Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, September 9th 2011, 2:38pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

hahaha, jeszcze tu gracie? xd

Wednesday, April 14th 2010, 7:50pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Caen" Alıntı sahibi "DonJuan" Hmm jest tu admin wogóle...?? Wiecie co ? Operator weź z sushim i konradem pogadaj i zróbcie zmiany na tym serwie. Zróbcie z niego coś na podobę hardcore.. tylko że limit 3-4konta na gracza może być bez premium ( wymagane premium na conajmniej 1 koncie) bo normalnie tu tragedia jak jest 30 ludzi aktywnych to to full jest Nie sądzę by była taka możliwość. Wprawdzie życie życiem, ale to jednak ma być serwer dla Turków a nie eksperymentalne poletko dla ...

Tuesday, April 13th 2010, 6:39pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

prawdopodobnie nie wiem za co... a nasz nie-babcia Yen to już zna

Monday, April 12th 2010, 9:35pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

Yen dostała tam bana...

Monday, April 12th 2010, 7:59pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

Jasne, że pamiętam. Po co się skasowałem? to spójrz teraz jaki błąd popełnił Gwyn, kto dostał jego konto... Zwyczajnie mi się znudziło i wróciłem na polski serwer edit/ Zapraszam na r6

Monday, April 12th 2010, 6:58pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

próba odwrócenia uwagi:0 + edt - to edycja a Ty nic nie edytowałeś jednak zostanę tu trochę, bo trzeba mieć chociaż w tym tygodniu jakąś odskocznię,a nie ciągle zastanawiać nad katastrofą...

Monday, April 12th 2010, 6:31pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

"kolega", dlatego udaje że mnie nie zna dobra, nie chce tu dyskutować, bo wiadomo kto piszę z konta Toushiro, na razie, powodzenia

Monday, April 12th 2010, 6:22pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

heh, wpadłem tu na forum gdyż dowiedziałem się o istnie bash'owych rozmowach tu i widzę że faktycznie, babcia, czy tam nie babcia wrócił po raz n'ty, niczym jeden z carów ruskich Nasz wspaniały Admin Caen może łatwo to sprawdzić po ip z jakich kont kiedy pisano posty, czy logowano się w grze, ale wątpię żeby miał jeszcze na to ochotę, bo ja po takiej ilości przekrętów już dawno dałbym sobie spokój Tymczasem powodzenia na Tr, niech moje itemy dobrze Wam służą

Monday, April 12th 2010, 5:55pm

Yazar: Mnil

CLOSE

yeah, U are amazing that U take item from my deleted account almost for free. U are unbelevable player, really, Congratulations!!! 600k!

Monday, February 22nd 2010, 9:30am

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

bo się jara na pr i ma parcie na topke. --------------------------- D adra d speed d pająki tygrysie nocki demony, niestety ciągle tylko dobre ;/ staty mam najlepsze na serwie, podobnie drop

Friday, February 19th 2010, 4:37pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

i nic już na nim nie robię, żeby został taki sukces na r3 nie gram, za to na r6 mój nick to Star

Tuesday, February 16th 2010, 6:54pm

Yazar: Mnil

Wulgar msg.

thank You.

Monday, February 15th 2010, 11:16pm

Yazar: Mnil

Wulgar msg.

http://r1.tr.bloodwars.net/?a=msg&do=view&mid=1058756&type=2 http://r1.tr.bloodwars.net/?a=msg&do=view&mid=1058766&type=2 Polsko-Niemieckie pojednanie +for explaine: He is broker of all clan rules...

Sunday, January 31st 2010, 10:01pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

mówiłem że motywacji naszym nie starczy... Francja pokazała klasę.

Sunday, January 31st 2010, 12:14am

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

tia, dali ciała...

Sunday, January 24th 2010, 11:16am

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

to tanio, ale mój ring nie jest na sell...

Sunday, January 24th 2010, 12:09am

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

zwykłe to z 6k całość myśle... Q ma na sell.

Saturday, January 23rd 2010, 8:44pm

Yazar: Mnil

Topic dla Polaków

właśnie bo już nawet ja się gubię