Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, October 28th 2013, 6:04pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

zamienie konto r16 na jakies na tr ma ktos

Friday, June 22nd 2012, 1:06pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

no mi przeciez czemu zart

Thursday, June 14th 2012, 9:58pm

Yazar: Cypher

konto

Witacjcie grałem postacia Cypher top 3 byłem ale zamieniłem i teraz załuje tego chcviałbym powrucic na turecki serwer macie moze cos na oddanie

Thursday, June 14th 2012, 9:55pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

witajcie chaiłbym wrucic do was ale nie chce mi sie odpoczatku grac wiecie moze kto chce konto oddac

Sunday, October 16th 2011, 11:44am

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

dokładnie nikt prawie na forum nie nie pisze ;d

Friday, October 7th 2011, 8:23pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

Co tam u Was słychac

Tuesday, August 16th 2011, 7:00am

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

dokładnie tak bedzie musisz sie przyzwyczaic do tego serwera NieCiemniak z kad wiesz ze Arathir nieumie jezykiem smigac;d;d jak drop u was

Saturday, May 7th 2011, 8:55pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

zamiast pkt w randze lepiej imie własne wpisac

Saturday, May 7th 2011, 8:53pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

no wojna ,no moze sparing jak magda nie chce to załozmy sami na nich oblega nie dołoncza to trudno dołonczą zabawa bedzie ciagle muwimy do siebie po nicku nie lepiej po imieniu sobie muwic Tomek jestem a Wy;p

Saturday, May 7th 2011, 10:45am

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

moze wojne z magda sobie zrobimy chyba ze sie boicie strach was oblatuje,zobaczymy jacy jestesmy mocni !!! mysle ze damy rade maja wiecej pkt ale to o niczym nieznaczy

Monday, May 2nd 2011, 10:57am

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

no dokładnie nie ma co robic nudy na tym serwie i tyle

Monday, April 25th 2011, 8:06pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

przeciez event nie daje dropa tylko daje złoma powodzenia na BW i piszcie cos na forum

Saturday, April 23rd 2011, 8:41pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

jak ty nie nalezysz do faciazy to napewni nikt wiecej z naszego klanu nie leg.dsk magnumki cały nasz klan niedługo bedzie je miał dzieki tobie ja mam dropa nawed dalekie ni wchodza zycze udanych zalanych Swiat

Saturday, April 23rd 2011, 8:33am

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

dsk.wzmocniona kolczuga , d.tytanowy krawat młodosci ,leg.dsk.kryształowa dowódcy,leg.dsk długi łuk wczoransze dropy ciekawe co dzis bedzie

Wednesday, April 13th 2011, 8:22pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

mamy słabego lucka moze bysmy cos kupili od FNK

Sunday, March 20th 2011, 9:03pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

pierwszy drop co mi wpadł i tylko tyle przywodca dajesz 500k za fasta idzie do Cb i wrzuczasz go do zk ok?? ;d;d licze ze sie zgodzisz

Sunday, March 20th 2011, 11:37am

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

niema dropa na tym serwie wogule co tu duzo muwic

Saturday, March 19th 2011, 3:55pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

a magda daje tylko 300k od reki jak cos poszukuje czarnego sygnetui amuletu i pajeczego ringu jak cos pisac

Saturday, March 19th 2011, 10:35am

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

fasta zostawiam sobie mam juz prawie pajeczy set do niego tylko ringa brakuje gatki leza w zk pacyfa jest dobrze zaczołem dalekie robic moze cos znajde ciekawego ;d

Thursday, March 17th 2011, 11:17pm

Yazar: Cypher

Topic dla Polaków

jedynie ja mam fasta na pocieszenie magda zaszalała i daje 300k od reki bogata jest zbiera pewnie na leg.dsk akacza ;d;d mi tam exp wchodza czasami zaczne szlachte bic bo maja juz blache a ja nie, i tak nie moze byc dalej ;p powodzenia