Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, April 14th 2010, 6:41pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

chyba przewidziałem to kilka postów wyżej że te konto nie wytrzyma dłużej niż kilka tygodni . Dla takich ludzi to tylko ban na ip ...

Tuesday, April 13th 2010, 6:53pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

widzisz jak to rożnie bywa może Ciebie po prostu nie chce pamiętać ;/

Monday, April 12th 2010, 8:07pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

mnilu ma rację, popełniłem błąd, podejrzewam że już się nie da tego naprawić .

Monday, April 12th 2010, 6:38pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

twój stary ;p żartuje, oczywiście że ja bo któż by inny swoją drogą pytanie na poziomie 19 latka.

Monday, April 12th 2010, 6:34pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

Ładnie żeś tu zagościł mnilu

Monday, April 12th 2010, 6:26pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

siema mnilu przedstaw się dokładnie babci bo jak widać pamięć już nie ta może nie pamiętać od kogo ma większość itemów aa zapomniałem teraz to kolega babci lub tajemniczy nieznajomy 22 letni sąsiad

Monday, April 12th 2010, 6:18pm

Yazar: Usharak

CLOSE

You're welcome

Monday, April 12th 2010, 5:58pm

Yazar: Usharak

CLOSE

Mnil, what did you say ?? He took almost for free, it's very strange

Monday, April 12th 2010, 5:06pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

haha to mnie rozwaliło XD Alıntı sahibi "Toushir0" Przecież jak zaprosił mnie on to mu nie powię "Nie bo Cię nie znam" tylko powiem mu "No dobra,ale nie na długo"...bo jakby to wyglądało..to by świadczyło o moim karygodnym wychowaniu. a potem słyszymy w gazetach o kolejnych porwaniach Jakiś typ spotka cię na ulicy i powie zapraszam na chatę, a ty mu odpowiesz " No dobra, ale nie na długo" ...

Monday, April 12th 2010, 4:19pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

taa na priva napisałeś mi że jesteś jego kolegą który mieszka obok w bloku a jutro się okaże że jego bratem

Monday, April 12th 2010, 3:49pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

czyżby kolejne kłamstewko

Sunday, April 11th 2010, 8:31pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

haha, pasuje jak ulał

Sunday, April 11th 2010, 7:39pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

konto babci się znudziło, konto davida się znudziło, konto tou poczekaj, niech zgadnę - znudziło się ... W moich oczach nie ma dla ciebie zrozumienia. Tak jak mówiłem szkoda po prostu konta bo jak by otrzymał je ktoś normalny to coś jeszcze może by z tego było, a tak to - szkoda słów. Przy okazji szybkości, masz nową wycenkę. Nie wiem czy nie będzie pushu jeśli chodzi o twój zakup bo wyceny są dość rozbieżne .... szczególnie z tą którą zapłaciłeś mnilowi (ceną) edit : aaa - pozdro

Sunday, April 11th 2010, 7:29pm

Yazar: Usharak

CLOSE

İyi Hız Ceketi... (d szybkość) so if you bought it for ~ 70k it's might be push ... almost forgot: congratulations for drop... it's worth to boast about it

Sunday, April 11th 2010, 7:02pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

Toushiro/david/david_/babcia samo zuo kim ty jesteś ?? może wszystkimi tymi osobami naraz ?? Nie wiem jakim cudem dostałeś te konto i naprawdę tego żałuję że to właśnie ty je otrzymałeś. Chwal się dalej swoim eq - tylko nie zapomnij zaznaczyć że dostałeś gotowca, wszystko na tacy- preko, speed, jastrzębi, itd/// Dziwisz się że expa możesz stawiać co kilka dni ?? Nie bądź takim egoistą, każdy chce postawić i ubić swojego moba. Nie będą przecież wszyscy latali tylko na twoje ekspedycje. Załóż swój...

Sunday, March 7th 2010, 9:28pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

mam d. mściwy ring ale nie wiem czy sprzedam, może masz coś ciekawego do zaoferowania w zamian bo pr nie bardzo mnie interesują .

Sunday, March 7th 2010, 8:42pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

nie ma o czym gadać .

Monday, March 1st 2010, 5:30pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

zastanów się jedna II strefa w jednym klanie ...

Saturday, February 27th 2010, 7:25pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

może ja ?, nie wiem

Monday, February 22nd 2010, 5:01pm

Yazar: Usharak

Topic dla Polaków

świetnie mnilu, FNK rządzi