Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, October 22nd 2009, 6:22pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

yen, napisz do mnie na gg, bo mi lista padla, a mam robotke dla ciebie

Tuesday, October 20th 2009, 1:47am

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

hehehe, mialem miejsce na jeszcze jednego i liczylem sie z tym pilnowalem tylko zeby tym czwartym nie okazal sie +1 za offence no to nam sejan zbanowal jak to okreslil mi tecla na pm 'elite'

Monday, October 19th 2009, 10:12pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

ehhh Caen, nie musiales mi dwoch (no dobra, musiales.. ) warnow dawac i dzieki za obrone TID`a, jako ze jest naprawde uczciwy, a jako tmod dopiero zaczyna i szkoda byloby zeby szybko skonczyl jak widac ludzka glupota nie ma granic, choc to wiadomo od dawna

Monday, October 19th 2009, 8:59am

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

Caen, takie pytanko do ciebie skad sie taki burak wzial jak Jinnn ? pomijajac juz geneze powstania tego humanoida, to dlaczego meczy tak innych swoimi problemami ze zdrowiem psychicznym ? wiesz w ogole cos wiecej o tym po co zalozyl ten temat Oo ??

Friday, October 16th 2009, 6:57pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

dobra, powiem prosto na turku gram dla ladnych statystyk na r10 dla bycia top a fakt ze 140 to malo zaznaczylem mimochodem... ja ciekaw jestem jak ty mature zdasz jak tego zauwazyc nie mozesz

Friday, October 16th 2009, 12:14am

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

ehhh, kazdemu z osoba by tlumaczyc... no dobrze, powiedzmy ze tym razem nie bylo to takie oczywiste no wiec, po co zrobilem sobie nowa postac :O ? zeby mi ladnie cyferki wspolgraly poza tym, co to jest 140 pielg ? mi na r10 sam spost zajal 125, bo raczyl sie pokazac jedynie 2 razy Oo

Thursday, October 15th 2009, 6:19pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

choc nie pierwszy raz, to z rzadkoscia przyznam ci racje mnil jakby anubis nie skakal to by sie nie poplakal Aktualnie budowany: SZPITAL POZIOM 2 Czas do ukończenia: 1:17:50 na r10 sie wiedzie krolewskie zycie kupie all sprzet na jakiekolwiek pielgi : O a na turku zenada... z 5 razy wapdadla zwinka na 47% i nie zaliczylo :/ jak tak dalej bedzie to mus sie skasowac i od nowa kultka postawic

Thursday, October 15th 2009, 4:04am

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

slodka sloda, ale wredna jak malo kto : O ja z takom swiniom w klanie siedzem i powiem ze sprosny swin z niego : O ale coz, moze nie kazdy swin takowy jest. o !

Wednesday, October 14th 2009, 3:39am

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

no dobra... nie lam sie, przelam sie - pozyczy ktos jakies itemki do zaliczenia zwinki :O ? z moim mega dropem mam tylko lekka bluzke, a i to dobrze : O

Friday, October 9th 2009, 9:40pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

On nawet dropa nie ma, choc oczywiscie ja i tak mam mniej dzisiejszy dzien jest ewenementem, jako ze w przeciagu 2 czy 3 wypraw smoku znalazl db szorty pastucha i db shurkien wilka ;p co mu wystarczu na splate reszty dlugow ;p a ty grasz na r10 Oo ???

Friday, October 9th 2009, 5:49pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

hehehe smok to pipa jakich malo jego szczescie ze pierwszy raz w zycu zaczalem gre jako palniak, tylko daltego on jest najlepszym bialaskiem smok to pipa nic dodac nic ujac, zapewniam ze juz nawet ty juz jestes bardziej 'genialny' niz smok

Thursday, October 8th 2009, 11:42pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

cisza jak oslem zasial macie tu fenka - pierwszy na r10, oczywiscie bez odznaki bo fenio musial mi dopalic kula http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg.…&key=ee29b38d44

Monday, October 5th 2009, 10:12pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

nie dzieki, ja gram solo :> taka minimoria ;p

Monday, October 5th 2009, 7:17pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

hyhyhy - ciekawe kto tom repe zgarnol - hyhyhy matko, mi to kupe czasu zajmie zrobienie jakiejkolwiek ekspy xD musze 4 silki wbic, bede mogl db ostra maczuge ekwipnac, a to ma takiego kopa ze hej !

Thursday, October 1st 2009, 10:51pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

wyleszczyla od krola leszczy o malo co nie kupilem dzis jastrzebiego ringa za 600 pr - slownie : SZEŚĆSET PEER BLOODWARSOWSKICH NOWYCH ale uznalem ze to by podchodzilo pod gre nie fair, wiec zrezygnowalem i nawrocilem pacjenta tararara co nie zmienia faktu ze kupilem db napromieniowana korbe za 2k a na turku mizernie idzie naprawde... znalazlem 2 palki dowodcy, db palke mocy i db okrutna, teraz z nimi latam bo nic lepszego nie ma, taki zal...

Sunday, September 27th 2009, 10:34pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

najej nierozgarnieciu to ty dobrze korzystasz powiedz tornade zeby pozyczyla dropikowi izi, przeciez na tym serwie nie ma zycia, chcesz wprowadzic jakis monopol na to ? no a farta to ma, naszyjnik i db naszyjnik lucka, db tygrysie szorty, generalnie w opor takich rzeczy dfropi jak pamietam

Sunday, September 27th 2009, 8:14pm

Yazar: Lockon Stratos

Topic dla Polaków

tam jest on a tu jestem ja

Sunday, September 27th 2009, 8:13pm

Yazar: Ixeon

Topic dla Polaków

no i to dobre szok i niedowiara, a najlepsze ze mnil niedlugo do 2s leci xD no w sumie to tam jeszcze z 80 pkt mu brak chyba, ale to juz niedlugo i tak... co za czasy... szkoda ze nie ma niczego w zk z luckiem na paluszki, to mnie bolalo

Sunday, September 27th 2009, 7:55pm

Yazar: Ixeon

Topic dla Polaków

ta, tera kazdy se wklepie lockona w wiki i bedzie wiedzial co to za nup(y) byl(y)

Sunday, September 27th 2009, 7:46pm

Yazar: Ixeon

Topic dla Polaków

http://r1.tr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=4421 Lockon Stratos - I`ll shoot `em down !