Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, May 1st 2009, 10:08am

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Mnil" wystarczy porównać konta i wychodzi ktoś tu na idiotę. nie kasowałem jego postów, nawet nie wchodzę na to forum. wielki sukces 2 strefa. i zapewne lopezzo i spółka znajdą jedno z 12 miejsc w 2 strefie dla gościa z top 1000. haha, skończ. smiejesz sie z 45 poz ? a wiesz co to res ? konto tutaj oddalem juz komus ;]

Thursday, April 30th 2009, 8:13pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

jak bede mial 60 poz tez sobie usiade na s2 , co za problem;]

Thursday, April 30th 2009, 8:12pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

haha sliwek sam mi mowil ze pokasowales jego wszystkie posty , sam to zauwazylem bo same by nie znikly .. mi ten edytowales posta bo ci sie nie podobalo wiec nie klam .. ja nie wiem co to takiego trudnego - przyznac sie klamstwa ? ja nie wiem co ty masz w glowie ;] nie chce mi sie komentowac twoich wszystkich punktow ale widze ze wszystko piszesz odwrotnie aby nie wyjsc na idiote

Thursday, April 30th 2009, 7:47pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Mnil" Alıntı "jak kiedys bylem poczatkujacym to db ak 47 kosztowalo 100k pr a teraz ze 100 pr ;] " Strzelaj dalej, d ak nigdy nie kosztowało więcej niż 55-60k, na żadnym serwie. I 100 pr nawet na r1 nie kosztuje, ale jedziesz! dobra, ja spadam. ADHD mistrzem! to chuja wiesz o serwach ;]

Thursday, April 30th 2009, 7:46pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

ja w przeciwienstwie nie jestem konfidentem jak ty oni placzka .. plakales nam do klanu ze ktos cie raz zaatakowal .. a z tego co mi wiadomo to wszystkich atakowales od nas .. tak samo jak ze mna .. mowilem ci abys mnie nie atakowal jak jstem na pustaku --> no i zauwazylem te twoje obietnice .. Inny przyklad twojego samolubstwa .. poprosilem kumpla aby zrobil forum.. zaproponowalem tobie abysmy mieli wspolne .. a tobie wszystko nie pasowalo .. db zmienilem dla ciebie .. i co ? jak dostales wladz...

Thursday, April 30th 2009, 7:34pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

to zalezy jaka kto da cene jak kiedys bylem poczatkujacym to db ak 47 kosztowalo 100k pr a teraz ze 100 pr ;]

Thursday, April 30th 2009, 7:31pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

napisalem z wyleszczeniem tyo co mysle ... ale nie musze mowic o was .. kiedys ktos sie znajdzie ze da za ten ring troche kapuchy czasami warto zostawic na potem .. z tego co zauwazylem to my -polacy zawsze jebiemy ceny , zawsze wprowadzamy takie jak sa na r xxx PL ;] a ty mnil sie nie smiej bo na pewno dzialam lepiej od ciebie nupie;]

Thursday, April 30th 2009, 7:26pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

proponowalbym ci go zostawic na potem widac ze chca cie wyleszczyc jak serw sie rozwinie ceny pujda w gore bedziesz musial wyczuc kiedy to sprzedac za konkretna cene

Thursday, April 30th 2009, 7:24pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

a ja zrobie komus na zlosc i powiem prawde plastiki trudno znalesc i dosyc duzo kosztuja twoj kolega ma racje co do tego setu

Thursday, April 30th 2009, 7:17pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

ee tam i tak te konto bylo tak sobie zalozone aby kumpel wasala dostal i zadanie zaliczyl

Thursday, April 30th 2009, 7:15pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

na uk2 mam tam konto na poczatku gry dronelem msciwy amu ale dalem kumplowi za free.. teraz zostal mi jakis jeszcze sprzet .. konto mam tez do oddania

Thursday, April 30th 2009, 7:09pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

ale to co pisze to moja sprawa wiesz tez moze byc chamski i posprzedawac wiare z tym klockiemna push ;] ale jebniety nie jestem wiec tego nie zrobie

Thursday, April 30th 2009, 7:00pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

nie mozna sprzedawac za itemy i pr klocka ... to jest push .. jak nie wierzycie to dajcie temat na forum w sprzedazy i opiszcie klocek A tak ode mnie to powiem wam ze nie chce mi sie juz tu grac chetnie oddam konto (premka i skrocenie jest) .. cozwiscie za free a i jeszcze raz dzieki konfidentowi ktory napisal do tnt ;]

Tuesday, April 28th 2009, 8:52pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

ale nupy

Tuesday, April 28th 2009, 4:17pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

Alıntı sahibi "Gwynebleidd" to po chuj sobie ten opis na profilu robiłeś ?? nie było by opisu to byś nie dostał bana a jakbyś nie dostał bana to by cię admini nie wkurwiali i nie pierdoliłbyś teraz o tym ... to jest tureckie bw wiec pisze obcym jezykiem wiec po co sie dojebuja... pisze co mysle i tyle .. Hmm ale ogolnie wiem ze jest tu kapus na tym forum i nawet wiem kto ... jeden znajomy potwierdzil to samo ..

Monday, April 27th 2009, 8:48pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

i tak pewnie nie odpisze ;/ jak ci admini mnie wkurwiaja

Monday, April 27th 2009, 7:01pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

napisalem w jego poscie no zobaczymy co odpisze

Monday, April 27th 2009, 6:24pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

za wulgaryzmy w profilu ban na 5 dni to nie zaduzo ? ;>

Monday, April 27th 2009, 6:17pm

Yazar: Adhd

HAKARET EDİCİ DİL KULLANIMI / SÖZLÜ SALDIRI : adhd

Your list of the length Bans is not harmonious.. for vulgarisms in the profile I should get max 2 of days rather than 5..

Monday, April 27th 2009, 12:59pm

Yazar: Adhd

Topic dla Polaków

hmm ktos mnie sprzedal czy tnt sam sie skapnal ;> hehe ban na 5 dni kurwa mac teraz to nie mam gdzie grac :O