Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, January 7th 2020, 2:32pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Ja mam takie cholibcia nurtujace mnie pytanie, czy ten serwer został ograbiony całościowo z dropa ? 300 lucka 30 dni po 24 wyprawy = 720 wypraw dajmy na to ze weszło 360 (50%) a z dropu nie ma nic .... dsk szybkość wpadła Pielgi 3 akt ;/ no kurde jeszcze bardziej ograbmy ten bezlitosny serwer -.-

Sunday, July 2nd 2017, 2:32pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Ty tu dropisz jak opętany

Wednesday, August 31st 2016, 5:24am

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

runy to i ja mam: dsk run obręcz leg dsk run zbroję dsk run siłacza epik łańcuch szczescia epik ring szczescia dsk tyt szczęscia epik klan dsk przjaciel klanu

Tuesday, August 23rd 2016, 6:57am

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Znowu coś CI wpadło ? Mi ostatnio same złomy, ale nauczyłem się jednego, nie liczy się szczęście, fart postaci, klocek - każdemu w końcu dropnie, wcześniej czy później ;] Jednym po prostu te "wcześniej" lepiej wychodzi ! Więc moje zamówienia do wydropienia: Min. Dsk Tygrysi Speed chętnie wezmę dsk tygrysie preko Dsk tygrysie tropiciela lub tym podobne od 18 do 30 zwinki Jak trafisz coś daj znać. Z biżuteri: Dsk jastrzębi lewitacji/celności amulet Dsk jastrzebi młodości/lewitacji/nietoperza Oczyw...

Sunday, August 14th 2016, 6:43pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

w zasadzie nawet po to aby udoskonalać swoje własne eq

Sunday, August 14th 2016, 6:19am

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

no właśnie teraz leg dsk speed za 700k jak idzie to dobrze jest ;D

Friday, August 12th 2016, 8:06pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "sarfael" 1,5kk to ja dałem za leg dsk speeda siewca ze 400k jak się ktoś napali, orcha do 200k i chętnie o niej porozmawiam a kiedy rok dwa lata temu ? Teraz jeśli kupiłeś za tyle speeda to o jakieś 500k przepłaciłeś

Thursday, August 11th 2016, 12:41pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

ja wyceniłem siewcę na 300k ze względu na realia serwera grających kobitek jest 5-7

Wednesday, August 10th 2016, 7:20pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Up, Kto powie ile warte Leg dsk orcha i leg dsk tygrysi gorset siewcy śmierci dzieki

Monday, November 30th 2015, 9:12am

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

ciszaaaaaaa xD

Tuesday, September 29th 2015, 6:02pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Przekaż mu że go nie lubię znów mnie wykiwał i nie dał premki z ankiety ;P po proszę ankietę jeszcze raz

Friday, September 25th 2015, 5:17pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

hahahaha może grom ich wie ;D

Wednesday, September 23rd 2015, 10:32am

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Aleś Ty tajemniczy Pff To czekamy

Tuesday, September 22nd 2015, 7:05pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Siema, Szeszej kiedy wyniki z ankiet

Wednesday, June 24th 2015, 6:24pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Conversion into Family Server for R1 TR - poll nie liczę aby na forum dużo osób się wypowiedziało...

Thursday, February 26th 2015, 1:12am

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Attention: The last reply to this post was 485 days ago. The thread may already be out of date. Please consider creating a new thread. Nieźle nieźle

Wednesday, December 14th 2011, 4:12pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

Jest a3 a dropu nie będzie i nic nie będzie xD masakra to widzę

Saturday, March 12th 2011, 6:48pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

haha jasne opłaci się Latik pitolisz że lucka mało ludzie na 30-50 dropią xD dawno mnie tu nie było Caen żyje jeszcze hihi bo taki milczący xD nawet nie okazuje że tęskni pff

Friday, February 11th 2011, 12:03pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

hmm xD ale z was spamery o boże xD :/ tak to jest jak czlowiek zdeka choruje i nie ma kto spamować heh

Friday, January 21st 2011, 2:05pm

Yazar: DonJuan

Topic dla Polaków

tak odpadła by ale wtedy z PL necro by przyszli ludzie ( z r