Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, July 29th 2009, 4:09pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

Właśnie jednym słowem wkur... mnie jak ktoś mówi na mangę bądź anime bajka... przykładowo Hellsing, mimo tego, że jest animowane to polecilibyście to swoim małym dzieciom? Tak samo jeśli chodzi o inne wszędzie krew itd i tym się anime od bajek różnią, nie są przeznaczone tylko dla dzieci, czasem raczej tylko dla dorosłych. No ja najbardziejteż DragonBalla, Naruto, Hellsing, Bleach-całkiem całkiem, Elfen Lied też spoko

Monday, July 27th 2009, 11:53pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Sarcana" Yen nic do ciebie nie mam ale nie pierdol głupot Jak mam nie przeklinac ? mam byc kurwa grzeczny? i patrzec z radocha jak mnie KOLEJNY RAZ ZA NIC PUSTAKUJA a ty PATA jestes pojebana jak chuj ja magde? a czy kurwa JA dostałem jej klocek david ją wybrał nie ja i kurwa jak juz to raz a nie kurwa 2 a pozniej coraz wiecej grzeczny bylem przez ostatnie 2 tygodnie i chuj to dało,widac ze gwyn jest za bardzo pojebany a inni ukrywaja swoja niechec do mnie nie wiem za co i nie wie...

Saturday, July 25th 2009, 11:20pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

no tak

Saturday, July 25th 2009, 11:16pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

bana ma za sobiesiaka

Saturday, July 25th 2009, 11:10pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

nie wiem nie widują go siedzi zamknięty w pokoju i wyje nie no joke

Saturday, July 25th 2009, 11:02pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

Gwyn hahaha no tyle, że to był już film a nie anime już czekałem kiedy się tam zaczną <sex> ale w końcu nie zaczęli

Saturday, July 25th 2009, 10:58pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

mnil ogląda True Blood teraz to nie przyjdzie no DB zajebiste Naruto też ale jak obejrzałem DBZ evolution to taka bk że nie wiem Yamcha wygląda jak ciota Goku tak samo Bulma jak dziwka Roshi jak alfons

Saturday, July 25th 2009, 10:55pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

Hentai są śmieszne niektóre ale bez przesady Naruto wymiata i DB

Saturday, July 25th 2009, 10:52pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

hentai zboczeniec z Ciebie Yen widzę w DragonBallu Gt japońskiej wersji zajebiście mówi Gogeta Ssj 4 do li-shenrona jak puszcza big bang kanehameha. zajebiście to brzmi w japońskim

Saturday, July 25th 2009, 10:49pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

właśnie jakie anime?

Saturday, July 25th 2009, 10:43pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

i bezpłodność

Saturday, July 25th 2009, 10:38pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

no to dobrze, że wszystko jasne a Ty Gwyn rozumiem, że jesteś blady jak Geralt i masz kocie oczy?

Saturday, July 25th 2009, 10:35pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

hahahah no dzięki z elfiego łucznika mam umiejętności posługiwania się łukiem a od Cristiano umiejętność gry w piłkę nożną tak powiem a z urody to jest cudnym Dawidem.

Saturday, July 25th 2009, 10:28pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

wee szpaner to jest beckham

Saturday, July 25th 2009, 10:25pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

ceee Cristiano jest brzydki weź oglądałem kiedyś 25 najseksowniejszych kobiet i facetów ze sportu to Cristiano był 1 Yen. Nie nie chce dalej grać Zezlo Gwyn jakie wyznania

Saturday, July 25th 2009, 10:22pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

"bądź przyjaciel, ja bym dla ciebie w ogień wskoczył " hahahahahahahahahahaha to dawaj no dobra niech będzie 5 browców

Saturday, July 25th 2009, 10:21pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

no chyba jasne, że Cristiano jest najlepszy

Saturday, July 25th 2009, 10:17pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

dobranoc patka mam nadzieję, że naprawi wam się ten handel ano jak już nie zejdą te plamy to kup mi koszulkę realu bo teraz lubię real też bo tak gra Cristiano

Saturday, July 25th 2009, 10:15pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

właśnie dupa jakby ona była czerwona to na czerwonej koszulce Manchesteru by nie było widać a te gówno Twoje było brązowe przynajmniej starzy Ci dali kasę za tą siatkę? no tyle, że ona nie miała plecaka tylko taką sukienkę, że od razu wiadomo, że prostytutka chyba

Saturday, July 25th 2009, 10:14pm

Yazar: David

Topic dla Polaków

nie no dobry to jest ten taki no ten Hajzer co robi. i jeszcze ten co idzie kobieta plaża w białej sukience i nagle chuj wie skąd wyciąga persila. a no vanish najlepszy jest