Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Resmi Bloodwars Formu sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, April 8th 2009, 5:28pm

Record HP in the attack and defense

The end ;(

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Babcia_Samo_Zuo" (Apr 8th 2009, 5:37pm)

3

Thursday, April 9th 2009, 11:11am

waouhh HP 214 defense!

and tell me that I 110 ^^ (at lvl 4)
I'm not English, so if you want me do the talking in french please, thank you

Yani, eğer bana lütfen Fransızca olarak konuşuyorum teşekkürler yapmak istiyorum Türkçe değilim

5

Thursday, April 9th 2009, 11:39am

GOOD GAME !!

Yani, eğer bana lütfen Fransızca olarak konuşuyorum teşekkürler yapmak istiyorum Türkçe değilim

6

Thursday, April 9th 2009, 1:01pm

The end ;(

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Babcia_Samo_Zuo" (Apr 9th 2009, 1:41pm)

7

Friday, April 10th 2009, 7:20pm

RE GOOD GAME !!!!!!

10

Sunday, April 12th 2009, 3:02pm

321 ????? this is a king ;)

11

Sunday, April 12th 2009, 5:24pm

C'est facile, c'est un seigneur des bêtes :D :P

12

Monday, April 13th 2009, 7:04pm

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "rudy102333" (Apr 13th 2009, 10:09pm)

13

Monday, April 13th 2009, 9:18pm

This is TURKIS SERVER... Only Turkish or if you are not able to speak Turkish then, you may use English... Other languages are not acceptable for this server...

Please remeber this ---> 4 WARNS = BAN

P.S: This message is acceptable for the WARN!!!
r1: TNT (OP) - BW Team