:D
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "David" (Jul 25th 2009, 10:36pm)


2,505

Saturday, July 25th 2009, 10:27pm

A według mnie cristiano może jest i dobry ale szpaner :D
wole ETO!!!! :thumbup:

2,506

Saturday, July 25th 2009, 10:28pm

wee szpaner to jest beckham
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,507

Saturday, July 25th 2009, 10:28pm

ja napisałam tylko że jest brzydki :D nie, że źle gra xD david go chyba podziwia za grę nie za urodę :D nie powinien się bardzo bulwersowac :D
.
.
.
a co do rankingów, to jest dopiero subiektywizm ;] przyjrzyj się kiedyś boskiemu Cristiano na zdjęciach bez photoshopa :D dziobak :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,508

Saturday, July 25th 2009, 10:29pm

david się po prostu z nim utożsamia ;)
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,509

Saturday, July 25th 2009, 10:29pm

wee szpaner to jest beckham

on też :)

2,510

Saturday, July 25th 2009, 10:30pm

david się po prostu z nim utożsamia ;)

ja myślałam że david jest z natury elfim łucznikiem :D
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,511

Saturday, July 25th 2009, 10:31pm

jest elfim łucznikiem z twarzą ronaldo. takie połączenie .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,512

Saturday, July 25th 2009, 10:31pm

ahahahahhaah xD makabra xD
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,513

Saturday, July 25th 2009, 10:32pm

Yen ile juz masz krwi :) bo tu sie idzie nachapać jak widze ^^ sam mam już ponad 120k

2,514

Saturday, July 25th 2009, 10:32pm

nie no żartuję . Ja też go lubiłem jak grał w Utd oczywiście .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,515

Saturday, July 25th 2009, 10:33pm

na ja mam coś koło 100k, nie pamiętam dokładnie :D ale rzeczywiscie, dużo tego w cholerę^^
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,516

Saturday, July 25th 2009, 10:34pm

To kiedy wbijacie do top 50 ??
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,517

Saturday, July 25th 2009, 10:35pm

jeszcze ze 2 strony w rankingu^^
Yenna ;)
"Dookoła narasta krzyk, taki, jakiego nie słyszała nigdy dotąd. Co trzeba zrobić człowiekowi, by tak krzyczał?... Strach. Obezwładniający, paraliżujący, duszący strach."

2,518

Saturday, July 25th 2009, 10:35pm

hahahah no dzięki :D z elfiego łucznika mam umiejętności posługiwania się łukiem a od Cristiano umiejętność gry w piłkę nożną tak powiem a z urody to jest cudnym Dawidem.
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"

2,519

Saturday, July 25th 2009, 10:36pm

no to chyba że tak .
Gwynebleidd
R1 Konstantinopolis

I'm looking for Güneşsel Muska/Bileziği/Ring - i will pay very well


2,520

Saturday, July 25th 2009, 10:38pm

no to dobrze, że wszystko jasne a Ty Gwyn rozumiem, że jesteś blady jak Geralt i masz kocie oczy?
"I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you stand, Men of the West!"